אממ.. סתם משו קטן ^_^;;

Shale cor

New member
אממ.. סתם משו קטן ^_^;;

ווי ^_______^ יש חדשות בפורום!. (ברוכות הבאות X_X) ואממ..ככה D= בשביל שנכיר את כולן טוב ונהיה פורום מגובש ;; ומגניב ;; אז כל אחת מספרת על עצמה משהו שאף אחד לא יודע,אבל לא איכפת לה לספר. זה יכול להיות הסיפור מאחורי הכינוי שלכן
משו שקרה לכן פעם
או סתם משו קטן ^^ (כמו מה אתן אוהבות/שונאות בעצמכן) אצלי X________X (אתן יכולות פשוט לסגור כאן את ההודעה XD) T.T אני לא אוהבת בעצמי את הפוביות שלי, בעיקר שאני קלאוסטרופובית. ואממ.. פעם אחת, ידיד שלי חסם את הדלת של השירותים בבצפר בדיוק שחיכיתי שם לחברה שלי והמקום היה ממש קטן ולא הצלחתי לפתוח את החלון היחיד שהיה, ורק אחרי כמה שניות בא לי במין בום כזה מה קורה, וכולי רעדתי וזה.. קיצר לא סיפור נעים X_X ואני גם לא יכולה לסגור את הדלת באוטו לפני שנוסעים עד שמתניעים ופותחים חלון Y.Y קיצור אני נשמעת דבילית ומפגרת >< לא איכפת לי
כי עכשיו תורכן.. גומן לכל הבנים ^_^;; פשוט הבנות פה זה הרוב

SHAGOME

New member
הכינוי שלי...

הוא SHAGOME כלומר -SH שזה התחלה של השם שלי (שרי). ו GOME זה חצי מהמילה KAGOME כי אז הייתי אוהבת את קאגומה..היום אני לא.. יש לכן הצעות להחלפת כינוי?^^

טוצית

New member
שרי!

- שפם? לא אתה אידיוט! התכוונתי לשרי!!! כמה זמן לא דיברתי איתך!!! שמחה מאוד שאת פה!

harar8

New member
טוב

הכינוי שלי היה אמור להיותhadar8(בגלל שהשם שלי הדר) אבל בכלל שלא כתבתי את זה נכון, זה יצא לי harar8 אבל למרות זאת החלטתי להישאר עם הכינוי הזה

Katsuki

New member
סיפור מאחורי הכינוי שלי ועלי:

קאטסוקי- בפעם הראשונה שדברתי עם באקורה ביקשתי ממנה שתמצאי לי כינוי.. והיא המציאה אני אוהבת חתולים ואת הירח. קאט-חתול טסוקי- ירח D: ויחד יוצא קאטסוקי [: אנ'לא אוהבת ת'פוביות שלי S: אני מפחדת מג'וקים נורא ואמ אני טיפה קלסטרוביות בגלל שאם אני נמצאת בחדר שלי בלי שהדלת או החלון אפילו טיפה פתוחים אני נכנסת לסרטים#_#! ויש לי גם פוביה קלה מבנים >>; בגלל כיתה ד' עד ו' בנים תמיד הציקו לי ולא נתנו לי מנוח, אבל מרובם אנ'לא מפחדת אני מגיבה להם בשריטות אם הם מפחידים אותי. מה אני אוהבת בעצמי? את העבודה שאנ'לא הכי נמוכה בעולם!!! ושיש לי שיער בלונדיני טבעי^_^ ושאני דומה למומיג'י ואני יכולה להגיע לטונים נורא גבוהים ונמוכים כאחד^^;;; ושיש לי אופי של הרבה דמויות אנימה וזהו^^"

