אמממ...אני צריכה להתייעץ בקשר למשהו

אמממ...אני צריכה להתייעץ בקשר למשהו

היה לי חבר במשך 7 חודשים ונפרדנו לפני חודשיים וחצי כי גיליתי שהוא בגד בי ופגע בי מאוד מכל מיני סיבות שאני לא אפרט כרגע... הייתי מאוד פגועה ובנוסף לזה רבתי עם החברה הכי טובה שלי והרגשתי הכי בודדה בעולם... רציתי להתרחק מכולם כדי לא להיפגע יותר שוב אבל 2 ידידים ממש טובים שלי מנעו ממני לעשות זאת והתקרבו אליי דווקא עוד יותר. היה לי ממש כיף איתם למרות שהיה לי רע מבפנים. אחד הידידים התחיל לעזור לי בקביעות (כל שבוע ביום קבוע) ללמוד למתמטיקה ביחד כי הייתה לי קצת בעיה עם מתמטיקה... עברה לי התקופה הקשה כי התגברתי על החבר שלי לשעבר (מאוד אהבתי אותו) והשלמתי עם החברה שלי. במשך כל התקופה הזאת התקרבתי מ-א-ו-ד לאחד מהידידים שלי האלה (כשאנחנו ביחד אנחנו ממש מחובקים והיינו כבר קרובים כמה פעמים לנשיקה...). וגם כשאנחנו עם כל החברים שלנו אנחנו דיי ביחד (מחזיקים ידיים לפעמים וכו') ויש לנו גם הרבה נושאים משותפים... אבל יש לי כמה בעיות... דבר ראשון: אני לא בטוחה בכלל מה הוא מרגיש כלפיי ואני לא רוצה לעשות לעצמי סתם פאדיחות עם הידיד הכי טוב שלי. דבר שני: אני לא בטוחה בעצמי מה אני מרגישה כלפיו... וגם אני מפחדת שנהרוס את הידידות המאוד טובה שלנו... כי עם החבר שלי לשעבר אני לא מדברת בכלל... דבר שלישי: אני מפחדת להיפגע שוב מבנים... אני יודעת שזה נשמע לכם מוזר אבל למרות שכבר עבר מספיק זמן מאז אני מפחדת להיפגע... היה לי ניסיון בכמה מערכות יחסים והם כולם פגעו בי... אני לא יודעת אם כדאי לי לקחת את הסיכון שוב... מקווה שתוכלו לעזור לי בקשר לנושא... כי אני באמת לא יודעת מה לעשות...

ss1978

New member
ידידות

האמת היא שאת ממש במצב מתוסבך לפי דעתי אל תעשי כלום ותני לדברים להתגלגל מעצמם. אם תעשי משהו והוא לא יהיה נכון את לא תסלחי לעצמך אף פעם. לגבי הפחד להיפגע...זה תמיד שם, השאלה היא אם את מעדיפה לנסות וליפול עד שתמצאי אותו או פשוט לא לנסות ואז לא תיפגעי לעולם אבל גם לא תמצאי

למעלה