אמאאאאא

אמאאאאא

בס"ד ברוך מחיה המתים!!! מה שלומכם??? וואי,מיקי,קיציק,ו..(את מי שכחתי הפעם?) עשיתם לי ת'לילה.... אהההה,איך שכחתי את תמ-ים...לא שוכחת לך שלא באת לחתונה...עד היום אני מאמינה שהיית שם ,מסתתר בקהל... טוב,אני לא אמשיך כדי לא להתמכר שוב... אוהבת אתכם מאד!!!! תחו'ש

קרוקדיל

New member
../images/Emo2.gif אני מרגיש קצת מוזר...

כאילו אני עוסק בסיאנס או בהעלאה באוב...

אתה רואה מה זה!!!

ב"ה אתה רק מאיים 'ביציאה לצבא' כולם חוזרים... תשאר תעשה טובה : ) אם אתה רק צריך עזרה, תגיד נסדר לך קב"ן...

אי-מייל

New member
תמונת מחזור

טוב, תצמצמו קצת רווחים, שכולם יכנסו לתמונה, ותחייכו. רק תנו לאמיתי ובתי-נייטין לשבת מקדימה.

אמיתי 24

New member
שמעתי משהו שהזכיר את שמי ?

עמ"י עש"ו בתי נייטין ראיתי אותו לא מזמן ברחובות מאה שערים מחפש מחשב
אבל ה' יעזור
ב"ה נגמלנו

התמ-ים

New member
גם את חלק מהקונספירציה

הזאת ? מצויין ! תתאמי גירסאות עם Kיציק ... או שKיציק יתאם איתך, כי את כבר לא תראי את התגובה הזאת

כפרונה!!!!

את רואה מה זה? פעם אמר לי קשוח (זכור לטוב): "פעם סטלן, תמיד סטלן". כנראה שיש בזה משהו...

קישקוש

New member
וואלה.. (וסליחה לתפוז, הם לא סלנג)

מעניין שקשוח לא הגיח משומקום פתאום.. החזירו לך ת'אינטרנט או ששוב את מנצלת את השכנים?

אני לא רוצה לדעת באיזה מצב הוא היה

ב"ה אני לא רוצה לדעת באיזה מצב 'קשוח' היה כשאמר את המשפט: "פעם סטלן, תמיד סטלן".... איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא....

וואי וואי רק אמיתי היה חסר כאן

עכשיו אני נכנס לאוירת שאנטי באנטי..מוציא את ספרי הזוהר מהארון והכל הכל לכבוד אמיתי...זוהר מזהיר
<----כשאני רואה את אמיתי

D BOOK

New member
טורבו כאן...

לצערי אני לא זוכר את הסיסמא של הטורבינה...אבל עכשיו יש לי ניק לא פחות טוב... מה שלומך אמיתי ? אני זוכר אותך עוד שהיית אמיתי10...
אתה (וכל מי שחפץ)מוזמן לבקר אותי פה ,כאן או בכלל שם.

ST

New member
וגם אני..

מיקי, ממתי נהיית מנהל פה? אתמול בעלי נכנס, אבל את זה הוא לא אמר לי... (והצלחת להגיע בסוף? לא הצלחתי לראות את כולם..)

למעלה