אמג! אמג! אמג!

אמג! אמג! אמג!

עשיתי סרפס,עשיתי סרפס!!! היום הלכתי לסטודיו שלי כדי לעשות סרפס בין הציצים,אבל הפירסר שיכנע אותי לרדת מזה כי אין שם מה לתפוס והפירס היה מיועד לדחיה מובטחת... אז הסתובבתי קצת בסטודיו,שיגעתי אנשים,הסתכלתי קצת בBME,בדקתי את האי מייל,הלכתי לישון קצת,והחלטתי לעשות סרפס מאוזן מתחת לפופיק (אם יש לזה שם תגידו לי). טוב אז כולי התרגשות (עדיין),בלבלתי לפירסר את המוח בזמן שהוא הכין את העגיל (סרפס בר מסיליקון לכל העתידים לשאול), ואז הוא גרם לצעוק קצת אבל לא הרבה...כאילו פאק,כל שניה חשבתי שזה נגמר והוא העביר את כל המחט,אבל זה לאורך 2 סנטימטר אז מסתבר שזה לא בדיוק אופ וגמרנו.אחרי זה הוא הכניס את העגיל ואת זה כבר לא הרגשתי.ואז פחדתי לקום,אבל מסתבר שאני יכולה לקום,לשבת,לקום ואני לא מרגישה את זה בפירס. בקיצור אני ילדה מאד מאושרת כרגע. תמונות יבואו מחר או מחרתיים כי אין לי בטריות למצלמה...

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifהוא פשוט כתר?

עזבו. אני כרגע בעבודה. עייפה ומשועממת.

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gif

כשאגיע הביתה אשים איזה תמונה שניים עם פירוט נרחב.

לקום, לשבת, לקום :)

תתחדשי :) טפלי בו יפה

תמונה

טוב,זו לא האיכות הכי טובה,אבל הייתי צריכה לקצץ את הבטן שלי מהתמונה כדי שלא תמותו. אוח אני לא יכולה לישון..חלק מזה קשור לכאבים מהפירס...אני בקושי יכולה לזוז..עוברת מישיבה לשכיבה או עמידה בזמן משוער של חצי שעה,ולהתכופף אני בקושי מצליחה.. ומדי פעם העגיל עושה לי התקפי לב כשחצי מהעגיל יוצא מחור אחד ומהצד השני הוא נצמד לחור...

Osnatz1

New member
נראה קצת כאילו יש לחץ על החורים..

אולי תלכי לפירסר שוב שיוודא שהמוט מספיק ארוך? אולי בגלל זה חלק מהכאבים. (או בגלל זה פירס בבטן חח) בכל אופן תתחדשי!

tosh43

New member
נראה לא כל כך טוב ../images/Emo4.gif

אולי כדאי שתלכי לסטודיו אחר רק בשביל חוות דעת... בכל מקרה תתחדשי

The Dew

New member
אל תקשיבי לו,

הוא סתם מחפש לבאס. הפירס שלך מהמם. תתחדשי בובה.

B B A

New member
אומנם התמונה לא כ"כ ברורה

אבל זה נראה כאילו התכשיט קצר מדי.

למעלה