אמרו עכשיו בתוכנית של אילה חסון שבית המשפט העליון אסר שימוש בלחץ על חשוד דרך המשפחה שלו. הוספתי את האיטם מערוץ 13..

The Real Big Joe

Well-known member
עוד פעם אתה לא מבין על מה מדובר. שופט אמר דבר כללי על חקירות משטרה פסולות. והמשטרה במקרה חפץ פעלה בצורה הפסולה הזאת.
מי שמפגין חוסר הבנה מוחלט הוא אתה. עדיין שום שופט לא אמר שבמקרה של חפץ המשטרה פעלה בצורה פסולה. רק טוקבקיסטים ושופרות אומרים את זה. האמירה שלך שווה כקליפת השום.
עניין אחר לגמרי הוא האם העדות תיפסל גם אם יקבע שהחקירה הייתה לא כדין. זה לא אוטומטי ולא מובן מאליו לפי החוק בישראל.

רוב הזמן נח

Well-known member
מי שמפגין חוסר הבנה מוחלט הוא אתה. עדיין שום שופט לא אמר שבמקרה של חפץ המשטרה פעלה בצורה פסולה. רק טוקבקיסטים ושופרות אומרים את זה. האמירה שלך שווה כקליפת השום.
עניין אחר לגמרי הוא האם העדות תיפסל גם אם יקבע שהחקירה הייתה לא כדין. זה לא אוטומטי ולא מובן מאליו לפי החוק בישראל.
כי בית המשפט אמר דברים באופן כללי על כלל חקירות המשטרה. והמשטרה לא הקשיבה לו.

The Real Big Joe

Well-known member
כי בית המשפט אמר דברים באופן כללי על כלל חקירות המשטרה. והמשטרה לא הקשיבה לו.
כפי שהסברתי לך בסבלנות אין קץ, דעתך על חקירת חפץ שווה כקליפת השום. אני לא מצפה שתבין הפעם אבל אני בכל זאת מוכן להשקיע בך עוד מאמץ.

שחר 676

Well-known member
מנהל
זו עוד מדרגה בירידה ללא דמוקרטיה
מחר יאיימו לחשוף ברבים אדם בשל נטיות או כל סוד אחר למשל מחלות נפש של הילד שלו
לדעתי

עוד מעט תהיה לפקיד משפטי זכות וטו על זהותו של זה אשר ירכיב ממשלה בישראל.

כבר כעת בג"צ לוטש עיניו אל עבר ביטול חוקי יסוד.

עוד מעט קולו של העם יוחלף ע"י וועדה של פקידים משפטיים שהסיכוי שהם יהיו אובייקטיבים שווה לסיכוי שאני אצביע עבור מפלגת העבודה.

R 1 3

Well-known member
לדעתי

עוד מעט תהיה לפקיד משפטי זכות וטו על זהותו של זה אשר ירכיב ממשלה בישראל.

כבר כעת בג"צ לוטש עיניו אל עבר ביטול חוקי יסוד.

עוד מעט קולו של העם יוחלף ע"י וועדה של פקידים משפטיים שהסיכוי שהם יהיו אובייקטיבים שווה לסיכוי שאני אצביע עבור מפלגת העבודה.
מה רצית שמשפטים יתנהלו ע״י העם? לא חבר מושבעים שהרי הם תמיד יואשמו בהיותם פקידים
אתה בעד סדר ממשלתי חדש בו העם ישב כמו בסנהדרין גדולה או במשאל אלקטרוני ממחושב ויזכה
עבריינים כי היתה להם מערכת משומנת של שטיפת מח באתרי חדשות?
מי זה בג״ץ אתה בכלל יודע? אלו שופטים מקצועיים שצברו ותק בכל הערכאות ולמדו משפטים ועברו בחינות
כולל במכללת אריאל והם נבחרים ע״י ועדות בכנסת מכל הסיעות - אתה מחפש שיהיו אוביקטיביים רק לפי מפלגת השלטון?
בינתיים בג״ץ דוקא לא מנע מנאשם עם 3 כתבי אשום להתמודד על ראשות ממשלה - שזהו בזיון

רוב הזמן נח

Well-known member
רגע, אולי כדאי שנחפש ונשים כאן את האיטם מהתוכנית שכולם יראו. כי מסתבר שזה יותר חמור ממה שרשמתי.

למעלה