אממ אממ תפוז..וכולם איזה איומים!!

אממ אממ תפוז..וכולם איזה איומים!!

בחורה העונה לשם הילוש 22 מאיימת עליי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קבלו!

רוזייייייייי

מאמיי ישש הרבהה אנשיםם שאין להם מה לעשותת אזז הם מציקים ומאיימיםם הכיי טובב לא להיתיחחס אליהםם תתעלמיי אלא הם עבריני מקלדתת פשוט אל תתיחסי!!!

FELLATIO

New member
פפפפ

יש אנשים עם פגיעה רצינית בראש...מה לעשות יש גם כאלה. כנראה עצוב לה בחיים...מחפשת ריגושים

וזה רק בגלל שהעפתי אותה מהבלוג

של לירן שמנמן חמוד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שמת לב איך אתה נדחף יא מעפןןןן

לך כבר תמצא חייםםםםםםםםםםםםםםםםםםם האף הכי גדול בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם מה יש לרוזית לקנא בה אההההההההה??אה? רוזית מושלמת הילוש היא אפססססססססססססססססססססססססססססססססס

אני חושב שהיא רשמה את זה

מרוב כעס על זה שהיא זרקה אותה כי היא מקנאת בה. לי הילוש 22 לא עשתה רע כמו שיש כאלו שמתנהגים אליי רע וטוענים שאני חולה נפש,ללא הוכחות מוחכות.

יא דיי לשחק אותה צדיק יא מעפן

כל דבר הוכחות אשכרה אתה חושב פה זה משפט ואתה שופט אולי תזמן עדים גם וצלמים ותפרסם בחדשות חתיכת סתום אל תתערב במה שלא שייך לך אני יתרום לך טיסה חינם לאברבנל אתה פשוט חולה בראש

אל תשכח שבמחשב

יש את הצד המישחקי,וצריך הוכחות מוכחות כדי להעמיד למשפט או לאישפוז. וגם לא כל מי שיש לו דעות שונות הוא משוגע. השיגעון זה שהוא לא מבדיל בין מציאות לדמיון ובין טוב לרע.ואי ידיעת הנעשה, אני מבדיל בין הדברים ויודע מה שנעשה.

חחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אמרתי לך לא להתערב אין לי במה לקנא חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הילוש חבל שאני יוציא עלייך מילים

את לא שווה את זהההההההההההההההההההההההההההה פשוט את תעופי מכל בלוגגגגגגגגגג רוזית מושלמת תעשי התעלם סתם פלצנית מואההההההההההההההההההההההה כפרה עלייך

יואו יואו יואו יואו חחחחחחחח ../images/Emo6.gif

לאנשים פה יש ממש פגיעה רצינית בחיים, אין להם מה לעשות חחחח!!! ממש חולנית ההילוש 22 הזאת.

זה ממש לא מחייב

שמי שרושם דברים רעים הוא באמת רשע הוא יכול לרשום זאת במחשב מתוך שיעמום כי בשבילו המחשב זה כמו מישחק,כאשר במציאות זה יכול להתגלות כאדם אחר. גם לי מישהו רשם דברים אכזרים ובמקום לכעוס פיתחתי איתו שיחה על משהו אחר ואז שהשיחה עניינה אותו הוא כבר לא מציק לי.

למעלה