אמא, מתי אני אהיה מלך?

ענבר.

New member
אמא, מתי אני אהיה מלך?

כשתגדל צ'רלי, כשתגדל. מה יש בה במלוכה שכל כך קשה לוותר עליה אפילו בגיל שמונים? למה אליזבט לא מוכנה להעביר את השרביט לצ'רלי שלה, למרות שהוא נוגע אוטוטו בשבעים?

magy

New member
למה למה?

כי יש לו שרביט משלו תשאלי את קמילה
לה, כבר אין הרבה שנים..... אז לפחות שרביט מזהב.

ענבר.

New member
עם שרביט

מנצחים כמו שלו, הוא יכול להחליף את זובין מהטה בתזמורת.

magy

New member
גם היא ניצחה

והפכה לאשתו. וטוענים שהמלכה לא רוצה להגיש לה את מלכוּת בריטניה ולכן מעקבת את הגשת השרביט. לא יודעת אם זה נכון..... אבל כל עוד היא מתפקדת .....המלכה.. למה לתת לילד את הממלכה? מה היה חסר לו בשישים ומשהו שנותיו? בשביל מה הוא צריך את העגלה אם יש לו סוס? רק כאב ראש..... ובכלל, מי מוותר מרצון על כתר? רק ההוא שהתאהב בגרושה אמריקקית עשה את זה.... כל היתר אחזו בקרנות המזבח עד כלות. אם היו שואלים אותי מה אני רוצה להיות : אליזבט או צ'ארלס אני מעדיפה להיות צ'ארלסית.. כל הכיפים, ושאמא תשבור את הראש.........

ענבר.

New member
אז זהו, שהיא ממש לא

ממש לא שוברת את הראש. היא קרה. קרה כמו קרחון. שבירת הראש היומית שלה מסתכמת במשחקי סודוקו עלבוקר, ליטוף כלבי המחמד שלה ובחירת הכובע והנוצה. הכתר על ראשו צ'רלס לא בהכרח הופך את קמילה למלכה. גם בלי הכתר על צ'רלס, מעצם היותה אשתו יש לה היום די הרבה זכויות ותארים, כמו שהיה לדיאנה בזמנו.

כל אמא מכירה את ה"תכשיט" שלה

אני מניחה שגם אליזבט מכירה וזאת הסיבה למה היא לא מעבירה לו את השרביט. אפרופו שרביט נראה לי שאם היו מודדים שלה היה בהרבה יותר ארוך......

למעלה