אמממ

Dark Blue Sky

New member
אמממ

הרבה זמן לא הייתי פה לא יכולתי
קשה לי
אני רואה שהרבה הצטרפו אז ברוכים הבאים לכולם מרגישה לא שייכת פה... כמו
בכוכב זר אני לא יתפלא אם בכלל לא זוכרים אותי.... אני ינסה להגיב אבל לא מבטיחה כלום בכל מקרה אני אוהבת אותכם
מירי ה|חזירה|ה

Dark Blue Sky

New member
ועוד משהו......

ברוכים החוזרים לכל מי שהחליט לחזור... ו
שלא הייתי פה בשבילכם...
ה

brain186

New member
את לא../images/Emo109.gifה את....

ה .. =] ויש לך את זה..יש לך את הכוח להצליח את רק צרייכה להאמיין בו.. =] אני מאמין בו ... בהצלחה נשמה! שלך.ניב!

Dark Blue Sky

New member
תודה מקסימון שלי....

אבל אני כן אי אפשר להתכחש לזה אני
ו
ה... גם ד"ר קליין הדגולה אמרה לי; "אני יכולה לומר לך שאת לא ממש שמנה אבל את לא רזה" בעעעע טיפשה! עזוב לא משנה..
על הבלבולי שכל הרגילים מירי ה
וה
ה

brain186

New member
../images/Emo98.gifאחי...לא צריך תמונה...

אתה לא מרגייש את זה??? היופי שלה לא בבא בבכלל מהתמונות הוא נוזל ליי מהמסך.. היא מעבירה את זה באינטרנט כבר ככה =] לדעתיי תמונה לא תשנה הרבה =] היייא פשוטי מקסימה גם בלי =] ומתוקה ומופלאה ולא משנה איזה דוקטור תגיד מה.. אני הדוקטור העיחייידי שיודע מה הוא אומר =] חחחח אתץ מקשייבה לי? את מדהימה!!!

Dark Blue Sky

New member
../images/Emo51.gif לכולכם...

חשבתי על זה לא מעט והחלטתי בסוף לצרף תמונה שלי אבל מה שלא תגידו אני תמיד ירגיש ויראה את עצמי שמנה ומכוערת <זאת תמונה שלי עם שכנה שלי שקטנה ממני בשנתיים.... אני זאת משמאל עם הפנים העגולות>

Dark Blue Sky

New member
טוב...

זו דעתך אבל אני בטוחה שאם תראה אותי מקרוב ותראה את הגוף שלי אתה תגעל בכל מקרה תודה...

עטור מצחך

עטור מצחך זהב שחור איננני זוכר אם כתבו כך בשיר מצחך מתחרז עם עיניים ואור אינני זוכר אם כתבו כך בשיר אך למי שתיה חייב להיישיר חלוכך הוורוד צמרירי ורך את בו מטעטפת ותמיד אל רגלייך לא הייתי רוצה ליהיות לך אח לא נזיר מתפלל לדמותו של מלאך ורואה חלומות אדומים של קדושה ומולו עדישה את אוהבת ליהיות עצובה ושותקת להקשיב לסיפור על קרוב על רחוק ואני שלא פעם אביט בך בשקט וקול ודברים ש=וכח הכל אודות אחרים שוחנת נפשי בכותלי ביתך ושוויה בין קטלייך ממני נפרדת את אני בגופי נפרד ממך פרוש חלומי כמרווד לרגלייך צעדי אהובה על פרחיוצויתיך לבשי חלוכך הוורוד לרגלייך עוד מעט ואבוא אליך עטור מצחך זהב שחור יקרב אל שפתי כחרוז אלישיר אז אלחש באוזנייך עד בוקר עד אור עטור מצחך זהב שחור סתם...שיר שחשבתי שמתאים לפה...למישהי יפה כמוך

Dark Blue Sky

New member
ואוו ../images/Emo51.gif ../images/Emo9.gif

הסמקתי... אבל אני חושבת שזה מתאים למישהו אחר לא אלי.. בכל מקרה יפה...

למעלה