אמא טרייה לתאומות

רחל162

New member
אמא טרייה לתאומות

היי בנות שיהיה לכולן בהצלחה ולידה קלה !!!!!! ילדתי ביום 21/2/2010 בקיסרי הרדמה מלאה החלמה מקיסרי קשה מאוד. אני פונה אליכם בבקשה לעזרה בלתרום דברים לתינוקות מצבנו הכלכלי קשה מאוד ואני זוקקה לבגדים טיטולים וכדומה. אשמח לקבלמשוב.

romi42

New member
תראי למעלה

יש מעטפה כחולה,תפתחי אותה,מקווה שהסברתי נכון...

רחל162

New member
לרומי

בטח את חושבתשאני הבלה אני מצטערת אבל אני לא רואהמעטפה כחולה ואם כן אז איפה היא אמורה להיות בתוך ההודעה שלך ? או במייל שלך שכתוב למטה ?

romi42

New member
ממש לא מאמי

את לא רואה תיבת מסרים? יש לך מייל

היי רחל 162 , שיהיה מזל טוב

איך ניתן להעביר אליך בגדים, את רוצה לרשום את הכתובת שלך , דרך אגב ילדת בנים או בנות , אני ילדתי יום אחריך 2 בנות

רחל162

New member
לאביבית

מגיע לך מזל טוב ילדתי כמוך 2 בנות ויש לי 2 בנים בבית - ההריום לא היהרצוי אני מרמלה

היי רחל כל מה שלא רצוי ולא מתוכנן יוצא הכי טו

טוב , גם אני לא חשבתי שמפעם אחת ניתן להקלט ועוד עם תאומות וברוך ה' כל ילד שמגיע לעולם צריך להגיע כמובן שאם מחליטים לשמור מהריון בגלל סיבות מסויימות אז זה עדיף מאשר אח"כ להכנס ללחץ וחשש מהלידה , בכל אופן יש לי בבית חזיות לבנים ומכנסיים לבנים לקטנטנים ובגדי גוף , לגבי חיתולים חמותי קונה כאשר יש לה יום לקוחות בשופרסל והיא מקבלת 20% הנחה ולכן אנו קונים בסטוקים , גם הגדול בן שנה ו-8 עדיין עם חיתולים, בנוסף יש לי קופון של 10 חבילות טיטולים פרימיום ב-300 ש"ח ,ניתן לשלב כמה גדלים , נראה לי שווה , אם תרצי אולי אוכל לארגן לך קופון , זו נראית לי הנחה די משמעותית ,חוץ מזה יש דברים מסויימים שאת צריכה

רחל162

New member
לאביבית

אני אשמח לקבל את שובר ההנחה לטיטולים ואם יש לך בגדים לבנות אז אשמח תודה רחלי

למעלה