"אמרו לה 'תראי, את חושבת אחרת..' "

"אמרו לה 'תראי, את חושבת אחרת..' " ../images/Emo53.gif

שלום.. נגיד ושמי הוא א', כן נשמע קצת כמו אחת המתלוננות בממשלה..לא חשוב. כל חיי היה לי רצון עז שיהיו לי המון חברים ולפעמים היו תקופות שבאמת הרגשתי ככה רק שהתברר שהיו לי 1-2 חברים באמת אמיתיים. במהלך החיים למדתי והבנתי שזה מה שצריך להיות בחיים, 1-2 חברות מאוד טובות וזה מה יש לי, חברה יחידה מאוד טובה. ואני מאושרת איתה. אך הבעיה שלי מתבטאת בתקשור עם אנשים, זאת אומרת לא בהכרח חברים (הרי על חברים אי אפשר לקבוע מראש או להצהיר שהם ככה וככה אלייך) פשוט על אנשים שמתחלפים במהלך חיי, בעבודה..בלימודים..וכו'. יש את קשר הידידות, אך מה לעשות כשאני רוצה יותר מזה? חשבתי כבר על כל הדרכים, מאז שאני זוכרת את עצמי.. קרוב ל20 שנה. בתחילת/אמצע/סוף יום של פעילות חברתית כזאת או אחרת אני מוצאת את עצמי לבד, בלב. שהאנשים האלו לא שומרים איתי על קקשר ומבטאים נחמדות ביוצא מן הפעילות הסטנדרטית, הם למעשה להבדיל ממני לא רוצים לטפח איתי את הקשר מחוץ! באמת שניסית את כל השיטות, למשוך תשומת לב, שיאהבו אותי וירצו להיות חברים שלי באותו מטבע.. אך לא. זה לא קורה. בהמון שלבים חשבתי לעצמי שזה סתם "בול-שיט" ולא, אני לא צריכה להתעסק בחברים.. כי אם קורה אז קורה, אבל איך שהוא זה עדיין מפריע לי והרגשתי שאני צריכה לפנות לעזרה! (בהתחשב שפניתי להמון פורומים בעברי, וכנראה שלא התקבלה שום תועלת למרות מאמציי הרבים). לפעמים אני פשוט חושבת שאני לא מבינה דברים מסויימים בחיים, אולי היה אמור לפעול אחרת, אולי אני פרנואידית או סתם נטייה לחשוב על דברים לא עיקריים כמו אלו. אני כל הזמן חושבת על זה, גם אם אני לא רוצה..זה קשה! תודה, לכל מי שיוכל לעזור לילדה מבולבלת שכמוני. באמת תודה!

שיריס

New member
א' יקרה

שלום לך, ראשית, את אומרת שיש לך חברה אחת מאד טובה ושאת מאושרת איתה - זה נהדר - זה כבר אומר שקיימת בך היכולת לרכישת חברים - ויש לך יכולת תקשור....למרות שלעתים נדמה לך כי אין לך את זה... את אומרת שכל חייך היה לך רצון עז להמון חברים, תתבונני רגע ותראי - איך נראה היום שלך כשאת מוקפת בהמון חברים ? מה את רואה כשאת מסתכלת על החברים האלו ? מה את מרגישה במצב בו את מוקפת בהמון חברים ? [ מדוע עם החברה הטובה זה כן עובד, מה כן יש שם ? שיהיה לך המשך יום קסום

תגובה.

קראתי. הסתקרנתי. נכנסתי לפרטים שלך. מה ראיתי? כלום ! יש לך כרטיס שאמורים דרכו לדעת עליך כמה דברים בסיסיים. אני מקווה בשבילך שאת לא ככה מסוגרת בחיים האמיתיים. ואם כן, דעי לך שאנשים אוהבים אנשים שאוהבים את עצמם,לא ביישנים (ואני לא טוען שביישנים לא אוהבים את עצמם). גלי קצת פתיחות, רישמי כמה דברים נחמדים על עצמך, אולי אפילו תמונה נחמדה. אני מאמין שתגלי שאפילו חברי אינטרנט זה דבר נחמד. כמה טיפים שאנשים יהנו להיות בחברתך. עד כמה שאני מבין, אנשים אוהבים חוש הומור. והחוש הומור שהכי אוהבים הוא החוש הומור הזה שנקרא "אני-יודע-לצחוק-על-עצמי" (כן, המצאה שלי חחח). לא רוצה להשמע שובניסט או פרימיטיבי אבל אין ברירה, אם את לא נראת טוב, שפרי את זה....אנשים אוהבים אנשים יפים. אם זה מעודד אותך, אני אדם מאוד חברתי ויש לי הרבה חברים (ככה לפחות אני חושב) אבל תמיד ובאמת ואפילו היום יש את החבר הכי טוב....נראה לי שככה זה אצל כולם. מאוד מקווה שעזרתי לך - אפילו טיפה. שיהיה לך יום מצויין. אוויר

למעלה