אמילי שלי..!

ט ל 1

New member
אמילי שלי..! ../images/Emo24.gif../images/Emo68.gif../images/Emo24.gif

טלטול, הבנת נכון, רע לי בטירוף אני התקופה לא טובה.... לא רוצה להתמודד... רוצה לברוח!! אבל אז אני יודעת שזה לא הפתרון... ורק ניהיה יותר קשה... אני מרגישה מפוררת אבל אני חייבת לאסוף את עצמי... להרכיב את עצמי מחדש זה קשה נורא.....נורא נורא! בקשר אלייך, מתוקתי אני מרגישה אותך טיפה עצובה, וזו לא בושה כתבת אתמול שרע לך, שאת רוצה למות.. טל, יפתי, את לא רוצה את זה זה רע, בחרי במסלול ההגיוני והנכון כמו שאת תמיד אומרת לי...!
תדברי שרע לך... ושלא טוב על הנשמה המקסימה שבך... תשטפי מכל כאב ותוצפי באושר את חייבת את זה לעצמך!! פשוט חייבת אני אוהבת אותך המוןןןןןןןןןןןןןן
שלך, -חן-

ב ל

New member
לחנה וטלה....

בסופו של דבר אני מבטיחה לכן שיהיה טוב. חנה את רק בתחילת ההחלמה שלך ואת צריכה שיהיו לך כוחות להמשך אני מאינה בך ואין לך הרבה לעלות ממש לא לדעתי אפילו נורא מעט אז זה לא נורא את רק צריכה לשנות את צורת החשיבה שלך. וטלטול אני איתך תמיד יהיה לך כאוזן קשבת וכתף תומכת תמיד את יכולה לבוא ליי למה שאני באה למחלקה את אף פעם לא אומרת לי שקשה לך? ביום רביעי או שלישי אנחנו הולכות לדבר הרבה שמעת אני מקווה שתצאי לאפטר וככה יהיה לנו הרבה זמן להיות ביחד.. אוהבת אתכן טל נ.ב אי אפשר לשלוח את השיר באי מייל כי הוא יותר מדי גדול ככה שאם משהי רוצה אז אני ישלח לה אותו באיי סי קיו

ט ל 1

New member
בלבל........./images/Emo8.gif

תודה על התמיכה!! אבל את יודעת איך זה לשנות קו מחשבה....... אני מרגישה שזה לא יקרה כלומר, שאני לא ייתן לזה לקרות... את בטח מבינה אותי ובקשר למשקל בשבילו כל קילו זה המוןןןןןן אני מחשיבה את זה כמו חמש!! דרך--אגב טלטול יש לך אי סי קיו?? אם כן תרשמי לי את המספר

../images/Emo42.gif נשמות !!!!

מהיו חזקות!!! מבטיח לכם שתעברו את ועוד תתגעגעו לכל השטויות (לשולחן פינג פונג ?) תהנו ותצליחו, אחזור בעוד כמה ימים... המלאך

ט ל 1

New member
למלאך............/images/Emo8.gif

יש סיכוי שאנחנו מכירים???? (פינג-פונג.......
) תודה על העידוד!!! שלך, -חן-

אוהוו...

בואי נגיד שביליתי מספיק שעות שם כך שאפילו חלק מהצוות כבר הכיר אותי... וחוץ מזה - הכדורים הכתומים, אני הבאתי (אם הם עדיין קיימים)

ב ל

New member
לא כבר יש שם שולחן פינג פונג חדש

לפני כמה זמן חברה שלך היתה שם?

ב ל

New member
חנוצ´קה

103004550 ואת תצילחי לשנות את המחשבה שלך את חייבת, ולאט לאט את תתני לזה לקרות עם קצת כוח ואני אומרת לך יש לך נורא מעט לעלות לא יראו את זה עלייך אפילו

ט ל 1

New member
את מכירה את המלאך???

הוא בטוח מכיר אותנו...... הוא חמוד....

ב ל

New member
למלאך ולחן...

אני מגיע יום רביעי איזו מתנה? אתה מוכן להגיד את השם שלך? רגע חברה שלך היתה מאושפזת לפני חצי שנה? או קיי אם כן אז אני יודעת מי אתה

ט ל 1

New member
לא אין שום מתנה..! הייתי בטוחה שזה

רותם........!! וכשהוא יבוא (רותם) ביום חמישי אני מביאה לו מתנה כאילו כולנו כי לא הספקנו להביא לו כשהוא עזב ביום חמישי שעבר.... אז היה קצת בילבול.............................. אבל עכשיו הסתדר

האמת שלא נראה לי שאני מכיר....

אבל אשמח להכיר ולעזור.... פשוט הפעם האחרונה שהייתי שם היתה לפני חצי שנה לפחות, מהימים של ד"ר מיטראני...

ט ל 1

New member
הכדורים הכתומים כבר אינם.....

מצטערת על הבילבול הייתי בטוחה שאתה מישהו אחר מאושפז שהשתחרר לפני יומיים ואמור לחזור השבוע לביקורת וכבר נורא התגעגעתי אליו!!!!!! אז שוב סליחה על הבילבול........ ואיך ידעת שאנחנו מאושפזות במחלקה שם?

למעלה