אמריקן אייודל של הערב

dht160

New member
אמריקן אייודל של הערב

הערב ראינו את השלב השני של האודישנים. כמה מתמודדים עלו עליו וכמה אנשים עבדרו ממנו לשלב הבא ? ומה היה הקטע הזה של הבחרוה שהעליבה את סיימון . לא הבנתי מה פאולה ענתה לה ? גיא

cj20

New member
פולה אמרה לה שהיא בשוק

מהדיסריספקט (יענו חוסר כבוד) שלה. פחות בקטע שהיא עקצה את סיימון ויותר בקטע שכשרנדי התחיל להגיד לה שהוא אהב את הפזמון היא אמרה בהתנשאות תוקפנית כזו: "זה אפילו לא הפזמון. עצרתם אותי ולא נתתם לי להמשיך, בלה בלה בלה". באמת היא באה עם גישה תוקפנית לדעתי. היא נראית מזה כלבתא!

DreamS_HunteR

New member
זה היה מצחיק האמת..

אני שמח שהעיפו אותה, היא הייתה קרציה כזאת.. מי היא שתתלהב ותתנשא לפני השופטים? אני בטוח שהיא יודעת שהיא עשתה טעות..

dht160

New member
אני הופתעתי שהיא המשיכה. אגב שאלה

מה הקטע הזה לחלק אותם לקבוצות ? ע פי מה הם קבעו על פי ככל הקבוצה ? כי זה דבילי לא? אם יש מישהו שהוא טובה מתוך הקבוצה ושאר הרמה של האחרים לא משהו לא לא ימשיך גיא

cj20

New member
לא. הם לקחו את כל מי שרצו להעיף ושמ

ו בקבוצה אחת. את כל השאר חלקו רנדומלית (לדעתי) כי זה גם ככה לא משנה. ז"א שכל מי שהיה בקבוצה שעפה היה במקור מישו שהם החליטו להעיף.

Boran

New member
מה שקורה זה

כמו שמיכל
אמרה, המוטיב העיקרי פה זה מתח. את מי שעף שמים בחדר אחד, ואת השאר מחלקים, אני לא חושב שרנדומלית, אלא שמים כאלה שהצטיירו כטובים עם אלו שהצטיירו כגרועים ובכל זאת עברו, כדי שיהיה מתח. ולמען הפרוטוקול- לדעתי גם את השלב הזה הרסו לגמרי בעונה הזו. מה הקטע של לחלק את השלב הזה של האודישנים לשני פרקים? למה זה טוב? בעונות הקודמות השלב השני הלך כך- בהתחלה הם מופיעים שוב, כל פעם עולה שורה של 10 אנשים וכל אחד צועד קדימה ושר, ואחרי שהשורה מסיימת, פסק הדין ניתן במקום- הביתה או נשאר לשלב הבא. אחר כך מופיעים בשלשות, וגם אז פסק הדין הוא במקום אחרי כל שלשה. ואחרי הניפויים האלה, יש רק את הניפוי האחרון של שלושה חדרים שמתוכם שניים עוברים ואחד הולך הביתה. לפי דעתי זה הרבה יותר טוב ממה שהיה פה הפעם.

cj20

New member
כן עכשיו זה באמת נראה לי

נכון שהם מחלקים מי שפישל עם כאלו טובים בשביל המתח. ד"א - איזו CRYBABY הייתה הבלונדה הקטנה עם הכובע. ממש בכתה והתנהגה בסוף כמו תינוקת, איך שהיא דחפה את אבא שלה והכל...

Boran

New member
חדשוטובות

עוד פרק אחד של החלק השני של השלב השני של האודישנים ואז השלב הראשון של התחרות עצמה מתחיל.

De fire

New member
אמממ.. די פיספסתי אתמול.. יש לי רק

שאלה אחת- בחורת הקורקינט עברה את השלב הזה?

בוביץ

New member
יופי היה פרק טוב ופרק הבא יהיה

ביום שלישי אנשים אל תפספסו גם ביום שלישי יש איידול בסטאר....

מילאן

New member
יהיה נחמד אם..

תכתבו מתי זה משודר ובאיזה ערוץ כדי שאני אדע על מה אתם מדברים.

בוביץ

New member
אמריקן איידול

ובערוץ סטאר וורלד בימי שלישי וחמישי. לרוב בשעות 14:00,18:00,20:30

למעלה