אם משהו היה בכלייזמרים הוא מוזמן...

beckham17

New member
אש קודש חבל"ז!!!

אחלה להקה!!! הם ממש מעולים!!! כל הכבוד להם!!! ויש שם 2 מגב"ש, 1 מאלקנה ו-1 מגדרה! ובהופעה הופיעה איתם אחת מגב"ש על הסקסופון! "אש קודש כאן ויאללה בלאגן!"

אוריר

New member
השנה נותנים

כמעט לכל מי שרוצה להופיע בכלייזמרים. כולל להקות של ישיבות, מקהלות של מבוגרים (שירי ארץ ישראל) וכד'.

THE PooPick

New member
הייתי שלשום בכליזמרים, פעם ראשונה,

הדבר הראשון שתפס אותי זה אחוז הערסים בקרב הקהל! זה היה נראה שריכזו שם את הערסים של כל המדינה... ותוסיפו לזה את כל השבבניקים והשבבניקיות, שניצלו את המעמד להתפרק הרחק מהבית. אז ככה: הייתי בהופעה של עדי רן. פעם ראשונה שאני שומע אותו live. המוסיקה הייתה מצויינת, האווירה מגעילה. הפרדה בין בנים לבנות כמובן לא הייתה, ובנוסף היו אותם חבר'ה (מהפסקה הקודמת ^) שלא תרמו הרבה... בקיצור- זימה (כמו כל מחנה בני עקיבא ממוצע, ואפילו קצת יותר...) בקשר לעניין הסמים- לגבי אהרון רזאל זה באמת נשמע לי מוזר, ואני לא חושב שהו משתמש, אבל לגבי עדי רן- כל ספק שעוד היה לי נעלם... הבנאדם עלה מטורף לבמה, ואם זה לא מספיק- באמצע ההופעה הוא הודיע שהוא צריך קצת "לנשום", והדליק משהו שהיה נראה ספק סיגריה ספק ג'וינט... אבל בגדול, היה נחמד...

אף אחד.

גם אם אתם חושבים שאנשים מסויימים מחששים זה לא המקום לדבר על זה, זו הוצאת לה"ר. חבל מאוד שאנשים כותבים ופוגעים ככה בשם של אנשים אחרים- לא משנה אם זה נכון או לא.

זה לא לשון הרע

ברגע שיותר משלושה יודעים זה לא הפצה או כל דבר דומה!!! ואנו מדברים בכללי על זמרים שמעשנים וחוץ מזה שלפי דעתי אם יש כאלה וידוע בברור שיש כאלה לא צריך לשמוע את השירים שלהם אולי אני לא צודקת אז מה דעתכם?????

למה להזכיר את השמות שלהם?

מה זה יועיל לך? בשביל השאלה על המוסריות? אז תשאלי בלי להזכיר שמות. את יודעת איזה עוול זה עושה לאנשים? אפשר לתבוע על הוצאת דיבה על דברים כאלה. זו הכפשה מיותרת לחלוטין גם אם היא נכונה, אין בזה שום טעם תסבירי לי בבקשה מה הבעיה בלשמוע-בעיה מוסרית כמובן- מוזיקה שאדם מעשן יוצר?

סליחה!!!!!!!!!

אם זה פגע באופן אישי במישהו אבל אני לא התכונתי להגיד שאהרון רזאל משתמש בסמים דבר ראשון אני שומעת בקביעות את השירים שלו והוא פשוט זמר פריק שבעיניי רבים הוא נחשב בין הזמרים שמשתמשים וכמו שאמרתי אם הוא היה לוקח זה היה מפריע לי כי אולי אני מגזימה אבל אם כל ה"מעריצים"של הזמרים שמשתמשים בסמים יפסקו לשמוע אותם זה ימנע מהם להשתמש בחומרים המסוכנים האלו... בנוסף אני חושבת בנ"א ששר שירים עם פסוקים מהתנ"ך או שמזכיר את שם ה' והראש שלו נמצא החומרים שמחרפנים אותו אין לא את הזכות לשיר הסבר יבוא!!!!!! נ.ב בררתי עליו כדי להכיח לרבים (פורמים אחרים) שהוא אמיתי

מוצארט

New member
אני עדיין לא הבנתי אותך...

את אומרת שהוא משתמש??? אהרון רזאל מעשן סמים?? זה מה שאמרו לך?

beckham17

New member
היא אמרה שאהרן רזאל לא!

