אמא רעה...

totsade20011

New member
אמא רעה...

נכנסתי לפורום "להיות הורים" והם מדברים שם בין היתר, על לרדת עם הילד/ה לגינה בכל יום ועל כל מיני פעילויות שונות. ואני, הפרה הקטנה, מביאה תירוצים שונים שגן השעשועים שלנו במושב הוא על הפנים... שחם מידי לצאת אחר הצהריים.... והבאמת היא שאין לא כח!!!! היא כבר רצה וצריך לרוץ אחריה כל הזמן ובטח שאני לא יכולה לעלות על המתקנים איתה.... וחם לי!!!!! ללכת לקניונים זה מסוכן!!!!!????? תירוצים, תירוצים. נרשמתי איתה לג´ימבורי, זה פעם בשבוע ואנחנו הולכות די בדבקות, אבל עכשיו הם החליפו שעה ואני לא אספיק להגיע... אני מחפשת מקום אחר! ככה תהיה לי פעילות איתה ואני אהיה חייבת!

totsade20011

New member
ציפיתי לתגובות...

כולי ציפיות לקראת הניתוח ולשינוי שהוא יביא לחיי. נכון, אני כבר שומרת על מה שאני מכניסה לפה אבל קשה לי. אני כל-כך מצפה להיות אחרי. לרדת כבר במשקל ולו רק כדי שיהיה לי כח להשתולל איתה.

ronnymp

New member
תותית - לחייך .... ../images/Emo48.gif

אני בא מהסרט ההוא ..... ואני מניח שרובנו כך .... גם אני התרוצצתי בגני השעשועים עם הילדים - מזיע ומתנשף בלי סוף לא אחרי ימים של התחמקויות בתירוצים שנונים מהעניין - עם העדפות להישאר בבית - צמוד למזגן - ולמקרר ..... הסיטואציה ממש מוכרת לי/לנו היטב אני כיום מתרוצץ עם ילד קטן ממש בכייף בגני השעשועים ואפילו מוכן לגלות לך - שדי מצטער שפיספסתי המון חוויות דומות קודם אני רק יכול לאחל לך שהכל יעבור במהרה ובהצלחה - ושתקצרי את פירות הניתוח במלואם ובמהירות אח"כ - ובהקדם האפשרי . ואגב - זה בהחלט בא לידי ביטוי בכל תחומי החיים - וזה נפלא
איך בכלל לא ניגשנו עוד קודם לעניין .... אז בהמון המון הצלחה רוני

באיה

New member
תותי היי!

רוני כבר ענה לך יפה. לי אין כבר ילדים קטנים, אך יש לי נכד בן 3.1/2 (וכשהוא אצלי, הוא גר רחוק ממני) אני נהנית לרדת איתו לגינה. לפני הניתוח אולי הייתי נהנית גם, אך לא הייתי מסוגלת לעשות את מה שאני עושה איתו עכשו. את לא אמא רעה, את אמא מוגבלת. קשה לך, אני יודעת. וכל היסורים משפעים גם על נפשך עם השלכות על ילדתך. הבנתי שאת מחכה לניתוח, האם יש לך כבר תאריך? מתי? יאללה, תעשי את זה כבר!!!! סליחה על ההתלהבות שלי, פשוט אני מרגישה כל כך טוב, שאני רוצה להעביר את זה גם על האחרים. ואני רוצה גם שלילדתך תהיה אמא שמקפצת איתה יחד בפארק, ושתביא לה עוד כמה אחים ואחיות, אה, מה דעתך? יום טוב לך

totsade20011

New member
צודקת.. צודקת...

בעבר כשירדתי במשקל גם אני הייתי באטרף.. לעזור לאחרים.. לחייך... לשמוח... היום כשאני חושבת על זה הייתי פשוט בן-אדם אחר. הבעיה שלא חושבים על זה כשאוכלים.... יש לי כבר תאריך 24.10.02 וזה נורא רחוק... המנתח יוצא לחופשה ובאמצע חגים... ואני משתגעת כבר. לפחות בינתיים אני לומדת עוד על הניתוח, והזמנתי מנירה אולנד את המדריך שלה אז אני מתכוננת טוב... רק צריך ליישם הכל אח"כ! אני מאמינה על עצמי שברגע שאתחיל לרזות וטיפה ירגיש את זה על עצמי וטיפה גם יראו, זה מושך לעוד ועוד וההרגשה העצמית היא ענקית... יאללה, כבר - גם אני רוצה להיות אחרי!!!

