אם משהו היה בכלייזמרים הוא מוזמן...

אוריר

New member
וכי למה שזה יראה כמו השווצה?

ואכן, צפת נראית עכשיו כאילו כל הערסים של בת ים עברו לגור שם זמנית...

בקשר להרשמה

זה לוקח ממש קצת זמן, לכל היותר זה אורך חמש דקות. אתה לא חייב למלא את הכול. תבדוק בשעון ותגיד לי אם צדקתי בהערכתי.....

תלחץ על...

"כני0ה למערכת" ולאחר מכן "הרשמה למשתמשים חדשים" ופעל לפי ההוראות... זוהי דרך ההרשמה שאני מכיר... אם ה0תבכת תתן לי את פרטיך במייל ואני ארשום אותך...

איך שבועיים????????.

אתה כולה צריך להכניס את הכינוי שלך סיסמא ואיימל ואחר כך אתה נכנס לאיימל מוסיף עוד פרטים כרצונך והנה אתה רשום בתפוז. אני עשיתי את זה לפני יומיים כך שאני יודעת על מה אני מדברת.....

אם משהו היה בכלייזמרים הוא מוזמן...

בס"ד לשרשר חוויות.... כשאחזור לקראת ערב חזרה הביתה אכתוב מה היה לי אתמול בכליזמרים... וכמעט שכחתי חג טו באב שמח...

חוויותי... מהכליזמרים...

בס"ד טוב קיצר, הכליזמרים זה פצצה של דבר ממש ממש נהנתי שם. פגשתי הרבה מאוד חברים שלא ראיתי הרבה מאוד זמן והלכנו ביחד להופעה של הגדול מכולם: אהרן רזאל. היה פשוט אדיר, לא הפסקתי לקפוץ וכן שאר החברים... פגשתי גם את חברינו לפורום הכותב תחת הכינוי "אוריר" ולא ידעתי שהוא מצוות הווי בני עקיבא-דן, הוא הזדהה בפני ושוחח איתי והיה ממש סבבות. קיצר מי שלא הולך לכליזמרים מ-פ-ס-יד, מפסיד מוזיקה מעולה אווירה נהדרת ועוד הרבה דברים סבבה...

תגיד.....

אהרון רזאל יהיה גם מחר ואם לא מי יהיה מחר ידוע למישהו? חשוב ובבקשה תגידו שאהרון רזאל מחר

אם רזאל אז....

יש לי שאלה והיא קשורה גם לנושא של פתיחת דיונים רצנים(לפחות לפי דעתי) אני לא יודעת עדיין אם גם אאהרון רזאל משתמש בסמים אבל יש בעיה נפוצה בקרב הזמרים הפריקים והיא שימוש בסמים בזמן כתיבת שירים ואפילו בזמן הופעות השאלה אם יש בעיה מוסרית או אחרת לשמוע אותם????

מוצארט

New member
התחלנו עם השטויות...

אהרון רזאל הוא חבר מאוד טוב שלי כבר כמה שנים. הוא לא מעשן! לא סמים ולא סיגריות, ולא שום דבר אחר!!! ובקשר לשאלה השניה, למה שתהיה בעיה מוסרית לשמוע אותם?

RRini

New member
../images/Emo13.gifהיה ממש סבבה

שלום!! אחותי הייתה אתמול בכלייזמרים, והיא אמרה שהיה ממש כיף ומהנה.... ריני.....

תרשה לי להגיב..

אהרן רזאל, אדם טוב, לא לוקח כלום. אבל-כשעבדכם הנאמן מילצר לשיבי קלר ולסיני וכוכבא תור-הם וחבריהם נוער הגבעות, לקחו הרבה מאד סמים, בחתונה עצמה!, ומי שלא- השתכר, ופתחו שם אח"ח ליד הבר משקאות זולה כזו, ואח"כ כולם נרדמו על הרצפה והתפכחו. היה גועל נפש. לא פלא שהאבא של הכלה לא הסכים לנישואים האלה, והחופה התאחרה בגלל זה בשעתיים. אני לא יודע בד"כ איך זה, אבל בחתונה ההיא, ממש לא התגאיתי בנוער הגבעות. היו שם חילונים, ופשוט התביישתי בחילול ה' העצום שהם עשו שם. יהיה טוב... בינתיים יש בעיות גדולות יותר...כנראה... חוצמזה, פעם רצינו להביא את סיני תור למופע בסניף, ארגנו את הכל הוא הסכים וכו', ויומיים לפני קיבלנו הוראה מהמחוז לבטל בטענה שסיני תור משמש דוג' רעה לחניכים בגלל שהוא: "מחשש ולא מתבייש". לילה אור לכולם.

מתנצ

New member
אני הייתי בהופעה של אהרון רזאל

והיה שוס עולם!! למי ששאל היום מופיעים רבע לשבע, ולא זוכר מי עוד. אפשר להתקשר לעיריית צפת ויפקססו לך את הלוח של ההופעות.

סבבה

אבל לא הבנתי אם מותר לשמוע זמרים שמעשנים בזמן הופעה?????? מעשנים =סמים!!!!!

מתנצ

New member
סליחה טעות

התבלבלתי בין אתמול להיום... רבע לשבע הופיעו אתמול, לא היום...

בקשר למה שיש היום-

מי אלה "אש קודש" שמופיעים ב-21:00? יש למישהו מושג? כי נראה לי שאני יודעת, ואם אני צודקת- אז כל הכבוד שהם הגיעו לכליזמרים!!!

THE PooPick

New member
אש קודש בכליזמרים?!../images/Emo45.gif

כבוד!!! אלה השמיניסטים (לשעבר) מכפר הרא"ה. (יכול להיות שיש שם מיזוק מאלקנה... לא בטוח בדיוק) הם גדולים!

למעלה