אמן שיפול מקרר על 9 מטר!!!!

big mama11

New member
אמן שיפול מקרר על 9 מטר!!!!

תגיד לי מה זאת הגישה המפגרת הזאת עברת את כל הגבולות של הצאט אתה יורד על הרמה של המעריצים המפגרים של אביבית אבל אתה בעצמך מראה נטיות פסיכוטיות אז לא ניכנסת ל24 אז מה החיים ממשיכים לא צריך להתמרמר על זה לנצח,כך את עצמך ביידים תרד מהצאט תעשה משהו מועיל לשם שינוי!

אני האח הגדול של 9 מטר

נא לא לאחל דברים רעים לאחי הקטן. אני יודע שהוא יכול לעצבן לפעמים אבל הוא פשוט לא חזר להיות אותו הדבר מאז התאונה

מטר9

New member
בבקשה אל תכתוב הודעות בשמי...

אני לא אח שלך, אני לא חבר שלך ואני לא מכיר אותך. אף אחד לא מאמין לך, אתה לא מצחיק אף אחד. אני עומד מאחורי כל מילה שאני אומר ואם אני מתחרט עליה (מה שלא קורה הרבה) אני מפרסם גם התנצלות ותיקון אחר כך. אני לא יודע מי זה ה-9 קילומטר הזה אבל אין לו שום קשר אליי והוא סתם עושה מעצמו צחוק.

CaMi La BooMBa

New member
מטר אתה יודע....

הוא התכוון לזה בצחוק.... יש דבר כזה שנקרא הומור למה לעשות עניין מכל דבר?

מטר9

New member
אני פשוט לא אוהב אנשים שמתחזים...

זה האופי שלי מה לעשות...

CaMi La BooMBa

New member
עניין שלך....

אף אחד לא ישנה לך את האופי אבל חבל על העצבים סתם שטויות שמור את העצבים שלך לדברים שקצת יותר חשוב להשקיע בהם והמטרה שלו לא הייתה לשחק אותה אח שלך הכוונה שלו הייתה רק לרדת עליך שלא הגעת ל-24 זאת הייתה הדרך שלו להעביר לך את זה אבל חפיף סתם שטויות ובאמת שחבל על העצבים

yoooni

New member
דווקא התנסחת טוב בתגובה הקודמת

שלא עלית ל-24 הוא היה ב 60

צא מזה 9 סנטימטר ../images/Emo94.gif

זה שאחת המתמודדות לא רצתה להביא לך את הטלפון שלה (מעניין למה) לא אומר שאתה צריך ללכלך ולגדף כמו ילד קטן. והמבין יבין... אל תידאג, בסוף גם אתה תימצא אהבה

מטר9

New member
איזה נטיות פסיכופטיות?

אני לא זה שאיחלתי למישהו שייפול עליו מקרר אז שימי לב על מה שאת אומרת כשאת מדברת על נטיות פסיכופטיות... ועוד משהו- עם העובדה שאני לא עברתי ל-24 השלמתי ממזמן. לא אגרתי או שמרתי טינה לאף אחד וחבל שיש כאן אנשים שחושבים אחרת. עובדה שיש בתוכנית 4 אנשים (יניב, מאיה, אופיר ודנה) שאני מאחל להם המון בהצלחה ואני בטוח שהם גם יגיעו רחוק גם אם הם לא יזכו. אם יותר קל לך לתרץ את העובדה שאני לא אוהב את שרה בכך שאני שומר טינה או שאני ממורמר או שאני הוזה או מה שבא לך אז בכיף, רק תודיעי לי קודם כדי שאני אטרח להגיב. ובבקשה, אם כבר תגובות אז שבאמת יגידו משהו, ולא סתם ימלמלו מילים כמו ההודעה של ביג מאמא...

big mama11

New member
תפדל כפרה ...

אין לי שום בעיה שאתה לא אוהב את שרה , לא על זה מדובר, אבל שים לב לאירוניה של עיניין המקרר , אני היתייחסתי ללשון שבה אתה אומר שאתה לא אוהב את שרה" אמן ש..." לי זה נשמע ממורמר , ולכן אני מציעה שתירגע , תמשיך לא לאהוב- תהנה , אבל אתה ניראה די פתטי עם הרמה שבה אתה מביע את זה.

למעלה