אמא שלי רצתה לעזור לי היום...

שירי ל

New member
אמא שלי רצתה לעזור לי היום...

אתמול נפרדנו מהאוטו שלנו והיום בבוקר נסענו באוטובוס לגן. לא פעם ראשונה שאני נוסעת עם הילדות באוטובוס, ממש לא - ובד"כ עובר בלי בעיות. אבל היום היא רצתה להראות שהיא עוזרת, התייצבה אצלי על הבוקר עם חיוך גדול וכובע קש. עלינו לאוטובוס- טל היתה בידיים שלי ואמא שלי נתנה יד לאופיר. לא עברה דקה, אחד הנוסעים ישב עם תיק גדול לידו - שהיא לא הצליחה לפספס - עפה על אחד העמודים ופתחה את הפנים, ירד לה דם, המשקפיים שלה נשברו, הילדה עפה על אחד הכיסאות. היתה מהומה גדולה, הנהג עצר את האוטובוס וטיפל בה, הנוסעים התעצבנו שהם מאחרים לעבודה ונהיה פקק גדול בציר תנועה ראשי בתל אביב, בטח דיווחו גם בגלגל"צ. יופי אמא.

Shampile

New member
אוי...זה נשמע ממש רע../images/Emo5.gif

מסכנה. זה בטח היה מאוד מביך בשבילה. שתרגיש טוב מהר

שירי ל

New member
אכן, אבל זה כל כך אמא שלי -

להגיע עמוסה בכוונות טובות ולהצליח לחרבש את כל הסיטואציה למימדים מונומנטליים... story of my life

falou

New member
כפי שאבא שלי נוהג להקניט (בחביבות):

"אמא יש רק אחת ולפעמים גם זה יותר מדי". וברצינות, אני מקווה שאמא בסדר ושהפציעה שטחית.

אמברון

New member
../images/Emo6.gif אך יחד עם זאת ../images/Emo5.gif

שירי - מצטערת. אבל זה נורא הצחיק אותי (עצם הסיטואציה. לא החבלות עצמן). מקווה שאמא שלך לא נחבלה קשה מדי ושאופירי בסדר. בסוף הצלחתן להגיע לגן?

שירי ל

New member
זה בסדר גמור, גם אותי זה הצחיק.

וגם את אמא שלי, שכמו הרבה ישראלים אחרים רק שמעה את המילה "ביטוח" ישר כבר כאבה לה גם הרגל, הגב, הראש וכו'. ישר הורדתי אותה מהעץ ואמרתי שרק תוציא מהם את התיקון של המשקפיים וזהו. כן, הגענו לגן בשלום ותודה רבה מעתה אני נוסעת לגן לבד... (משום מה כשהילדות איתי לבד הן ממושמעות ולא עושות בעיות וכשמישהו נוסף נמצא בסביבה מתחילים קונצים)

דורית 11

New member
שירי, אם היא תלך להבדק

היא תקבל יותר מאשר רק את תיקון המשקפיים. החלמה מהירה לאמא שלך (באמת מתאים לה, אבל זה עדיין לא נעים).

שירי ל

New member
../images/Emo6.gif טוב לדעת שאני לא היחידה שחושבת

ככה. סיטואציה לא נעימה, אבל גם בעלי התגלגל מצחוק כשסיפרתי לו...

Kalla

New member
אין לי מושג מה לומדים מ"המורדים"

אך יש לי תחושה שגם לאביא לא.

sarush

New member
../images/Emo2.gif לא סתם אומרים

הדרך לגיהנות רצופה כוונות טובות... מאחלת לה החלמה מהירה ולכם לקחת את זה בקלות. זה משהו שהיה צריך לתפור? ומה עם אופיר?

למעלה