אמרתי לכם

• פותח הנושא 7575
  • פורסם בתאריך

7575

New member
אמרתי לכם

במשך שמונה שנות כתבתי בפורום אמרתי שוב ושוב,מערכת מחורבנת והפעם לצערי ובאמת לצערי אני נאלץ לומר "אמרתי לכם" ההתרסקות הזאת ממש פגעה בי אישית כאשר אני מתאר את הסיטואציה בראשי כיצד הקברניט מנסה לפרוץ בכל דרך אפשרית לתא הטייס למקום שרק לו שמור אך ללא הועיל. האלוהים של המדינה,שמירת מידע פרטי,שחלילה לא ידלוף זה האלוהים שלהם,והפעם הם הקריבו קורבן יקר לאותו אלוהים.

אספרסו2

New member
זה מדרון חלקלק

אם הכל ידווח ,אנשים יחששו ללכת לקבלת טיפול והתוצאות עלולות להיות יותר חמורות
ברור שצריך להגביר פיקוח על טייסים.
אבל מה בקשר לנהגי רכבות,אוטובוסים,משאיות.אין לזה סוף.
ופסיכולוגיה זה לא מדע מדויק,לאבחנות שגויות עלולות להיות השלכות חמורות.

עדיף לטפל בליקויים ולהסיק מסקנות רלוונטיות.

7575

New member
זה לא כל כך פשוט

חולי נפש אני מתאר לעצמי יש הרבה גם בשאר כלי הרכב הציבורייים ובעיקר במוניות,כי אף אחד לא בודק וממיין,בישראל יש את המכון הרפואי לבטיחות בדרכים,ששם עוברים בדיקות רפואיות ופסיכולוגיות שונות. במטרה לנסות לאתר אנשים עם פוטנציאל מסוכן,בגרמניה אין דבר כזה,וקבלת רישיון נהיגה למונית למשל שאת הנוהלים בזה אני מכיר טוב מאוד הוא מגוחך,נהג מונית הם לא מסוגלים ולא יודעים ולא רוצים לבדוק אז איך יבדקו טייסים ? ששילמו או למעשה קנו את רישיון הטיס שלהם בשכר לימוד של 60000 אלף יורו לשנה ללופטהנזה הארורים,בקיצור אם אתם רוצים להגיע בשלום תטוסו באלעל

אספרסו2

New member
בוא לא נדרדר לאלעל

שם הטייסים מורגלים בקרבות אויר וכל השאר בקרבות עם הלקוחות.
סמוך על מנגנון הסינון הגרמני,מה שצריך לתקן זה רק את הנוהלים
לגבי חובת הדיווח של הרופא למעסיק על אי כשירות זמנית.

7575

New member
מה עשו לך

רע באלעל,לי לא היו אף פעם שום תלונות,לא בנוגע לשירות והמחיר,להפך,אני מרחם על הצוות שצריך להתמודד יום יום עם לקוחות ישראלים שחושבים שמגיע להם הכל, איזה דיווח מה דיווח,נראה לך שחולה נפש שמתכנן דבר כזה ילך יום לפני לרופא להוציא ימי מחלה אם הוא ידע שידווחו על זה.הבנאדם היה מפוצץ בתרופות פסיכיאטריות בטח לא מאתמול,בלי שזה רשום בשום מאגר מידע שצריך להיות נגיש לגורמים רלוונטים,יש פה חוק שאם רופא חושב שהבנאדם מסוכן הוא כן צריך לידע גורמים אבל מי עושה זאת,מעניין בדיוק ממה הוא סבל ואיזה תרופות הוא קיבל,אבל את זה יודעים רק במרפאה הפסיכיאטרית שבה הוא טופל בדיסלדורף,לא ייאמן טייס נוסעים מטופל בקביעות במחלקה פסיכיאטרית ואף אחד לא יודע,מחריד

אספרסו2

New member
יש מחלות שמחיבות דיווח

כמו מקצועות מסוימים שמצב גופני מסוים מונע את העיסוק בהם, הריון,למשל.
צריך פשוט להרחיב ולחדש את התקנות הרלוונטיות.

diday

Member
אל על מאד השתפרו ב30 השנים האחרונות

אבל בכל מה שקשור לשירות הם עדיין רחוקים ממקצועיות.
אבל אין אלטרנטיבה.
ממספר המקרים המועט שבהם טסתי בלופטהאנזה, קיבלתי את הרושם שהם משתמשים בידע שגרמניה צברה בהובלת אנשים מזרחה לפני כמה עשרות שנים.
החברות האחרות לא טסות ישירות או שלא מפרנקפורט.

Erich vD

New member
שמונה שנים של טעויות

כתבת בלי סוף לישראלים לא להגיע לגרמניה, שעלויות המחייה יקרות יחסית לישראל, שאין מה לחפש בגרמניה, בפועל עלויות הדיור והמחייה בישראל כעת לפחות פי 2 מגרמניה (ביחס לשכר הממוצע) ויש נהירה של ישראלים לשם, שתתגבר בשנים הקרובות כשצעירים יבינו שאחרי הצבא אין להם סיכוי לרכוש דירה בארץ.....נו אז מה שוות ההמלצות שלך - ולעצם העניין, היה אמריקאי עובד חברת תעופה, שריסק מטוס ללוס אנג'לס בכדי לנקום בבוס שלו שהיה במטוס, היה מצרי שריסק מטוס מניו יורק לקהיר והיו עוד 2-3 מטורפים כאלה אין זה אומר שום דבר על גרמניה....

אספרסו2

New member
אתה לא מבין את הקשר

הוא מתכוון שאולי אפשר היה למנוע את המקרה אם הרופא היה מעביר את אישור המחלה
שהוציא גם לרשויות אולי היו מסיקים מסקנות בקשר לכישוריו המקצועיים של הטיס הנרקסיסט.
בקשר להשוואה לגרמניה ,המיסוי כאן מטורף.כמה משלמים לקופת חולים בישראל וכמה בגרמניה?
ביטוח פנסיוני?מס סולידריות?

7575

New member
לא נכנס לוויכוחים

עם אנשי המילקי,אם אתה חושב שפה יותר קל,אז תבוא לפה ונראה אותך מוציא לחם מהארץ,רק ספר לנו אחר כך איך הולך וכמה דירות כבר קנית

למעלה