אמזון מגייסים לסניף בלונדון

אמזון מגייסים לסניף בלונדון

קיבלתי אימייל מאמזון אירופה שהם מגייסים לצוותים בלונדון.
עוד מישהו קיבל?
מה המשכורת לאנשי הי-טק בלונדון?
האם עלות המחייה אוכלת את רוב\כל המשכורת או שיש מה לחסוך?
אציין שההצעה נשמעת אטרקטיבית. עבודה בהיי-טק ב 4-5 שעות טיסה מהבית ו-2 שעות שעון.. במקום ה 14 שעות של ה סיליקון וואלי ו-12 שעות שעון.

GuestOfHonor

New member
יש מלא דברים באירופה אם זה מעניין אותך

לא צריך לשבת ולחכות שאיזה head hunter יפול עליך בטעות.

mal9

New member
כמו בכל מקום, תלוי בתחום ורמת החיים שאתה מתכוון לנהל

לגבי משכורות אפשר לבדוק פה
http://www.payscale.com/research/UK/Location=London-England:-London/Salary
או באתרים דומים.
לגבי מחיר מחיה בממוצע אפשר לבדוק פה וגם תוכל לשנות מטבע בכדי לראות כמה זה יוצא בשקלים או דולרים
http://www.numbeo.com/cost-of-living/city_result.jsp?country=United+Kingdom&city=London
אציין שאני לא יודע עד כמה הנתונים באתרים הללו מדויקים.
לגבי מיקום, אני משער שמסיליקון וואלי יוכלו לצאת הרבה יותר הזדמנויות.

כמה עולה חליפה ליתום? תשובה: ככה וככה.

בהנחה שמותר לך מבחינה חוקית לעבוד באנגליה.

השאלה איפה הסניף שלהם. העלות היחידה שגבוהה משמעותית בלונדון מישראל היא הדיור בלונדון עצמה. נכון שאפשר לגור מחוץ ללונדון אבל הנסיעות היומיות הן תענוג מאד מפוקפק גם שם. ממש לא מקנא במיליוני העובדים שנוסעים לעבודה בלונדון יומיום כמו סרדינים ברכבות. אם המשרה מחוץ ללונדון אז אין בעייה של יוקר מחייה אבל המשכורות יותר נמוכות מחוץ ללונדון. איך מתקזז היחס לא יכול לענות לך.

כמה אתה תרוויח שם וכמה תוכל לחסוך ברור שאף אחד לא יכול לתת לך תשובה רצינית על זה. כמו לשאול "כמה מרוויח ישראלי" ולצפות לקלבל על זה תשובה רצינית.

אל תשכח דבר חשוב, וזה שאתה תתחרה על המשרה עם ים של רומנים, פולנים, בולגרים וכו' שמבחינה מקצועית טובים מאד ומרוויחים בארצות המוצא שלהם בערך חצי ממה שהיו מרוויחים בארץ. תסיק את המסקנה לבד.

hadooper

New member
הייתי מוכן להתחלף עם מישהו כזה שגר בלונדון וחושב שהיא "איכס"

Cמן רשום

New member
גוגל לא עובד אצלך?

נסה מחרוזת חיפוש london+salary+תחום ההתמחות שלך.

מותר לך אבל לעבוד באנגליה?

zaske

New member
כמה הערות

א. יש לאמאזון גם מרכזי פיתוח בישראל, 0 שעות טיסה מ"הבית". למה להרחיק ללונדון?
ב. הסיליקון ואלי זה 10 שעות שעון, ולא 12. והמפקדה של אמאזון היא בארה"ב היא בסיאטל, גם החוף המערבי, אבל לא הסיליקון ואלי.
ג. לגבי ההערה על "תתחרה מול פולנים וכו'". אמאזון לא מפלים על סמך המוצא, כל מי שעובד בלונדון יקבל משכורת לונדונית ללא קשר במוצאו.
בשביל להעסיק פולנים במחירים זולים יותר (אולי?) יש להם סניף בדילזדורף, אם זכור לי נכון (מזרח גרמניה , למי שלא מכיר בטעות).
שלא לדבר על זה שיש סניף בקייפטאון (ואם אני זוכר נכון, מהנדס תוכנה דרום אפריקאי זול יותר מעמיתו הבריטי).
ד. קח בחשבון שיצא להם שם של חברה ספרטנית יחסית מבין ה"ענקים הנחשקים". ואני לא רוצה להרחיב, אבל כבעל משפחה עם 2 ילדות בגילאי גן, לא הייתי יכול להתקיים על ההצעה שלהם למהנדס תוכנה בכיר בסיאטל.
בדוק היטב מה הסיוע של ממשלת בריטניה בנושא למי שאינו אזרח, באם אתה אבא.

ipv6

Member
תל אביב - סאן פרנסיסקו

יהיה לפחות 12 שעות (לדעתי אין גם ישיר).
הואלי זה עוד שעה ברכב משם ככה שזה לפחות 12 שעות.

zaske

New member
אחרי זה אתם מתחננים שאכתוב בעברית

לא יודע,
כנראה שהחיים בחו"ל עושים את שלהם ואני שוכח איך לכתוב בעברית.
מה לא היה ברור בזה שהתייחסתי לשעות שעון.
מה פער השעות בין ישראל לחוף המערבי?
נכון, 10 שעות.

vinney

Well-known member
לאמאזון יש נוכחות גדולה בעמק

אומנם הHQ בסיאטל, אבל יש להם מרכז גדול מאוד גם בעמק הסיליקון. כל פיתוח המכשירים מבוצע בקליפורניה.

למעלה