אמא שלי משתגעת

הדאבלים

New member
אמא שלי משתגעת ../images/Emo53.gif

היא מטיילת לה ברחובות העיר ונכנסת לכל מעצבת אפשרית, צלם פוטנציאלי וכיו"ב ולא מבינה שיש עוד המון זמן...
אבל קיבלנו אחלה הצעה לעיצוב שמלה (בשכירות)-
שמלה + איפור + תסרוקת (שני אלה בבית הלקוחה או במלון) + ליל כלולות בבית מלון = 5,800 ש"ח. מה אתם אומרים?

ליידי10

New member
היא מתרגשת, מוכר...

אבל כדאי מאוד כבר להבהיר לעולם שאתם קובעים בחתונה שלכם אחרת תהיו מחוייבים לרצות את כולם וזה מתכון בטוח למריבות. מתי החתונה?
מזל טוב

הדאבלים

New member
../images/Emo7.gifהבהרנו- אבל ...

קודם כל החתונה ב- 3.6.04 וזה עוד המממממממממוווווווןןןןןןןן זמן... המריבות כבר מזמן התחילו-
כשבכל פעם שהיינו חוזרים מהעבודה הם היו סוחבים אותנו לסבב אולמות, אחרי שכבר ידענו מה אנחנו רוצים.
הבעיה הכי גדולה היא שאנחנו גרים אצל ההורים שלי
, ובכל פעם שיש לנו "פגישת חתונה"
הם רוצים לבוא... כי הם רוצים להחליט על המחיר. כאילו שהם לא סומכים עלינו או משהו כזה?!

מורי26

New member
ממו'ש בכל זאת, זו אמא

והיא רוצה רק בטובתך וההתרגשות עושה לה את זה תביני, אל תכעסי עליה תנסי להבין אותה. ובקשר להצעה שקיבלתם היא נשמעת לי שווה ביותר.

מורי26

New member
האמת שפשוט לקחת את זה בקלות

ולהבין שהם רוצות רק בטובתנו ושהכל יצא מושלם בסוף,. תבהירי לה בעדינות מבלי לפגוע בה שיש דברים שאת רוצה לתכנן ולסגור מבלי שהיא תתערב בכל זאת זו החתונה שלך, אבל בכל זאת תשתפי אותה בהכנות, ותתיעצי איתה תראי לה שחשוב לך שהיא תיהיה שם בשבילך בהכנות המטורפות והמתישות האלה.

L and S

New member
זה יעבור לה...

תני לה להתלהב...אני בטוחה שזה יעבור לה ואין סיכוי שכל השנה הקרובה היא תיכנס לכל צלם/מעצבת/מאפרת וכו'.... זה רק ההתרגשןת של ההתחלה.... עוד כמה זמן זה ימאס לה ואז היא תעבור למינונים הנכונים.... והדיל שקיבלתם נשמע לי אחלה!

הדאבלים

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

את לא מכירה את אימא שלי- היא התחילה בהכנות עוד לפני הצעת הנישואין... אבל אני יודעת שזה מאהבה ומהתרגשות- בכל זאת אני הבת הבכורה...

חנץ

New member
חן, לא הספקתי לענות בקשר לאורנג'

אז עבדתי בראשי ועזבתי באוג' 2000. מספיק מזמן?

dasiku

New member
אויש, רגע של הזדהות...

אמא שלי בדיוק אותו הדבר ואפילו יותר גרוע... אז כדי ליישב את הדברים ולא להשתגע דיברתי איתה והגענו להסכם - אחרי כל ביקור בגן \ ביקור אצל איש שירות היא תקבל דיווח ישיר, אם אהבנו, לא אהבנו, מה המחירים, מה זה כולל ואפילו העתק של הדברים שכלולים.. ככה היא קוראת בזמנה החופשי, מתעדכנת, מרגישה מעורבת והכי חשוב - לא משגעת אותי..
אה כן, וההסכם שלנו גם כולל שכשנגיע למספר מצומצם מאוד של מקומות שאנחנו אוהבים ומתלבטים ביניהם - אז מותר לה לבוא גם לראות... אבל רק אז...

הדאבלים

New member
אחלה רעיון ../images/Emo45.gif

נראה לי שאנחנו נצא בחשאי מהבית, ככה שלא יידעו לאן הלכנו, ואז כשהם יתקשרו אלינו לסלולרים, נלחש להם שאנחנו בפגישה...
ממש החבורה הסודית...

למעלה