Lust chan

New member
טיהי ~^^../images/Emo135.gif

אממ... הסיפור מאחורי הכינוי שלי הוא.. "^__^ שנמאס לי מהכינוי גלקסי אנג'ל.. אפאחד לא הכיר את זה.. וחשתי מטומטמת כי אנשים רשמו "גאלאקסי" וזה עיצבן אותי X_X;;;;;;;; אז ביררתי על דמויות מFMA (כי זה נחשב כזה באופנה אנד סטאף כינויים מFMA) ואז ראיתי קצת FMA, שלושה פרקים ראשונים בערך. ואז ראיתי את לאסט *-*. הכוסע *-*. זו הייתה אהבה ממבט ראשון (טוב, נו..מבט שני P:) ואז.. ראיתי שהיא נסגדת *-* ראיתי שהיא שקסע *-* ראיתי שהיא בקבוצה עם אנבי *-* ו...ראיתי שאף אחד לא זוכר אותה וגם אותי לא זכרו כי שיניתי את הכינוי .__." אבל עכשיו זוכרים אותי ^__^ ועכשיו אני לאסט צ'אן (הלוואי) ו..ו.. *_* זהו..... יש לי מחזיק מפתחות של באנקייייייי!!!!!!! *_____* וכרית גארה\לי!!!!!!!!

chukaa

New member
אבל איך שכתבת את זה

זה כתוב כ'לוס צ'אן' בגלל ה U אם תחליפי את זה ל A אז זה יהיה ברורו יותר..

chukaa

New member
אוףףףף אני לא יכולה להסביר

את זה בכתב... ררררררר טוב לא משנה....

kagurush333

New member
לאסט באמת כוסע *.* ../images/Emo153.gif

מהיום קוראים לי לאסט או לאסטי או איך שתרצו ( אם זוהר מסוגלת לקרוא לעצמה אנבי, אני אקרא לעצמי לאסט )... ^___^ ואגב, רק עכשיו חזרתי מבית הספר. יש לנו מחסור במורים... XDDD

Envious

New member
אוי S: אנחנו היינו בטיול של"ח ..<<

והיינו צריכים לזחול במערות שהתחת שלי לא נכנס בהם ~!!!~!!! ><. "אל תתיאשו על המטרים הראשונים" כןכן.. הבית ספר רק רוצה להיפטר מכמה שיותר תלמידים. :X טוב ^^" אז כשבאתי לפורום הייתי NarakuSexy *.* נחשו למה XP בכלל לא ידעתי מה משמעות פורום. אבל למדתי לשרשר דיי מהר ! D: אני אפילו לא זוכרת שצעקו עליי "שרשרי סתומה ם.ם'" אחרי זה. החלפתי לPrince of hell כשסנוביש מיאו שלי עוד הייתה בפורום ;; ואז התמכרתי לאדו.. ואנבי/אדו. ולפול מטאל T_T אז Envy היה תפוס. אז Envious. אני חושבת שזה ישאר ככה בנתים. לא כמו דפנע ..<< היה לי משבר אישיות. אם אני אוהבת את עצמי. והאם אני מיוחדת, בזמן האחרון. ודיי שנאתי את עצמי ואת העולם D= אבל זה עבר. כי הבנתי שיש מספיק אנשים שאוהבים אותי, ואני אוהבת אותם ^^" תודות לבאקו ולשמנה שלי ליעתוש <: וגם לכם כמובן ^^". ועכשיו אני מנסה לחזור להיות כמו שהייתי ם.ם; מה שאני אוהבת בעצמי זה שיש לי יכולת להצחיק אנשים. ושאני אומרת את האמת אפילו אם היא חסרת טקט ולא במקום כמו שבאקו אמרה ..<< אה ואני אוהבת לנצל אנשים בישים קטנים *.* וזהו XD

SANGO 1

New member
../images/Emo132.gif../images/Emo69.gifאת מיוחדת

במובן הפסיכופטי של המילה^^ כעכע.. אני מכירה אתזהרזהר עוד מהימים שישבנו יחד בכלא "נווה תרצה" אוי היו ימים;; *מקנחת את השפם בדרמטיות*

SANGO 1

New member
נאלצתי למכור את השפם כדי שיהיה לנו

ממה לחיות! כפוית טובה שכמוך! ;; אם אני לא הייתי רוב הסיכויים שהיית צריכה לאכול לעצמך את ציפורני הרגליים XP אנ הייתי בשבילך כמו אמא ;;

למעלה