אמנם סמוייה אבל אדוקה!!!

אמנם סמוייה אבל אדוקה!!!

אחרי הרבה זמן שלא תפרתי, אין כמו המציאות כדי להחזיר אותי לתפירה... הבת שלי (בת 10) הייתה צריכה חצאית יפה לשבת. במקרה התגלגלה לידיי חצאית מיני מידה 32, לאחר שפתחתי את המכפלת, האורך היה בול, אבל הרוחב... סתם להצר היה חבל כי זה היה הופך למשולש. אז פרקתי אותה לחתיכות וחיברתי... קבלו את החצאית לפני...

והחצאית אחרי...

זאת חצאית מעטפת, לכן היה מספיק בד... הבת שלי הייתה מאושרת, לבשה אותה השבת עם מגפיים לבנים, והייתה נראת מותק!

איזה מתוק! רעיון מיוחד ומקורי.

וגם הסתכלתי בפליקר שלך, איזה דברים משגעים, קשה להחליט מה יותר טוב, פימו או תפירה...

shukpuck

New member
כל הכבוד על השדרוג! וברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

ספרי על עצמך... מי את? איפה למדת לשדרג ככה חצאיות?

תודה תודה...

קצת על עצמי... אני בת 30, אמא ל- 4 ילדודס, (10, 7, 4 ואחרון 10 חודשים) גרה במושב קטן בדרום. בתחום האומנות יש לי שתי אהבות גדולות: תפירה ופימו (אפשר לראות בפליקר שלי...) כיוון שאני לא יכולה להתעסק עם שנייהם בו זמנית, כל כמה זמן (חודשים/ שנים) אני מחליפה בינייהם. לא מזמן חזרתי לתפירה אחרי העדרות ארוכה... בדים יש הרבה, רעיונות לא חסר, רק זמן... בין בישולים כביסות וריצה אחרי הזוחל, אני מנסה לתפור קצת... יש כמה פרוייקטים בדרך... מקווה למצוא כאן מקום בו אפשר לשתף בהנאה שלי גם אחרים, והלוואי שיהיו לי הרבה דברים לשתף...

למעלה