אמפל אגחים א+ב: ריכוז תשלומים

• פותח הנושא yel5
  • פורסם בתאריך
יכול להסביר למה הפידיון הוא חלקי ב 4.4 ? נרשמו לי 40 אלף נקוב באקס לקבלת התקבול והשאירו לי 6000 ענ בחשבון ?

yel5

Well-known member
1. הפדיון חלקי כי זהו התשלום השני שאנו מקבלים. התשלום הקודם היה ב 07.04.20.
למה משאירים 15%? כדי שתשאר לך אחזקה באגח למקרה של חלוקה שלישית.
2. יפרעו 85% מאחזקתך באגח. אם ברשותך 46,000 אז ישארו לך 6,900.

top102

Active member
השאלה פה למה שתהיה חלוקה שלישית. לי לא ברור למה עושים את זה בצורה כזאת

Reem88

Well-known member
יש מצב לעוד כסף בעתיד בעקבות תביעות (אל תבנה על זה).

top102

Active member
על איזה תביעות אתה מדבר? לפי מה שזכור לי וויתרנו על כל התענות כלפי מימן.

yel5

Well-known member
1. לא נראה שיהיו תביעות. ההסדר הנוכחי הוא לאחר (1) תשלום לנוכל מימן וכן (2) תשלום מהנוכל לגבי הלוואת פרויקט אתנול.
2. מדוע השאירו 15%? לתשלומים עתידיים אפשריים. איזה תשלומים יתכנו? שאריות מהקופה ופרויקטים וכן מכירת שלד החברה.

1. לא נראה שיהיו תביעות. ההסדר הנוכחי הוא לאחר (1) תשלום לנוכל מימן וכן (2) תשלום מהנוכל לגבי הלוואת פרויקט אתנול.
2. מדוע השאירו 15%? לתשלומים עתידיים אפשריים. איזה תשלומים יתכנו? שאריות מהקופה ופרויקטים וכן מכירת שלד החברה.
YEL5 אין שום איזכור שמיימן החזיר את ההלוואה של ה 100מיליון שח לאמפל מוזכר ששילם למס הכנסה בפברואר 2020

pazik2014

New member
היי,
למחזיקי אגח ב, מישהו קיבל גם ריבית או שקיבלתם קרן על חשבון פדיון בלבד? מה הצפי לקבלת הריבית גם?

yel5

Well-known member
שתף אותנו. איפה נאמר שיש עוד 14m שיחולקו בנפרד?

yel5

Well-known member
קודם כל תודה ואתה צודק. באגח ב צריך להבין ש 158M שולמו דרך מסלקת הבורסה. מסיבה טכנית 14M שולמו דרך חברי הבורסה.
שימו לב לסעיף 3 שורה 3 הנ"ל. 14M יחולקו במקביל לחלוקת 158M. כלומר, הם חולקו. נשאר לבדוק בתיק השקעות אם זוכינו.

pazik2014

New member
קודם כל תודה ואתה צודק. באגח ב צריך להבין ש 158M שולמו דרך מסלקת הבורסה. מסיבה טכנית 14M שולמו דרך חברי הבורסה.
שימו לב לסעיף 3 שורה 3 הנ"ל. 14M יחולקו במקביל לחלוקת 158M. כלומר, הם חולקו. נשאר לבדוק בתיק השקעות אם זוכינו.
אני בדקתי ולא קיבלתי ריבית, אלא קרן בלבד. האם אתה יכול לומר לי אם קיבלת גם ריבית? שאני אדע האם לפנות לחבר הבורסה שלי בלבד או לנאמן.

3718

Member
קבלתי את התמורות, אני מבסוט עד הגג :)

תודה ל yel5 שעדכן בפורום הזה, ותודה לפיראט מפורום שחקן מעוף (לפני הרבה שנים) שכתב על ההזדמנות באמפל ...

Reem88

Well-known member
ואוו פיראט משחקן מעוף, האם הוא כאן אייתנו?
בטוח שזה משחקן מעוף ולא חציל בדימוס?

3718

Member
הוא עבר משחקן מעוף לחציל בדימוס אחרי שאתר שחקן מעוף עשה בעיות (לא זוכר מה היה שם)

אתר שחקן מעוף לא קיים יותר, אתר חציל בדימוס עדיין קיים אך ללא דיונים חדשים כלל

נערך לאחרונה ב:
למעלה