אמממ.. היי

רק דודי

New member
אמממ.. היי

אוקי... אני בן 18 כל החיים שלי בארון... למרות שהיה לי קצת ניסיון, ואני מרגיש שאני צריך איזה שינוי... אז איך לעזאזל עושים את זה? איך פתאום אני מוצא את אהבת חיי? איך אני מכיר מישהו? אני לא יכול פשוט לגשת למישהו חתיך ברחוב ולהתחיל איתו.. רוב הסיכויים זה שהוא בכלל סטרייט... מה עושים?

../images/Emo54.gif היי לך../images/Emo24.gif

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! השי מחכה בצד
ולשאלתך... טוב לבד אתה יכול להכיר במרחבי הסייבר אנשים (פורומים, אתרי הכרויות וכן הלאה) דרך שנייה פשוט תכיר סתם לידידות חבר'ה "בקטע", תפתח גיידאר או שסתם שיטת "חבר מכיר חבר" אבל הכל לאט ובעדינות בלי לחץ עכשיו אם תרצה לספר עוד על עצמך או סתם להשיך להשתתף איתנו (מומלץ) על השולחן מחכה לך
או
לבחירתך

לא מוצאים ישר את אהבת חייך,מתוק..

בסה"כ מנסים להתקדם לקראת הכרות עם אנשים דומים. אינטרנט יכול לעזור , אתרי הכרויות , צ'אטים (עם סלקטיביות מרובה!)... אני ממליץ אולי גם לספר לידיד\ה אחד\אחת קרוב\ה ..זה יקל עליך המון ,ואם לא אז לפחות ידיד באינטרנט שמכיר קצת את העולם הזה וכד' .
ברוּכבא ו
מכל ה

לירונר

New member
השינוי יכול להגיע מכל מקום וכיוון..

אבל בעיקרון הדרך הטובה ביותר להכיר אנשים היא במסיבות גייז ואינטרנט. אני פגשתי כאן את שני בני הזוג שלי (בפורום הזה), וגם כמה אנשים בצ'אטים.... ואהבת חיים לא מגיעה מיד, לוקח לה זמן (ומניסיון - היא מגיעה כשהכי לא מצפים לה
) אז ברוך הבא, ואני מקווה שתהנה משהותך בפורום

למעלה