אם שניים אומרים לך שאתה שיכור...

אם שניים אומרים לך שאתה שיכור...

אומר הפתגם, אז תלך לישון. והנה אחד אחרי השני מוקעים כל מנהיגי ישראל הגדולים כזקנים סנילים בוגדים וחסרי ערכים, רבין בוגד, לפרס יש אמא ערביה, ברק מוכר את המדינה, ושרון... נו... שרון סתם זקן סנילי. אז יש לי חדשות בשבילכם כל החכמים הגדולים, אם אתם אומרים לכל מנהיגינו שנראים מוכשרים אינטיליגנטים וצלולים לגמרי שהם שיכורים - לכו אתם לישון! אולי הבעיה היא אצלכם!

המוסד

New member
אם אתה מאמין שאוסלו היה מלכודת

כנס בבקשה לפורום אקטואליה ומרצ והסבר לכולם מה שאמרת מקודם

CHOFA

New member
מנהיגי ישראל הגדולים???

בס"ד אנא לא להסחף,מנהיגי ישראל הגדולים???? רבין בגד ברעיון ארץ ישראל השלמה(ועכשיו כל שניה יגיע לפה השב"כ לעצור אותי בעוון הסתה....) פרס כמאמר נתניהו הוא האסטרונאוט הישראלי הראשון מה שמתחדד יותר ויותר עם כל הדלפה של"מקור בכיר במשרד החוץ" לא עדיף שיחסכו במילים וידידו שמעון פרס?? ברק מוכר את המדינה זה לא מדויק כי הוא פשוט היה מוכן לתת אותה חנם אין כסף לכל מי שרצה וכמה שיותר... שרון הוא זקן(לפי הת"ז) והוא גם מעצבן אבל לא יודעת אם הוא סנילי ואני לא יודעת במה הם כ"כ מוכשרים חוץ מלהיות עסקנים טובים ולהגיע לכסא ולהתפס בו כמה שאפשר(כן בחירות כלליות....בעצם רק לראשות הממשלה....אבל עם"חוק נתניהו".....אבל הוא בכלל לא רוצה ת´חוק הזה.....)

CHOFA

New member
תיקון

בס"ד זה לא עסק... על כל הודעה אני צריכה לשים אחת שתתקן ת´אותיות שמתפלקות במחשב... אולי שפשוט ימציאו מדפסת עם רווחים גדולים יותר בין האותיות??(וגם ש "ן" ו "ו" לא יהיו בה אחת ליד השניה???) ולתיקון... כמובן שהמילה וידידו=ויגידו ואני לא בטוחה אבל עכשיו נראה לי שהמילה להתפס צריכה להיות מוחלפת בלתפוס למרות שגם להתפס די מעבירה ת´כוונה

lo lo

New member
נעבור אחד- אחד:

*לרבין קראו בוגד הרבה פחות ממה שניפחו. מעטים מאוד חושבים שרבין היה בוגד. *היחיד שאמר על פרס שיש לו אמא ערביה זה פרס עצמו, שסיפר שאמרו זאת עליו. *לגבי הדיבורים על גילו של שרון - מי שהעלה אותם היה דווקא מטה הבחירות של ברק, והסביר שזו סיבה לא להצביע לו...

למעלה