באיה

New member
תותי, תותי, תותי

הקפצת לי כבר את המוח עם ההקפצות שלך. יש לי עצה ידידותית. אוליייי תעטפי את המחשב שלך ב 100ש"ח שמישהו ירצה לקחת אותו ותקני מחשב חדש נעלם לי אייקון שרציתי
סתם, סתם בצחוק, תקחי טכנאי שישדרג לך אותו. תותי, אולי זה לטובה שהניתוח שלך יהיה אחרי כל החגים. כך לא תצטרכי לעמוד פבני פיתויים והסברים למשפחה למה את לא אוכלת (או שכן?). תתעזרי בסבלנות(רציתי לכתוב מילה אחרת, אך זה לא נאה בפרהסיה
) והמבין יבין. כל עכבה לטובה.

totsade20011

New member
דווקא לגבי המשפחה..

הקרובה דווקא יודעת כבר על הניתוח ומאוד מפרגנת ומצפה יחד איתי. זה שהניתוח אחרי החגים לפחות תהיה לי הזדמנות לנוח לפני הניתוח - אנחנו יוצאים לחופשה ואמא שלי הבטיחה לעשות לי מאכל לחג שאני מתה עליו ואח"כ הוא יהיה מאוד מוגבל - קציצות פראסה. אז לפחות זה... לגבי המחשב, אני מהעבודה וזהו מקינטוש ולכן כל הבעיות...

באיה

New member
תותי, יש הפתאה בשבילך

קציצות לא חשוב ממה - בשר, ירקות, את תוכלי לאכול כבר בשבוע השלישי-רביעי לאחר הניתוח. זה מזכיר לי, יש לי חברה בולגריה וגם אצלהם זה מאכל לחג. אני טעמתי את זה אצלה, ואני מעדיפה מבשר. כל אחד וטעמו הוא. ממה שהבנתי את מהיונים, גם אצלכם זה מאכל לעומי? אצלנו זה גפילטה פיש (מה לעשות, פולניה או לא) חג שמייח

באיה

New member
רוני לא שכחתי את הרגל הקרושה

א, זה לא מרכיב חיוני בארוחת חג כמו גפילטה פיש. לרגל צריכים אנשים שאוהבים אותה, ובדרך כלל זה כמו כאן בפורום, חלק אוהב, חלק לא.

totsade20011

New member
אני חצי חצי...

גם יווניה... והקציצות פראסה יש בהם גם מלא בשר... וגם פולניה.. ואמא שלי היווניה עושה גפילטע פיש וגם הלזלה, חבל על הזמן... רגל קרושה מעולם לא טעמתי, אין הרבה דברים שאני לא אוכלת בעולם הזה.. אבל זה ביניהם. ובקשר לזה שאפשר לאכול קציצות לאחר הניתוח - אל תספרי לאמא שלי! ככה אני ארוויח פעמיים, העיקר שהיא תעשה!!!

באיה

New member
מה גם את את פולניה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אלוהים ישמור, מה זה פה, פולין!!!!!! אני מוחה, זו קונספירציה, אני דורשת מיד נציגים מעמים אחרים. נטע, אני יודעת שאת תימניה גם חסי, חסי, אבל לא עם פולניה. ראיתי את הוריך. רומנים והונגרים לא נחשבים, הם אותו ...................כמו פולנים. אופס, רוני, לירי לא לכעוס עלי, זה יצא לי בלי כוונה (בעצם עם כוונה) מה קרה לי, השתגעתי, בעצם כדאי שאפסיק כאן לפני שזה יתדרדר. חחחחחחחהההההההההה

עדי.פ

New member
אין בעיה עם קציצות פראסה

רק אחרי בערך 5-6 שבועות תאמיני לי אני יודע את זה כבולגרי

עדי.פ

New member
אין בעיה עם קציצות פראסה

רק אחרי בערך 5-6 שבועות תאמיני לי אני יודע את זה כבולגרי

Xantipa

New member
כי כולנו בולגרים../images/Emo168.gif

התכתובת הזו מעלה הרהורים נוגים על הגנים הענקיים הבולגריים... אולי זה בכלל לא אנחנו, זה הכל מאיוואן שמסופיה... ואולי זה בגלל שהאוכל הבולגרי כל כך טעים, עם הבורקס והמקיצה והסירנה הלוקנקה והסרצ´יצ´ה
. עם קציצות הפראסה האגדיות ועם הפלפלים המטוגנים בגבינה. ויש עוד ועוד, אבל רבאק, יש כאן אנשים ששומרים על דיאטות. זה מזכיר לי שכשהייתי קטנה נסעתי לסופיה
עם סבתא. כולם היו עניים ולא היה שום דבר, מה שבטוח, אני עליתי ב-10 ק"ג
.

למעלה