אמהות לבנים!!!

רוית ב

New member
אמהות לבנים!!!

זה לא בשביל פרסומת בחיי פשוט הייתי קצת מיואשת מהבגדים שמציעים לבנים בחנויות בגילאי שנתיים ומעלה הכל מכוער ולא נוח והמבחר דיי דל ואם כבר יש באמת משהו יפה כל העולם הולך עם זה.. נתקלתי במודעה בעיתון לאישה (במספרה! לא תתפסו אותי קונה את זה למרות שאני נורא אוהבת לאישה...) וממש התלהבתי אז מי שבא לה ומרגישה כמוני בעניין הזה.. אני מצרפת קישור. לכל החתיכים...

רוית ב

New member
../images/Emo9.gifלא מצאתי כאלו בשום מקום

והכי קול זה בלי בגדים בכלל

מרב.

New member
ומה המחירים שלהם?

כי לפי מה שאני רואה באתר הבגדים שם לא ממש ליומיום, בטח שלא לגן! יש לי המלצה יותר "קז'ואל", לכי לפינוקט. יש להם בגדים צבעוניים ויפים לבנים, איכות מעולה ומחירים פירים- בעיקר בסופעונה, אז יש מבצעים שווים ביותר. אני קונה מהם כבר שנה שניה ברציפות ומצטערת שגיליתי אותם כל כך באיחור אחרי 3 שנות כחול-אפור-אדום.

רוית ב

New member
אני אוהבת את הפיג'מות של אביגדור

גם אחרי מליון כביסות הם רכים ונעימים מי יודעת איפה מוכרים את אביגדור בשפלה?

chompi XL

New member
רח' הרצל 158 ת"א

ואם תבואי לקנות אולי אני אזמין אותך לכוס קפה....

רוית ב

New member
תגידי לבעל שלך צומפית../images/Emo6.gif

שיכין לי מרק עכשיו סתו!!! אז אני אבוא חחחחח

chompi1

New member
יש גם בחנות ליד הבית שלנו

וגם לכאן את מוזמנת ואפילו תקבלי קפה

אפרת12

New member
בגדרה - גם בחיפושיות וגם באפרוחים

ואני לא אוהבת את אביגדור - הגזרות שלהם לא מתאימות לילדים שלי. אולי בפיג'מות הבדים נעימים, אבל בבגדים ממש לא לעומת זאת - קנזי נהדרים. יש להשיג בבזאר העיר ברחובות

לא ממש אהבתי..

אני יותר בקטע של פוקס אם כי לא אחת נחלתי אכזבה מרה עם בגדים שלא שרדו אפילו עונה אחת. הבגדים בקולקציה נראים בסדר כדי לרכוש פריט או שניים אבל יש דברים מאוד נחמדים לבנים בחנויות רגילות כמו הוניגמן וזארה ופוקס ושות'

בולה101

New member
מסכימה עם אתי- פוקס

קיבלנו 500 ש"ח תלושי חג לפוקס ואני חייבת לציין שהקולקציה שלהם ל ב נ י ם יפייפיה בעייני ושווה לכל כיס. סוודרים מדליקים ומכנסיים- קורדרווי , גינס במחיר של 60 ש"ח או נכון יותר להגיד 59.99 - שיראה זול יותר. גם החליפות גן ליום יום צבעוניות ועליזות והאיכות ממש טובה. הכי כדאי אומנם לקנות בסוף עונה . אבל - חייבת לציין שאכן בכל חנות בגדי ילדים הבגדים של הבנות בולטים יותר ורבים יותר.

1ויוי

New member
גם חולת פוקס בייבי

איזה באסה שכבר עוברים לפוקס קידס שם פחות מוצאת דברים. קניתי לו עכשו סוודרים וג'ינסים מדליקים . יצא גם לא רע עם הכרטיס החדש שיש לפוקס על כל 150 שקל שאת מטעינה את מקבלת 50 ש"ח מתנה . הטענתי את הכרטיס ב 300 וקיבלתי 100 שקל מתנה! אני חייבת לצלם ולעשות לכם תצוגה של דוגמן הבית בקולקציית חורף 2007.והוא לבוש הכי גבר ממש לא "בייבי". גם בזארה למי שבא להשתולל קצת יצאו סוודרים מעלפים (וגם מעיל טייסים סטייל טום קרוז באהבה בשחקים אבל 300 ש"ח לעונה אחת זה קצת הרבה)

את המעיל ראיתי והוא מהממם

אולי כדאי לקנות מידה יותר אם זה לא נראה מוגזם לסוודרים אין מקום בארון שלי. החורף בישראל הוא לא מספיק קר לסוודרים ואני מעדיפה לקנות חולתות מחממות ועליוניות מהל מיני סוגים. זה מגוון את ההופעה ואיתי מרגיש בזה הרבה יותר נוח.

הוביטית

New member
אני ממש מזדהה..

משתגעת מזה שכל הבגדים לבנים עם מספרים וכתובות .. ולא מסוגלים להיות קצת יותר יצירתיים. תודה למרב על ההמלצה על פינוקט - אשתדל לדגום אותם בקרוב. ובאותו עניין - האם אתן יודעות איפה אפשר למצוא בגדים עם דמויות של וולט דיסני, פיזמות ואפילו תחתונים ? בזמנו היה במחסני האופנה אבל עכשיו אין שם. תודה רבה

למעלה