ושעדי רן כן... לדעתי מותר לפרסם דברים כאלה, כדי שלא יזמינו אותם להופעות למקומות שלא מתאים שאנשים שמעשנים סמים יופיעו, כגון סניפים וכו'... אהרן רזאל לא לוקח סמים! הוא בן אדם מצויין, ולפעמים יש לו גם מוסיקה טובה!!

THE PooPick

New member
אני לא רואה בעיה

בכך ששמים את הדברים על השולחן! אם אותם זמרים לא מסתירים את זה שהם משתמשים, אז למה אנחנו צריכים לרוץ ולנקות אחריהם את שמם?! ובוודאות, יש זמרים שמשתמשים בסמים, וזה לא רק משמועות. אני מכיר אנשים שהם הציעו להם אחרי הופעות. לטעמי, בהחלט יש דבר פגום בכך שזמר עולה להופיע כשהוא תחת השפעת סם, כי זה מה שהזמר משדר לקהל שלו, שלעיתים קרובות עלול להיות מושפע ממנו עד מאוד... נ.ב. לא ניתן להגיש תביעת דיבה כנגד אדם שהוציא דיבה על אדם אחר בפורום. מה לעשות, זה במסגרת חופש הביטי, וכבר נעשו נסיונות לתבוע תביעות בעבר

הסבר!!!!

ראשית אני מזדהה עם הנאמר לעיל בכל מילה בנוסף אני לא אמרתי שרזאל משתמש אני אמרתי שאני לא יודעת אם הוא משתמש אבל בפורמים אחרים וחבר'ה אחרים שאני מדברת איתם משוכנעים שגם הוא משתמש מבחנתי אני מאד רוצה להאמין שהוא לא מעשן כדי שאני יוכל להמשיך לשמוע את השירים שלו והסיבה לזה שזה לא מוסרי נאמרה בידי הקודמים ליגם בגלל השפעתו על המעריציםמבחינה שימוש בסם וגם מבחינה שבכ"ז לא מקבלים בעין יפה שימוש בסמים במיוחד שהוא מיצג דת מסוימת אם הוא רוצה או לא רוצה!!!! והכן בעית הסמים היא לא רק אצל מי שחושבים עליו היא גם אצל כאלה שלצערי לא מתבישים בזה

מוצארט

New member
אז אני אומר לך שהוא לא משתמש!

ואני מאוד לא אוהב שמלכלכים על אחד החברים הכי טובים שלי! אין שום בסיס להאשמות חסרות הבסיס האלו! גועל נפש!

אני שמחה

אני לא זו שמלכלכת עליו אני זו שבשאר הפורמים מגנה עליו והוא לא אשם שזמרים כמוהו מלכלכים על כולם אבל זה המציאות שחושבים עליו בכל אופן אם הוא לא משתמש אז פ33ות אני הרבחתי וד"א שמעתי שהוא עבר תאונה אם זה לא הוצאת דיבה או משהו זה נכון??? הכל בסדר???

היה מ-ע-ו-ל-ה!!!

אנשים יקרים לי מאד אם שמת לב או לא אני כבר מלא זמן לא כותבת כלום וזה לאור העוברדה שהשבוע הייתי בחתונה של בנדוד ביום ראשון (ליאור- איתי אמר לך ששאלנו אם הוא מכיר אותך?) ומיום שני הייתי בצפת עיר הקודש הכליזמרים היו פשוט מעולים חוץ משני דברים- הצפיפות הנוראית ו- העובדה שבתור בנות לא יכולנו לרקוד כמעט בשומקום!!!! ביום הראשון בהופעה של אהרון רזאל עו מצאנו לעצמנו כוך קטן שכל אולפנת כפר פינס רקדה שם אבל אתמול בהופעה של רבע לשבע ואפשימחס פשוט עמדנו ולא יכולנו לרקוד בגרוש... חוץ מזה היה מעולה!!!! אני אישית לא יודעת אם אני אלך גם שנה הבאה כי יש לי בעיה עם מקומות צפופים אבל באמת ממומלץ לכולם ללכת!!!!

אוףףףףףףףףףףףף

ב"ה רציתי לסוע כמו שכל שנה אני רוצה לסוע אבל אבל אבל לא היה לי עם מי חברות שלי שאוהבות את המוסיקה הזאת כל אחת יש לה סיבה ומה שקורה שלי אין עם מי לסוע תאמת שהיתי ילדה קטנה הייתי בכלייזמרים לא שאני זוכרת משהו......

למעלה