אמנם אני חדשה פה אבל יש לי שאלה

אמנם אני חדשה פה אבל יש לי שאלה

למה אנשים לא מאמינים שאפשר להיות בחורה מלאה ומאושרת???????.

Shani Eliave1

New member
סטיגמות, סטיגמות, סטיגמות!

ממוחשבת

New member
כי הרוב לא כאלה

כי הרוב לא מאושרות הרוב כועסות על עצמן על ההשמנה שלהן ומוציאות את זה החוצה ולרוב גם מסתכלות על אחרים בצרות עין וקינאה שנובעת מהמרמור שלהן על עצמן זה למה! פה בפורום את יכולה למצוא דוגמאות מאוד טובות למלאות ושמנות שכאלה מצד שני את יכולה למצוא פה גם כאלה ששלמות עם עצמן ומאושרות ומפיצות רק טוב לסביבה מה לעשות גם זן השמנות מתחלק ל3 חלקים שמנות מאושרות שמנות מדוכאות ושמנות שלא יודעות חשבון אז לא ממש סגורות כל יום באיזה מוד הן צריכות להיות בקיצור אין לעשות הכללות כי תמיד יש יוצא מן הכלל כולל להכללה זו

F 5

New member
מלאה חמודה

את מאמינה? כי אם את מאמינה - זה מספיק. כי יש כאלה שכן מאמינים - עובדה.

תשובה...

מפני שיש אנשים שקשה להם להבין כיצד אדם שהוא ההיפך הגמור מהנורמה החברתית, הווה אומר - רזה, יכול להיות שלם עם עצמו ומאושר שהרי עד שלא יתאים את עצמו להיות "כמו כולם" הוא נדון לחיים עצובים ומלאי כאב. לצערי נתקלתי בגישה הזו כשהיא מגיעה מפי אנשים רזים ולהפתעתי הרבה גם מאנשים שמנים שלא אוהבים ומקבלים את עצמם ואני זוכרת בברור שיחה בצאט עם בחורה שכבר ירדה במשקל כ 20 ק"ג ושואפת לרדת 20 ק"ג נוספים, היא לא הבינה איך אני מחשיבה את עצמי כבחורה יפה כשאני "סובלת" מעודף משקל, איך אני מסוגלת לצאת ולבלות, להכיר אנשים ולהיות מאושרת, לא עלה בידי להסביר לה שהאושר הוא פנימי ולא נובע מהמשקל כלל אלא מההערכה העצמית שלי אותי כאדם. אז כן, מלאה חמודה, יש אנשים שלא מאמינים שאפשר להיות בחורה מלאה ומאושרת אבל הכי חשוב הוא שאת יודעת שזה אפשרי
מיה

אצל אנשים בחורה שמנה פירושה

בחורה שלא מטופחת....ומסורבלת....אז יש לי הודעה בשבילם....אני מתלבשת בצורה הכי אופנתית שיש..אני עושה ספורט..אני רוקדת סלסה...יש לי המון מחזרים...ואני נהנת מהחיים....

תשובה קצת אחרת....

אני לא מאמינה שיכולים להיות אנשים מאושרים בכלל, וזה כמובן רק לפי איך שאני מגדירה "אושר", אושר שהוא מצב מנטלי לא יכול להיות יציב כל עוד חיים וזה מהסיבה הפשוטה שבמצב של אושר אין תנועה ואין תזוזה, והחיים לא מתנהלים ככה. אני כן מאמינה בשמחה, הנאה, הצלחה, רוגע, בטחון, ועוד - אבל זה אינו אושר. אז למה אני בכלל כותבת לך? - כי אנשים מאוד מאוד ממעיטים בערך הדברים שיש להם ממש כאן ועכשיו, ותולים הכל בחוסר אושר גלובלי ובלתי משתנה, תוך שיכחה מוחלטת של מה שבאמת קיים, כל אותן דקות ושעות יפות ומהנות במהלך כל יום בנפרד. לעומת זאת אנשים עושים השוואות מי יותר מתקרב לאושר מאחר, מי נמצא ביותר קריטריונים של אושר, ובקריטריונים הקיימים היום, אנשים שאינם בדיוק בסטנדרט החברתי "לא יכולים" (בעיני החברה) להיחשב מאושרים, תמיד יהיו מי שיחפשו איפה שמנים (או אחרים) אינם מאושרים, איפה אפשר "לתפוס" אותם בשעה של צער ולתרץ הכל בכך שזה המשקל שמפריע,ושהם בכלל משקרים כשהם אומרים שטוב להם כי הנה מצאנו שעה שרע להם. החלק העצוב באמת זה שאנשים לא מאמינים בעצמם בדברים הטובים שקורים להם יום יום. במשפט אחד בודד? מי שאינו יכול לראות שמחה-הצלחה-הנאה בשמנים או אנשים אחרים - הוא פשוט אדם אומלל שלא יכול לראות דברים אלה כקיימים בעצמו.

F 5

New member
הוא לא ממש אומלל כתומישמיש

אדם יכול לראות שמחה - הצלחה- הנאה - - באחרים , יחד עם זאת - לא לראותם קיימים בו בעצמו. יש מצבים שבהם יותר קל לראות אושר של אחר ולשאוף לאושר של אחר מאשר בנו עצמינו, ויתרה מכך אני חושב שכל אדם שכן שואף לאושר אצל הצד השני או באחרים - הוא בתת מודע של עצמו שואף זאת לעצמו ויודע שזה קיים בו אך קשה לו " לאומלל" ליישם זאת. לא הכל קל בחיים.

זה לא מה שטענתי אלא להפך - הסבר

מי שלא מסוגל לראות את הדברים האלה באחרים, הוא אומלל, ואגב אין כאן מקום למרכאות משום שכאן אכן מדובר באדם אומלל, מי שאינו רואה (ויש כאלה, פסימיים קיצוניים) לא חושב אפילו לרגע ליישם. מי שכן רואה את הדברים האלה באחרים למעשה מזהה דברים הקיימים בו,גם אינו מודע לכך, ועל זה נאמר המשפט: it takes one to know one. כנ"ל לגבי קנאה - גם כשאדם מקנא הוא בעצם מזהה דברים שיש לו עצמו את היכולות להשיג או שכבר מצויים בידיו - ומי שכן רואה, או מקנא, באחרים - הוא לא אדם אומלל בעיניי כלל ועיקר, אלא אדם שיבשיל להישגיו.

אני לא בטוחה בדיוק של זה...

אולי מי שלא מכיר אותך באמת. ואני גם לא חושבת שהם לא חושבים שאפשר להיות מאושרת אלא הם מאמינים שבטוח את רוצה לרזות, אוטמטית. ולמה? כי יש המון בורות סביב נושא השומן כיום.

למעלה