אמריליוס שמוטי עלים

fency

New member
היי רן מה ירד אצלכם גשם? השביל רטוב

והגינה כמו תמיד חגיגה , מתה על הספסל הכחול שלכם !!! השרך מדהים , אני קניתי אחד כזה רק בשבוע שעבר ובאביב אחליט איפה למקם אותו ....גם לי צונמי הציעה לשתול אותו גבוה ....אצטרך או לבנות קונסטוקציה עבורו או למצא עץ לתלות אותו עליו ....הוא מדהים!!!

run5

New member
גשם? הלוואי השקיה

משקים את המפונקים מעל חודש בצורת !

מעניין באדמה,לא חשבתי על זה כך

גם לי יש את השרך הזה המארך, ובעקבות השינויים והרחבת הכניסה הביתה, אני מסתובבת אתו כבר כמה ימים ולא יודעת היכן למקם אותו
.

run5

New member
שרך קן הציפור

ראיתי אחד כזה ותיק מאוד בעציץ גדול עם מוטת עלים של מטר ! כיצד לפנק שרך? קופוסט? קבול? נאמר פה שאיין לדשן אותם.

נראה מצויין,ויש לו עלים חדשים

שאוטוטו עומדים לפרוץ. דשן אכן שורף את השרך, לא בטוחה שגם את הזן הזה. נחכה לטסונמי או בעלי נסיון נוספים...

טסונמי1

New member
זה קן הציפור מסולסל העלים

העלים קטנים יותר -צרים יותר מאשר הסוג השני אגב החום מיתחת לעלים בתצלום אלה מיליארדי נבגים

האמריליס אצלנו בגינה שונה בהתאם

למיקום שלו,למרות שכולם(פרט לאחד ותיק), נטמנו בקנייה המרוכזת לפני שנה. אלה שבעציץ נראים הכי טוב. מחר גם אצלם כמה נקודות עם אמריליס שונים זנ מזה.

הנה האמריליס שלנו בעציץ אשר קבל

השקיה כל הקיץ(מחובר למערכת השקיית הפרחים). הוא נמצא בחצי צל לפי ההגדרות, מוצל מעט ע"י העצים בסביבה. בקיץ,בשעות החמות היה חשוף לחלוטין לשמש ולא הושפע ממנה.

אותן פקעות(מהרכישה בשנה שעברה)

טמונות באדמה ונראות שלא במיטבן. על פניו,נראה כי בעציץ הן "מלאות"יותר.

טסונמי1

New member
גננית- מיתחת לבראינה

יש לך שפע של גאופיטים -שחלקם מוסתר עיי העלים התחתונים של הבראינה תחתכי מעט מהעלים התחתונים[עד לגזע] כדי שלא יתפספס המראה של הפריחה

../images/Emo51.gifטסונמי,אם היה עכשו אור הייתי

יוצאת כבר לגזום. בוקרה עם זריחה
אני אגזום. מזל שיש אותך להסב לתשומת ליבנו, דברים שאני רואה ולא עוברים דרך הראש

ואמריליס ותיק יותר שהיה בעציץ ופרח

יפה כפי שאפשר לראות בתמונה הבאה... לאחר שהועבר לאדמה בשנה שעברה הוא מאריך עלים עד כלות
וצונח לאדמה
(יועבר בצילום הבא)

הפריחה אגב היא מ-30.4.2005

עתה נעבור לצילום במיקום החדש שלא נראה לי מאושר בו. יש לו שמש כל בוקר עד לצהריים. מקבל השקייה עם פרחי הגינה(בגלל המיקום שלו). שנה שנייה בה שולח עלים ארוכים אשר צונחים לאדמה מפאת הגובה...

bel011

New member
אמריליס צריך מעט מים

ושמש.האם אלו התנאים שהוא מקבל?

נחל

New member
איזו גינה יפה! ושביל הכניסה המלא

בצמחיה - אני מאד אוהבת אותו.

oferessel

New member
ראשית העבר עציץ - הם צפופים מידי

שנית דשן-קומפוסט לא יזיק. שלישית, כמה שמש יש להם?

r66

New member
האמריליס נראים סובלים מהעדר אור

גם אצלי הם סבלו מהצל של העצים, העברתי את כולם.

האמריליס נמצא אצלי בעציץ

במרפסת ,בשמש מלאה כבר שלוש שנים. ירוק עד בעל פריחה גדולה ומרהיבה .

למעלה