אמהות לבנים בבקשה תיכנסו זה חשוב

אור 04

New member
אמהות לבנים בבקשה תיכנסו זה חשוב

בני בן 8 חודשים .הוא לא שעיר במיוחד(לא בכתפיים לא בגב ולא בשאר הגוף)יש לו שיער נורמלי בראש,לא יותר מדי.מה שמדאיג אותי ואל תצחקו זה שאף פעם לא ראיתי תינוק עם שערות על הביצים.מפחיד אותי שיש לו בעיה עם ההורמונים.מישהי נתקלה בסיטואציה הזו פעם?זקוקה לעצות,מודאגת.תודה

ל-2 בניי אין את זה. אחד בן 3 חודשים

והשני בן שנה ו-3 חודשים. אבל לא ראיתי את האשכים של כל התינוקות הזכרים בארץ. אל תילחצי לפני שאת מבררת את זה אצל רופא. אמא של אסף ויואב

M25

New member
היי אור

האומנם אני אמא לבן, אבל שערות שם אין לנו. שמעתי על צמיחת שיערות על הביצים לתינוק שנתנו לו סטרואידים וזאת היתה התוצאה של הכדור. לכי תבדקי עם רופא הילדים שלך והוא יפנה אותך לרופא המתאים. לכי תבדקי את הנושא.

נופר30

New member
אין לך מה להיות מודאגת

במיוחד אם את מניקה בכל מקרה במידה וזה מדאיג אותך גשי לאורולוג לנו לא הייתה התופעה הזאת לעומת זאת היה לנו כתפיים שיעירות כמעט עד גיל שנה

הי

היתה לנו בעיה דומה, כאשר איתי היה בן שלושה חודשים גדלו לו שם שתי שערות, הלכנו לרופא והוא ישר שלח אותנו למכון אנדוקרינולוגיה לבדוק את הנושא, כי זה באמת לא אמור להיות שם. אז הלכנו ואפילו בלי בדיקות הרופא שם אמר שזה כנראה בגלל שהוא קיבל קצת הורמונים ממני בהנקה, ושאם זה לא משתנה אז לו נורא, ובאמת אחרי שהפסקתי להניק שתי השערות האלו נעלמו כלא היו. אז חשוב מאוד לבדוק ואני מקווה שגם אצלכם זה יסתבר ככלום.

limor1975

New member
מכירה אישית וזה טבעי

לעמית יש פלומת שיער "נודדת" ולמה אני מתכוונת? כל פעם השיעור עובר למקום אחר.... פעם ברגליים ואח"כ נעלם ועובר לגב... ונעלם ועובר לחלק העליון של איבר המין.... וחוזר חלילה.... אל תדאגי!!!!! כל עוד לא מדובר בשיער עבה ומסתלסל כמו אצלנו
זה נחשב לטבעי. וזה בדוק! בדקתי את הנושא ה י ט ב כי אני לאחר טיפולי פוריות וכשראיתי את השיעור באיבר המין קיבלתי הלם
פחדתי שמשהו קרה לעמית בגלל כל ההורמונים שקיבלתי...
בקיצור,,, הילד 'גברי' קצת אז מה???
מזל שהוא לא בת...

1אמאלה

New member
אצלינו יש רק שיער

בראש בכתפיים ובתנוכים.. מספיק לא? בביצים אין.

ליצה

New member
אני מניקה בן 10 חודשים

אין לו שערות על הביצים אבל כן יש לו שערות כהות על כתם לידה בכתף

מניקה

כמה פעמים ביום יוצא לך להניק,הריי משלבים פירות+ירקות. לי יוצא בערך 3 פעמים ביום.

ליצה

New member
מלא פעמים...

אדם חובב ציצים אני איתו בבית, הוא נרדם בהנקה ומנשנש פה ושם.

אמהות לבנים

גם לעוז המתוק בן 7 החודשים יש קצת שערות על הביצים,אמא שלי אומרת יהייה לך ילד שעיר,זה הכל.

b o t t e n

New member
הגיע הזמן שתמצאי לו בחורה../images/Emo68.gif../images/Emo8.gif

לא נראה לי שיש לך מה להילחץ. אני מניחה שמדובר בפלומה... והרבה תינוקות, גם בנות יש להם פלומה בכל מיני מקומות בגוף.

למעלה