אמא שלי מימשה חלום, היא הצטרפה לגליה

oranit g

New member
אמא שלי מימשה חלום, היא הצטרפה לגליה

ב 30.3.2008 הלכה אמי לעולמה. כמעט בת 81, ניצולת שואה, אשה שעברה סבל במחנות ההשמדה אך שרדה את התופת. ההתאבדות של הנכדה הבכורה לפני למעלה מ 13 שנים גרמו כמובן לשברון לב איום ומאז אמרה עשרות פעמים שהיא רוצה ללכת לגליה. אמא נפטרה לאחר מחלה ממארת בסבל ויסורים איומים. את המוות אולי אי אפשר היה למנוע " סרטן שד גרורתי אלים" אבל את עוצמת הסבל והיסורים ניתן היה לו האבחון היה נכון. אמא אושפזה עם דיאגנוזה "אורטופדית" ובדיאבד הסתבר שהאבחון והטיפול התרופתי היה שגוי. מיום האבחון (בוולפסון) ולאחר שהועברה ל "טפול" האיכילוב עברו שבועיים והיא נפטרה שכמויות עצומות של מורפיום מוזרקות לה. עכשיו היא הצטרפה לנכדה שכל כך אהבה ואני תוהה אם הם נפגשו שם למעלה. קשה להרדם. 13 שנים פסח ללא גליה ושנה ראשונה בלי אמא. אורנית גולדברג

oranit g

New member
תודה לכל המגיבים

ביום שלישי הקרוב יום ה 30 ושוב צריכים לטלפן ולהודיע לאנשים וזה מדכא. כל ההתעסקות עם בחירת מצבה וכיתוב החזירה אותי 14 שנה אחורה. נכון היה טראומטי אלפי מונים כשגליה התאבדה בגיל 17 אבל גם עכשיו אני מתעוררת בלילה בביעותים ונזכרת בימי הגסיסה האחרונים של אמא שכולה נפוחה כמו בלון מאינפוזיה של מורפים. אבא שלי הקשיש מדוכא ומבקש ממני עזרה לפנות את החפצים והבגדים של אמא וזה נורא להתעסק בזה שוב. אני מסבירה לו שעוצמות הכאב לא כפי שהיו אז ושזה סביר שבגיל 80 מתים (אמנם חבל שבסל וכאבים איומים כפי שאמא סבלה) ולא בהתאבדות אבל אני מרגישה שהמצב הנפשי שלי מתדרדר שוב והמתח מה יהיה עם אבא , איך יתפקד וידאג לבריאותו מקשה עלי מאד. אני מרגישה תעוקה קשה ומתנחמת בדבר אחד שאולי באמת הסבתא והנכדה נפגשו שוב באיזו ספירה אחרת.

למעלה