אמשיך בשיטה לעשות כסף מגביע טוטו

dainu

New member
אמשיך בשיטה לעשות כסף מגביע טוטו

אתמול פגעתי 4 מ 4 בגביע הטוטו על ידי רישום הפוך ממה שחשבתי הרבה שערים בעכו בא גול אחד הפועל ת"א מנצחת בא ביתר נצרת עלית מנצחת בא פ"ת חיפה מנצחת בא כ"ס לצערי שמתי רק 10 ש"ח שהביאו אלף היום אני בטוח שבני יהודה מנצחת אז אני אסמן מכבי

hagay321

New member
אתמול רק אמרת לא אומר שתפסת

תראה את הטופס ונדבר.......

טוב אז הינה טור מטורף../images/Emo12.gif

המועצה להסדר ההימורים בספורט קבלה פירוט הימור מספר:898751 מס' תחרות סימון(תוצאה) תוצאה יחס 33 מחצית בני יהודה ת"א - מכבי תל אביב 2 אין 2.85 41 ליידה - חטאפה X אין 3.00 43 בורגוס - קאדיס 1 אין 4.00 47 סלטיק - גלזגו ריינג'רס (1+) 1 אין 3.10 יחס זכיה כולל: 106.02 סכום זכייה צפוי: 1,060.20 ₪ סה"כ לתשלום: 10.00 ₪ מחזור: 54531 תאריך מילוי: 09/11/2005 15:30:23 תאריך שליחה: 09/11/2005 15:30:34

John Doa

New member
טור מטורף

רק בטורים כאלה בהשקעה נמוכה גוזרים קופון גם אתמול צחקו על ההימור שלי כפ"ס פ"ת וביתר ( רק פי 33 ) ... שיהיה בהצלחה

John Doa

New member
נפלתם

אני לדוגמא שמתי מחצית לבני יהודה.... וגם ניצחון בטור נוסף לא נורא

יש לי טיפ קטן בשבילך

בגלל שאת לוקחת משחקים עם יחס גבוה רצוי שתעשי שיטה 3/4 ככה שאם תיתפסי 3 זה כבר רווח יפה ותחשבי על זה כי אתמול למשל נפלת בגול בדקה ה 93 ראיתי בהצלחה!!!

כי כולם הפציצו על קאדיס

רק שלא יקרה כמו אתמול עם חימקי נישבע לכם המועצה הזאת זונה למה לסגור למההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

אני אישית הלכתי כפול נגד קאדיס

הסגירה הזו מוזרה צריכים לבדוק אם אולי בוטל המשחק..זה ממש לא באנקר..

hagay321

New member
בדקתי איפה קאדיס משחקת....

בבורגוס כרגע יורד שם גשם מגרש בוצי אבל המשחק יתקיים כמתוכנן האיצטדיון מכיל 15 אלף מקומות הקבוצה הייתה בליגה הראשונה לפני 13 שנים וירדה אחרי שנה.....היא נמצאת במקום השלישי בליגה השלישית אחרי 11 מחזורים מלך השערים שלה הוא פאקו נאברו עם 8 שערים .....

hagay321

New member
כנסי......

יש שערים חטאפה 2 ....2.9 ראסינג בבית 2.3 קתוליקה מנצחת בבית 2.2 סן לורנצו 2.15 טירו פדרל 2.15 יש כול מיני תנסי מאלה להרכיב משהו

למעלה