אמאאאא מה זה?!?!!

Dislop

New member
אמאאאא מה זה?!?!!

חשבתם שהקתולים חפרנים? טעיתם!!! קבלו תיאור מדינה של מדינה מראשון אמפייר כוס עמק זה ארוך!! "תאור ברית המדינות: אחת מהבריתות הרישמיות של האימפריה RishonEmpire ברית מאוחדת שנלחמת ביחד כל הזמן, והישגיה מדברים בעד עצמה.. משפחה שלמה שפשוט נהנת מהמשחק. הברית מורכבת מ RishonEmpire RishonEmpire1 RishonEmpire2 כאשר תחת האימפריה משחקים מעל 150מדינות. אז אל תתקפו, אתם סה"כ עוד מספר לספר ההיסטוריה. הברית פתוחה לגיוסים, ומעונינית לקבל חדשים אל תשכחו ! חובת הרשמות בפורום לכולם ! וגם להודיע למנהלים לפני על מנת שישארו אותכם הברית נמצאת בשיתוף פעולה רחב עם "בעלות הברית" RRA / TS1 / NATO / CNA / ISRAELMAFIA / 0AAA0 /IRONZ וישנם עשרות הסכמי שלום אסטרגטים. בתודה ויום טוב, ראשון אמפייר תאריך הקמת הברית: 20060418 אנו מאוחדים מאוחדת כנגד כל איום. שום בודד או קבוצה לא הצליחו להכניע את צבאותינו הקנאים. הבודדים שניסו, נמחצו בייסורים תחת מכבש העוצמה של מאות המדינות המונהגות ע"י הבריתות שלנו. מסעות כיבוש חסרי מעצורים הותירו בריתות שלמות מתחננות לרחמים. __________________________________________________________________________ יחד איתנו במערכה עומדות כמה מהבריתות הקטלניות והאכזריות במשחק. ידועות בקנאות הפנאטית שלהם להסכמים, בריתות הציר ישמרו בכל מחיר על האינטרסים אחת של השנייה. חושלה באש התמיד, הנאמנות בציר לעד תשמר, והאחווה לא תשבר! __________________________________________________________________________ תחשבו פעמיים לפני תקיפת מדינה זו. הייתם רוצים להפוך את המדינה שלכם לעיי חורבות? הייתם רוצים לראות את החברים שלכם מאבדים את מדינותיהם בהינד עפעף, בגלל טעות שמקורה במגלומניה שלכם? __________________________________________________________________________ שיתוף פעולה מלא עם: RE ועוד ועדו. __________________________________________________________________________ בשלום עם: הברית שלכם. בנאים, מצולעים, מי שבא ברוך הבא. אם אתה יכול לראות את המדינה הזאת ביחסים שלך, אתה בשלום איתנו. או שלפחות כדאי לך להיות. __________________________________________________________________________ הצדק עיוור, אך כך גם הנקמה. מוות עדיף על כניעה! מוות עדיף על בגידה! __________________________________________________________________________ WE stands united against all threats. None have accomplished a triumph against our fanatic armies, all who have tried were crushed by the immense power of the numerous states lead by the Vatican. Merciless and glorious crusades have left entire alliances begging for mercy. __________________________________________________________________________ With us in our campaign stands some of the most lethal and ferocious alliances in the game. Known for their unconditional will to fulfill their defense agreements, those alliances wont let their interests be interrupted. Forged in the everlasting fire, the loyalty in Axis will never be at stake and the friendship will never break! __________________________________________________________________________ Think twice before attacking this country. Would you like to find a crusading army in your land? Would you like to see your friends countries perish in a single blink of an eye, just because of your foolish megalomaniac ambitions? __________________________________________________________________________ In Full Cooperation With: The Axis of Trust. RE and much more Nothing else matters. __________________________________________________________________________ In Peace with: Your alliance. Whether you are a Polygonist or a builder. We dont care. If you can see this country in your "Relations", you are at peace with us. Or at least you better be." מפחיד או לא?

greisas

New member
חחחחח

לא היה לי כוח לקרוא אבל זה נראה ממש ארוך חחח

gilad102030

New member
OMFG!

ArielBiMBa

New member
זה העתקה מהקתולים....

דיסלופ תהיה במסנג'ר... ברגע שאני אמצא מסן שעובד על המחשב הזה ואתקין אותו,אני נכנס.

