אממ... מנחה ישומים... מה זה?

Deore

New member
אממ... מנחה ישומים... מה זה?

לפני שבוע... חבר שלי בדק לי את הנתונים האישיים... הוא בדק לי את הקב"א והדפ"ר... ואמר לי גם על הייעוד או המקצוע... משהו כזה... קב"א - 54 דפ"ר - 70 מקצוע - מנחה ישומים... ולפני משהו בשביבות החודש הלכתי לתל השומר ושיניתי עדיפויות... 1. מוד"ש 2. גבעתי 3. נח"ל ומצו ראשון ועד עכשיו לא סימנתי ולא רמזתי שאני רוצה משהו שהוא במשרד מול מחשב או בכלל תפקיד ג'ובניק... רציתי קרבי... אמרו לי שזה משהו במחשבים וזה קרוב למסלול של ממר"מ... מה זה מנחה ישומים, ומה זה אומר... יש דרך לשנות את זה כי אני נורא רוצה מוד"ש...

linorly

New member
יש לך פרופיל קרבי??../images/Emo23.gif

אם כן נורא נורא מוזר שנתנו לך תפקיד כזה

Deore

New member
כן.... יש לי פרופיל קרבי...

יש לי 97 עם סעיף ראייה.... וגם קיבלתי גיבוש צנחנים/דובדבן וגם גיבוש צוללות... והייתי במבחני צוות אויר ונכשלתי...

לפעמים הצבא מוזר

בס"ד למשל ביררו לחבר שלי והצבא בנה על זה שהוא יסרב פינוי לנ"מ, וייעד אותו לתפקיד במחשבים... אבל מה לעשות הוא לא ידע, לא סירב פינוי והוא בנ"מ. צבא מטורלל

idanmn1

New member
אז ככה:

תשמח בחלקך - מה שנקרא. קודם כל - התפקיד הזה כבר הספיק השנה לשנות את שמו, ואני כמעט בטוח שמדובר בתפקיד הזה:" "הדרכת והטמעת מערכות מחשוב". התפקיד הזה כמו שבאמת כבר הבנת שייך למקצועות המחשב של הבסמ"ח (בית ספר למקצעות המחשב) (ממרם אם תרצה), מה שכבר עושה אותו איכותי יותר מעוד כל מיני תפקידים ג'ובניקיים. זה תפקיד שלא דורש מיונים קודמים לפני גיוס, בניגוד לתפקידים אחרים שהבסמ"ח מציע. לפי דעתי, אם קיבלת את התפקיד, לך עליו.. אני דיי בטוח שלא תצטער. בכל אופן פירוט על התפקיד הספציפי הזה תוכל לראות כאן: http://www1.idf.il/tikshuv/site/templates/controller.asp?lang=HE&fid=45954&did=46296

Deore

New member
כן.... אמרו לי על זה....

אבל הדבר הלא הגיוני זה שלא קיבלתי שום דבר או מיונים לזה... לא ביקשתי ובכלל לא רציתי להיות בזה... כל הסימונים במנילה ובצו ראשון וכם מיני הזדמנויות אחרות סימנתי מקצועות קרביים... ויש לי פרופיל קרבי... לא סימנתי שום דבר שהוא מקצוע ג'ובניק... אז איפה ההגיון בזה? שהצבא יתן לי כזה דבר? * אמרו לי שזה טוב אבל אני לא יודע אם אני רוצה לבלות את ה-3 שנים האלה בחדר מול מחשב... ואני נורא רוצה קרבי... לא יודע...

למעלה