אמריקן איידול VS כוכב נולד

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif הוא לא מסלסל,

זה סוג הויברטו שלו. אולי הוא לא היה עובר כי יש לו מה שהשופטים אוהבים לכנות "מניירות", השירה ושבירת הקול בסגנון הנשמה וה-R&B.

מרי לי

New member
אז צודקת סליחה

אז ריקי תגיד לו שיש לו יותר מידיי ויבראטו ותבקש ממנו לשיר בלעדיו ואז כשהוא יישבר וישיר כמו שהוא שונא (מה שאני הייתי צריכה לעשות) אז צדי יגיד שהוא מסלסל ואז גם הוא ייתפשר צעד אחד יותר מידיי וגם אח"כ יגידו לו שהוא לא שר טוב כי הוא מסלסל תאמיני לי ואם עדיין קשה ל להאמין לכי לאודישנים שנה הבאה ונראה מה יגידו

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif אני לא מסלסלת. ../images/Emo3.gif

האמת שהייתי שמחה להגיע לשלבים המתקדמים בתוכנית ולקבל ביקורת מהשופטים כי אני מאמינה שאין כמו ביקורת כדי להתקדם. אם הלכת ויש לך ניסיון מר - בסדר. לא כולם מתאימים לפורמט של כוכב נולד, מה לעשות, ואם רוצים שתתפשרי עבורם, כנראה זה לא המקום בשבילך. אף אחד לא צריך להתפשר על עצמו ועל האהבה שלו בשביל תוכנית טלוויזיה. האם אליוט היה עובר ומה השופטים היו אומרים עליו אני לא יודעת. אבל בשלב הזה, הביקורת שלך על התוכנית לא אובייקטיבית, ואני יודעת מאיפה זה בא, אבל מה לעשות, ככה זה. ובאמת שבאיידול שלבי האודישנים לא הרבה יותר טובים. זה שיש דברים שלא מראים לנו לא אומר שהם לא קיימים.

מרי לי

New member
חלק בא ממקום אחד וחלק ממקום אחר

כי אפילו לא תהיתי קודם למה אין זמרים טובים בארץ ואח"כ גיליתי שיש אנשים שפשוט יושבים שם למעלה ולא מעבירים אנשים ברמה של קלי קלארקסון כי הסגנון הוא שונה ממה שהם רגילים הכוונה היא לא אליי אלא לאנשים שברגע שפתחו את הפה(ולא היו לא שמנים ולא מכוערים ואפילו מעניינים ויפים) נכנסתי לטראנס כמו בפעם הראשונה ששמעתי את דיאנה, את פריס, כריס וטיילור ופשוט פסחו עליהם כי זה לא הסגנון הישראלי....... ואח"כ אומרים שבארץ אין כישרון..... והכי מצחיק זה שכשאנשים שרו שירים ישראלים בסגנון שלהם אמרו להם שהם מחקים מישהו (אני נכללת בהם) ואחרי שהם ביצעו את זה בדיוק(
) כמו הזמרים שביצעו את השיר בפעם הראשונה אמרו להם שזה כבר יותר טוב... זה לא מעורר באף אחד ציניות

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif אני מסכימה איתך,

וכמו שאמרתי, כוכב נולד מתעסקת במוזיקה מיינסטרימית מאוד ומחפשים סוג מסויים של אמנים. זה לא מעורר בי ציניות, אני פשוט מבינה מה הם מנסים להשיג.

מרי לי

New member
גם אני מבינה

וזה כל ההבדל בין א"א וכ"נ א"א לא מפחדים מסגנון מוסיקה טיפה שונה וכ"נ כן

מרי לי

New member
לא תמיד ביקורת בונה היא בונה

אמנם לעמוד בפני השופטים האלה זה דבר מאוד מיוחד ואפילו אני התרגשתי והתלהבתי. אבל צריך תמיד לזכור שצריך לנסות כל מה שמציעים לך מחלק ללמוד מה לקחת לעצמך ומחלק ללמוד למה לא עשית את זה מלכתחילה בסופו של דבר הסגנון שמרגיש הכי נכון וטוב לך ורק לך זזה מה שמייחד אותך מהשאר ואסור לאבד את זה להיות בובה של מישהו אחר

הודיה100

New member
אין בכלל מה להשוות בין איידול לנולד

בפרט בשיטת הצבעה. גם אין מה להשוות מבחינת רמה של מתמודדים, מוזיקה, מלויים, במה, אורות, איפור, הלבשה.. הכל שם ברמה הרבה יותר גדולה ובעוצמה שאי אפשר לתאר!!!!! באולם שם יש כמעט חצי מליון אורות!! ובכלל באיידול המתמודדים ממש מתעשרים במהלך התוכנית (פרסומות לפורד, קוקה קולה, לחברות בגדים...) ופה בארץ מי בכלל שם על אלו שהגיעו לחצי גמר?!? (מישהו באמת זוכר את לירז רחמין??) קיצר- אין מה להשוות!!!! איפה שיש כסף יש גם רמה... והמלצה לכולכם-- אל תראו כוכב נולד 4!!! זה הולך להיות סיוט... אליוט
יו אר מי איידול נו מדר וואט!!

