אממ אני חדשה פה

אממ אני חדשה פה

תראה אולי זה לא נראה ככה אבל אני לא מפסיקה לחשוב עלייך. שאני רואה אותך ישר עולות לי מחשבות של שנינו יחד צוחקים מתנשקים אתה הכל...איך שראיתי אותך בפעם הראשונה נדלקתי אתה הבן האדם שגורם לי לחייך רק מלהביט בך כן כן אתה. אם רק הייתי יכולה להגיד לך פנים מול פנים מה שאני מרגישה כלפייך אולי המצב בנינו היה שונה מקשר ידיות רגיל. אבל אני פשוט לא מצליחה אולי זה נראה כל כך לא מתאים ואני באמת מנסה לדבר איתך על זה אבל לא מצליחה. אז בעצם מה שאני מנסה להגיד לך זה שיש לי רגשות כלפייך בעצם אני אוהבת אותך. אז בבקשה תבין אותי לא קל לי להגיד את זה. אז אם אתה לא מבין למה אני לא אומרת לך כי זה פשוט יותר מידי כואב . כולם אומרים לי לכי על זה ולספר לך כי אין לי מה להפסיד...כן בטח אבל אם תדחה אותי אני זאת שאשאר עם הכאב והלב שבור...כי הרי זה מה שיהיה כי את הביבה האמיתית לכך רק אני יודעת. אז רק שתדע שהרגשות האלו לא צצו סתם ככה הם פשוט צצו..אז בלי שאלות של איך ומה ולמה... אז מקווה שהבנת אותי..

moran500

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo9.gif

אחלה חתימה! |תותים| מעלה לי זכרונות טובים אז תכתבי פה הרבה

ה מוזה

New member
../images/Emo140.gif ברוכה הבאה אורטלילוש

לאהבה יש הרבה דרכים ..היא לא חייבת להאמר במילים יש מבט עיניים וחיוך ושפת הגוף ..שמשדרים את הרגש אהבה זו אולי השפה היחידה בעולם שאין בה מילים אפשר לומר אותה בהרבה דרכים .. את יכולה "לספר" לו מה הלב שלך מרגיש בהרבה צורות ..אם את חשה שלא בנוח לומר לו מפורשות את יכולה פשוט .. להראות לו לאט לאט , לרמוז , בעדינות .. אם לא יבין או לא יענה לך באותה שפת דיבור .. תמיד יכולה להראות לו את המכתב ולקוות שהרווחת אהבה , גם אם לא .. לפחות לא נשארת עם סימן שאלה לא קל להיות ידידה של מי שאוהבים מקווה שתצליחי לשמור על הידידות .. ועל הלב שלך שלא יכאב

למעלה