אמריקן אידיוט..

O L g i T

New member
אמריקן אידיוט..

יש לי תחושה מוזרה ששאלו את השאלה הזאת כמה פעמים כבר פה בפורום.. אבל בכל זאת, יש לי כמה שאלות. הרי כשמחברים את כל השירים בדיסק, יוצא מין סיפור כזה נכון? על סיינט ג'ימי וואטסהרניים... זה הדבר היחיד שהבנתי.. אז ככה, מי זה הג'יזס אוף סברבייה? מה זה בכלל סברבייה? למה ג'ימי מת? ומה הקשר שלו לוואטסהרניים? וכן, אני יודעת שיש לי כמה בעיות רציניות עם האנגלית שלי

whatascene

New member
בוא נראה..

1. ג'יזס הוא הדמות הראשית. הוא כאילו סתם בנאדם, אבל הוא מרגיש שהכל מסביבו דפוק, אז הוא יוצא ל"מסע" לחפש דברים אחרים, לשנות את החיים שלו.. 2. suburbia זה פרבר, ישוב כזה ליד ערים גדולות. 3. ג'ימי הוא הצד הרע באישיות של ג'יזס, ובאיזשהו שלב במסע הזה ג'יזס מבין שהדרך של ג'ימי (סמים וכו') היא לא הדרך שהוא רוצה ללכת בה ובלה בלה בלה.. והוא גם מכיר את וואטסרניים ויש איתה גם איזה סיפור שלם.. ובסוף ג'יזס כאילו נפטר מהפיצול שלו, ובגלל זה אומרים שג'ימי מת. 4. ולבסוף.. וואטסרניים היא בחורה שג'יזס פוגש, מתאהב בה, אבל יש לה יותר מדי דרישות והמערכת יחסים הזאת לא מתאימה לו.. זה ממש בקיצור.. ואז היא עוזבת, והשיר האחרון מדבר על זה שהוא עדיין זוכר אותה, אפילו שהוא לא זוכר את השם שלה. וזהו נראה לי..

whatascene

New member
בולבארד זה כשהוא מחפש את הדרך שלו

וכשהוא עדיין לבד..ומחפש מישהו שיבין אותו.. בערך =\ תקראו את המילים לשירים, לא כזה קשה להבין את זה..

HANSAMA

New member
נו החלטת לרדת עלי עכשיו?

עשיתי אתזה רק לבולבארד! אן לי בכלל את הדיסק...

whatascene

New member
ממש לא. זה מה שנקרא "אופרת רוק"

או פאנק-רוק במקרה הזה.. זה אלבום עם נושא אחד שנשאר לאורך כל השירים

כמה מגניב!!!!

לא חשבתי ככה. כאילו, גמני קראתי תמילים אבל לא קישרתי בין זה לזה. הבנתי רק שהם חוזרים על מה שקורה, אבל לא ידעתי שזו הסיבה. וואה, אני אוהבת אותם יותר ויותר!! DDDDD=

O L g i T

New member
חיפשתי קצת

ומצאתי את הכל באנגלית וזה ממש מפורט ורשום איך כל שיר ושיר מתקשר להכל אם מישהו רוצה שיגיד ואני אשים קישור..

למעלה