אממ...אני צריכה קצת עזרה...

אממ...אני צריכה קצת עזרה...

התחלתי סיפור-ספר, אני רק בעמוד השלישי, יש לי עלילה נחמדה ויש לי דמויות לא רעות בכלל, אין לי שום בעיה בניסוח, אבל יש לי שתי בעיות... אחת קטנה-שמות אני רוצה שמות רגילים, אנגליים כאלה, לורה, מרי וכו´...דברים בסגנון, גל דבר שהוא לא ישראלי/עברי/איך שלא תקראו לזה כי אני לא אוהבת כל כך כאלו שמות...כלומר, הם בסדר, אבל אני רוצה להתנתק מישראל קצת... והבעיה השניה שהיא הרבה יותר גדולה ואני ממש אשמח אם תעזרו לי בזה-מעבר בין קטע לקטע. כתבתי את הקטע הראשון, עשיתי שני רווחים ועברתי לקטע שני. אבל גם הקטע השני, שהוא בעיקרון-שיעור לא לוקח יותר מדף אחד, ואני לא רוצה לעשות עוד פעם שני רווחים, ואני לא כל כך יודעת איך לעבור לקטע אחר...אתם מוכנים בבקשה לעזור לי? בסיפור הקצר שכתבתי (רק 13 עמודים) עשיתי שלוש כוכביות כל חצי עמוד בערך, אבל אני לא אוהבת את המעברים האלה...אני רוצה כמה שורות שיקשרו. תודה מראש, יעל

את יכולה להשתמש בשמות מספרים

למשל מפרינסס דיריז (תאמינו או לא אבל הסרט מבוסס על ספר מאוד מוצלח ומאוד משעשע שאני קוראת ממש עכשיו!) מיה, מאיה. ויש מסיפור שאני כתבתי את השם קייסי! שאני אישית חולה על השם הזה! תסתכלי בסדרות טלוויזיה ותקחי משם שמות! TaLi
טום זה גם לא שם כל כך ישראלי.... (טום רידל רולז!)

תודה...

אני לא רואה טלוויזיה, וכבר יש טום ואמילי...קייסי זה חמוד...ואני בעיקר לוקחת מספרים...

הנה כל השמות הלועזיים שעולים לי ל..

לראש ברגע זה: לבנות- דיאנה אליזבת´ אפריל קיילי שר אמבר ברברה מישל מינדי רנה (עם שני סגול) סטפני דיאנה סופי דארסי מוניקה אמה רייצ´ל לבנים- מייקל ג´רי קלארק רוס רוי (ROY) טוני דין אל דילן פרד ארתור ג´ואי ריצ´י ביילי צ´ארלי ניילס מספיק? או שעוד??

Lady Wood

New member
אמילי ואמה..שמות שולתיםם../images/Emo70.gif

למה? נכון.. כי אלו הם שתי השמות שלי..
גם אמילי, וגם אמה.
E&F

coolit

New member
אמילי../images/Emo102.gif

הוא: לפני חצי שנה הלכתי למסיבה של ירון, מישהו מהכיתה חיפשתי בחורות ומצאתי אותה. מיד כשראיתי אותה עם השיער השטני והעיניים הכחולות חשבתי שנפתרו לי כל הבעיות. היא: אז הוא התקרב, ואני כל כך התרגשתי, כי מישהו כמוהו אף פעם עוד לא פגשתי. כמה דקות הוא עמד ליד האוכל כבר פחדתי שהוא לא בא אלי. הלב שלי קפץ וזעק: מתי? מתי? הוא: פתאום היה לי אומץ והתקרבתי עוד כבר. עמדתי לידה, רגע ועוד רגע עבר. פתאום נתקעתי בה והרגשתי כל כך מטומטם, כי זה שקוף לגמרי- כבר עמדתי שם! היא: ואז הרגשתי איפה הוא פגע בי זה היה לא נעים. הרגליים שלי היו כבדות, לא יכולתי לזוז ממקומי. פתאום לא יודעת מה נפל עלי, פלטתי "איימ סורי". הוא נראה מותע. בטח מהמבטא. הוא: הרגשתי שזה סיוט וקיוויתי שזה אכן חלום. אני עדיין רועד אם אני חושב על זה היום. "מצטער," מלמלתי, ונשארתי עומד במקום. בטח כמו תמיד, הייתי חייב להיות אדום. היא: ופתאום שאלתי: בא לך לרקוד? והוא הסכים, דווקא רקדנו טוב מאוד. רקדנו בלי לדעת את השמות האחת של השני ואז הוא נתן לי נשיקה ולא האמנתי שזו אני! הוא: מאיה, אחות של ירון, פתאום הסתכלה. ידוע שהיא שטנית ממדרגה ראשונה. העיניים של שנינו התחננו שלא תפיץ שמועות, אך מאיה היא לא יצור שנענה לתחינות. בהרגשה של אם כבר אז כבר, הצמדתי את הפה שלה לשלי, והיא לא התנגדה. שמחתי להרגיש שמאיה מקנאה. היא: בקושי יכולתי לנשום אבל זה כל כך כיף להרגיש שהפה שלו את שלי מלטף. ואז מאיה צרחה: תראו, יובל ואמילי מתנשקים! ואז הופנו אלינו כל המבטים. אבל עשינו כאילו אנחנו לא מרגישים. הוא: היא אמרה יובל ואמילי. קוראים לה אמילי. איזה שם חלומי. ועכשיו היא שלי! אחרי המסיבה שאלתי, היא חברה של ירון לשעבר. ידעתי, היא כן היתה עם מישהו כבר! יותר לא נפגשנו, ואני לא רוצה לאף אחד להגיד, אבל את השם שלו/ה, יובל/אמילי, יישאר איתי לתמיד. ברית. טלי שתקי בקשר לזה, רק במסרים!

coolit

New member
ניתן להקפיץ?../images/Emo102.gif

אה, לא........................... לעזאזל!! אבל אני רוצה להקפיץ!!! רוצה!!!! אז אני אפתח הודעה חדשה, וזייו...... ברית.

למעלה