אמא שכולה- שמוסתת ע"י ביבי

dory30

Well-known member
אני מקווה שיתפרו את המסית הלאומי להרבה שנים בבית סוהר.

דיברגנט חדש

Well-known member

אמא שכולה- שמוסתת ע"י ביבי​

איך, בדיוק, הכנסת אותו למשוואה?
כזכור לי, הוא בנופש וצופה מהצד בנזק שנגרם מאז נגנב ממנו כיסאו.
אני מקווה שיתפרו את המסית הלאומי להרבה שנים בבית סוהר.
האם ביבי אילץ את בנט באיומי אקדח לחזור שוב ושוב על כך שהלוחם לא נרצח אלא נפל בקרב?

RossieL

Active member

האם ביבי אילץ את בנט באיומי אקדח לחזור שוב ושוב על כך שהלוחם לא נרצח אלא נפל בקרב?
לא מאחלת לאף הורה להיות במקומה של האמא הזו, האבא הזה, ועדין, הרגשות שלי מאד מעורבים בכל מה שקשור לאירוע הנורא שפקד אותה ואת משפחתה ולדרך בה הגיבה, קבל עם ועולם.

הכאב הגדול והחוסר ילוו את המשפחה ומעתה ועד עולם ורצונה לחקור לעומק את מה שאירע ואם יתברר כי אכן היה מחדל ומישהו יצטרך לשלם, זכותה לכך, ללא עוררין.
אני מקווה מאד שהדברים שכתבה האם השכולה רגע לפני יום הכיפורים ינמיכו את הלהבות בכל הצדדים, אם לא לכבוד החיים, אז לכבודו של החייל ההרוג.

קבצים מצורפים

• ניצה שמואלי.jpg
    ניצה שמואלי.jpg
    KB 70.5 · צפיות: 5

אבח"י

Well-known member
לא מאחלת לאף הורה להיות במקומה של האמא הזו, האבא הזה, ועדין, הרגשות שלי מאד מעורבים בכל מה שקשור לאירוע הנורא שפקד אותה ואת משפחתה ולדרך בה הגיבה, קבל עם ועולם.

הכאב הגדול והחוסר ילוו את המשפחה ומעתה ועד עולם ורצונה לחקור לעומק את מה שאירע ואם יתברר כי אכן היה מחדל ומישהו יצטרך לשלם, זכותה לכך, ללא עוררין.
אני מקווה מאד שהדברים שכתבה האם השכולה רגע לפני יום הכיפורים ינמיכו את הלהבות בכל הצדדים, אם לא לכבוד החיים, אז לכבודו של החייל ההרוג.
כמי שהוריו חוו שכול זה, ואף הוא עבר אותו בדרכו שלו.
יש גבול ל-פה ג'ורה. מצטער. גם בשיא האבל. הדיבור שלה מצייר את הבן שלה, המת, החלל באור מכוער מאין כמוהו.

R 1 3

Well-known member

לצערי רק הוסיפה חטא בטענה שזה לא רק הבן שלה אלא מחדל ענק
כאן בדיוק מתמצה הכעס הציבורי שלי ורבים אחרים לאותה אם שמנסה להוביל מאבק
ע״ח הורים שכולים נוספים. האובדן הוא טראגי צבא זה לא משחק וקורבנות יש לשני הצדדים.
אם הבן שנפל היה נדרש להגיב בעודו חי, סביר שהיה מחפש את הכשל שלו עצמו במותו הוא.
איש לא הטיח זאת בפניה אבל חייל שחש שמושכים לו את קנה הרובה מעבר לגדר צריך להתעשת.
כל אדם בכל מצב חייב לפשפש במעשיו הוא ולהסיק היכן טעה הוא בעצמו
אם ההצבעה שלה לליכוד הביאה את המדינה לכשל הנוכחי - שתתקוף דוקא מי שכשל
אחרי 12 שנה בהן התחייב למגר את שלטון החמס.
שתתקוף את חברי הליכוד שלא העיפו את הצפחת ואז יכלו להיות בממשלת ימין על מלא.
היא עצמה הביאה לממשלת בנט הבלתי נמנעת
על כל השלכותיה לטוב ולרע..כמו כל מצביעי הליכוד וגוש השחיתות.