Arikk16

New member
לא הבנתי איך זה של ראשון

ורשום בתיאור שהמדינה שייכת לציר....... היה איזה איחוד חדש שלא הייתי
?

Dislop

New member
כתוב שהוא שייך לראשון חח

ולא קראתי הכל רק ראיתי ראשון בהתחלה ובברית למטה(לא העתקתי לפה..) ולבימבה- אני מחובר!

ArielBiMBa

New member
Jחחחחח אבל אני לא....

שום גרסא שאני מתקין פה לא עובדת... עוד דקה אני פותח אוף אולי יעזרו לי..

iCp

New member
לא הם לא. ממש לא.

העתקה עלובה. "מאוחדים מאוחדת כנגד כל איום. שום בודד או קבוצה לא הצליחו להכניע את צבאותינו הקנאים. הבודדים שניסו, נמחצו בייסורים תחת מכבש העוצמה של מאות המדינות המונהגות ע"י הבריתות שלנו. מסעות כיבוש חסרי מעצורים הותירו בריתות שלמות מתחננות לרחמים. " "יחד איתנו במערכה עומדות כמה מהבריתות הקטלניות והאכזריות במשחק. ידועות בקנאות הפנאטית שלהם להסכמים, בריתות הציר ישמרו בכל מחיר על האינטרסים אחת של השנייה. חושלה באש התמיד, הנאמנות בציר לעד תשמר, והאחווה לא תשבר!" " תחשבו פעמיים לפני תקיפת מדינה זו. הייתם רוצים להפוך את המדינה שלכם לעיי חורבות? הייתם רוצים לראות את החברים שלכם מאבדים את מדינותיהם בהינד עפעף, בגלל טעות שמקורה במגלומניה שלכם?" כל זה העתקה של אחד לאחד מהתיאור שלנו, בהתחלה שינו עוד כמה מילים ולאחר מכן התייאשו. לא ראיתי בRE כזו חובבנות, איפה הכבוד וגאוות היחידה שבכם? אם אפילו את זה אתם מעתיקים, לא הייתי רוצה לשמוע על האסטרטגיות, ודרכי הלחימה. אני יודע שזה בסה"כ בן אדם אחד שהעתיק טקסט פשוט, אבל מבחינתי זה מקרין על הברית ודרך הפעולה שלה.

Dislop

New member
בן אדם אחד...

מכל המדינות שאי פעם ראיתי להם הוא היחיד חח יש מצב הוא קתולי לשעבר שעבר אליהם וניסה שלנות רק חלק?

שמע עלוב נפש

אני לא נימצא בRE אבל אם עוד פעם אחת אני ישמע מימך שאתה יורד על ברית RE אני נישבע לעזוב את הברית שלי ולצאת למסע נקמות בברית הקתולית אך ורק בגללך. יש לי הערכה רבה לברית שלכם לקטנגה ולעוד כמה שאני אוהב מאוד עד היום הייתם שקטים אהבתי. תמשיך לזלז ככה בRE ולחשוב שיש לך ברית סוסה אתה תראה איך לאט לאט, כל הברית שלך נופלת, ותאמין לי שאני יש לי כח בשביל זה. אז תתחיל להרגע ומהר ליפני שאני יתחיל ליפעול לבד, וזה יהיה כמו קרציה על כלב. זה מה שאתה רוצהההה אדון עלוב שכמוך? מי אתה חושב תעצמך עלק ההעתקה עלובה

g4life

New member
חבוב

זה גל דרך אגב.. אני אצל בן.. (מישהו רוצה לארגן מפגש באזור המרכז?) אני מכיר את ישראל, הוא לא התכוון לרדת על RE עצמה.. הוא כועס שהעתיקו משהו שאביה ותום עבדו עליו שעות רבות ... זה קצת מעליב ולא יפה... בכל זאת, ישראל לא התכוון לRE עצמה.

cohenman

New member
ועדיין ישראל הגזים

כי על בחור אחד שהעתיק את הפרטים אולי סתם כי הוא אהב את הפרטים אולי סתם כי הוא באמת היה אצלכם בעבר להגיד דברים כוללים על RE בכל מקרה חיים אתה לא צריך להגן על RE :) אנחנו נסתדר אבל תודה

למעלה