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif דווקא, מבחינת שיטת ההצבעה,

כוכב נולד קצת יותר הוגנים. תחילה הם הגבילו את כמות ההצבעות מכל מקור ל-250, לאחר מכן להצבעה אחת מכל מכשיר. באיידול, ניתן להצביע ללא הגבלה.

mikeyy

New member
אבל זה בטלפון. לא SMS (נראה לי)

לא יכולים להיות זיופים...רק עם SMS זה אפשרי

14מתן

New member
מה הוגן ?

בכוכב נולד את מצביעה לפני שהם מופיעים... מה עשינו בזה ? באמריקן איידול רק אחרי שכולם מופיעים והתוכנית נגמרת אז אפשר להצביע

whatever4

New member
הבעיה העיקרית של כוכב נולד היא

כמובן שהם לא קנו את הפורמט המקורי. רק אם הם היו קונים היינו יכולים להשוות באמת את הרמות אבל כרגע- כוכב נולד זאת סתם בדיחה מציקה. קראתי השבוע ראיון עם יואב צפיר (המפיק של כוכב נולד) שהוא אומר בעצמו שהם חייבים להתרחק מהפורמט המקורי אחרת ייתבעו אותם. השנה הם קצת משנים ועושים שכולם ישירו כל שבוע אבל בדואטים שלדעתי זה מפגר ביותר. חוץ מעניין הפורמט- יש את עניין השופטים- השנה יש לגל אוחובסקי את הפוטנציאל להיות סיימון הישראלי אבל לא נראה לי שהוא הולך עם זה עד הסוף.. בכל מקרה- כל עוד אין להם את הזכויות של הפורמט המקורי כוכב נולד תמשיך להידרדר בעוד אמריקן איידול תמשיך להתחזק עד לעונה ה-500 שלה.

מירושה

New member
אני בבעיה../images/Emo122.gif

לדעתי אמריקן איידול הרבה יותר מקצועית אך ללא "כוכב נולד" הישראלית לא היינו רואים את נינט אז...אני בבעיה.

orly1010

New member
ברור שאיידול../images/Emo70.gif

ומכמה סיבות- 1.) ההופעות של איידול הן ממש הופעות, להסתובב על הבמה, לרדת וכו'.. והדרך שבה הם מופיעים נכללת בשיפוט, בשמן שבכ"נ הם סתם עומדים במקום ושרים ש[אם אני לא טועה] המילים מול העיניים שלהם..הם צריכים להתמודד עם זה רק בגמר, וגם אז הרוב סתם עומדים.. 2.) באיידול כל המתמודדים מופיעים כל שבוע, מה שמאפשר לקהל להכיר את האישיות שלהם ואת היכולות הקוליות שלהם יותר טוב. לעומת זאת בכ"נ כל שבוע כמה מתמודדים שרק אחד ממשיך.. ככה גם הקהל לא לומד להכיר, ויכול להיות שלמישו עם קול טוב היה יום רע או שיר לא מוצלח ואז הלך עליו.. חוץ מזה שלדעתי במקרה כזה שלא לומדים להכיר את הקול והאישיות הקהל פשוט בוחר לפי מי שנראה טוב.. עם קול נחמד..
3.) באיידול באמת לוקחים את הכל ברצינות, מכל ההפקה בזמן התוכנית ועד שהמתמודדים זוכים- דבר ראשון והכי חשוב זה להוציא את האלבום לפני שהעונה החדשה מתחילה (ואת זה אני יודעת בוודאות, מספיישל על קרי).. לעומת תראו את כוכב נולד- התחילה העונה הרביעית ונינט רק בשלבי סיום של האלבום, כי היה לה יותר חשוב לעשות קודם את הש"ש, (שלא תבינו לא נכון.. אני אוהבת את נינט אבל הקטע הזה ממש מעצבן..) 4.) השופטים והמנחה- לדעתי באיידול הרבה יותר רציניים, ועדיף אחרי כל הופעה מאשר על כולם בסוף.. שזה סתם מבלבל.. אבל אסור לשכוח שבאיידול יש הרבה יותר דברים להגיב ולהתייחס אליהם, מאשר כוכב נולד.. 5.) האווירה עצמה באיידול יותר כיפית ומהנה- מהאולפן הגדול, הבמה, הקהל, השופטים, המנחה.. לעומת כוכב נולד שתקועים באולפן קטן ושחור עם מעט קהל, ואת השולחן של השופטים צריך להכניס בזמן הפרסומות..
6.) לא מנסים סתם למרוח את הזמן בספיישלים וכל השטויות האלה.. וברור שיש עוד סיבות אבל אלה הסיבות העיקריות.. ****זאת orly LOVE efrat.. החלפתי שם
.. ועדיין אני לא חושבת שמישו ראה את הסרטון של סיימון..|סמיילי*מגלגל*עיניים|

למעלה