R 1 3

Well-known member

הכסא מחכה לו במעשיהו ולפני כן בבית המשפט .. במיוחד אם גנבו לו גונב מגנב פטור

dory30

Well-known member
אמרתי צודק על ההסתה של ביבי שהוא מסית
גם אם יצום שנה שלמה, הוא לא יצליח לכפר על כל העוונות שצבר בימי חייו. כנ"ל אשתו והבן עוולה יאיר.

dory30

Well-known member
אז למה נשמע כאילו ביבי כתב את זה - והיא רק עשתה כן עם הראש?

dory30

Well-known member
עוד לא עבר יום כיפור ואתה ממשיך, מה שווה הסליחה שלך ובמילותך: "מאנשים ששפטתי בהבל פה (כולל אישי ציבור)"?
אה, עכשיו תהיה קרציה ותזכיר לי את זה כל פעם שאני מתנץ את הפסל של סופרביבי שלך? תחסוך לי את זה. מה גם, שהנושא עלה לפני שיום כיפור נכנס לתוקף.

דיברגנט חדש

Well-known member
אה, עכשיו תהיה קרציה ותזכיר לי את זה כל פעם שאני מתנץ את הפסל של סופרביבי שלך? תחסוך לי את זה. מה גם, שהנושא עלה לפני שיום כיפור נכנס לתוקף.
הנושא כן, אך תגובתך היא מהיום (יום כיפור) מ-12:15 שאתה מצוי בצום, אז מה הטעם של הצום והסליחה שלך אם אפילו ביום עצמו, אתה לא משנה את התנהגותך?

אבח"י

Well-known member
הנושא כן, אך תגובתך היא מהיום (יום כיפור) מ-12:15 שאתה מצוי בצום, אז מה הטעם של הצום והסליחה שלך אם אפילו ביום עצמו, אתה לא משנה את התנהגותך?
איזה מזל שאינני צם ולא עסוק בבקשות סליחה, בניגוד להמוני בית ישראל שצמים, מאמינים ב-השם וב-ביבי, ורק ייגמר החג והטינופת תחזור לזרום במדיה החברתיות.

דיברגנט חדש

Well-known member
איזה מזל שאינני צם ולא עסוק בבקשות סליחה, בניגוד להמוני בית ישראל שצמים, מאמינים ב-השם וב-ביבי, ורק ייגמר החג והטינופת תחזור לזרום במדיה החברתיות.
בהחלט מסכים עימך, שאין משמעות לצום המזויף הזה ולבקשת סליחות אם ישר במוצאי יום הכיפורים, חוזרים לסררה.

אבח"י

Well-known member
בהחלט מסכים עימך, שאין משמעות לצום המזויף הזה ולבקשת סליחות אם ישר במוצאי יום הכיפורים, חוזרים לסררה.
ידעתי ידעתי, שלמרות חילוקי הדעות הפוליטיים שלנו, יש ביני לבינך איזה בסיס משותף חזק.
תודה

R 1 3

Well-known member
טיעון מעגלי שהרי מי שצם כבר משקר בעצם הרעיון שיש מי שיכפר אם צמים על עוונות - חטא על פשע.
על כל מה שלא תחטא - צום ליום הוא עונש קל מיד. להפך תאכל תשמין ותפגע בעצמך - זה עונש.

dory30

Well-known member
צודק. בושה הניצול הפוליטי הזה
מוסתי ביבי צריכים לעשות חשבון נפש, איך באווילותם הם הולכים אחריו למרות שהוא גרם להם לאבד את השלטון. הם חבורה של שהידים מוכי ירח.

למעלה