אם מישו יכנס ויכתוב

MaryJane1

New member
אם מישו יכנס ויכתוב

פה שהוא מכור לאיזה זמרת או לאינטרנט או לתוכנית טלוזיה אני אבקש יפה מהמנהל או: שיחסום אותו או:לשים אותו על איגנור או:לשלוח לו וירוס למחשב.... (בחצי צחוק כן?) לכל מי שקורא פה וחושב על לשלוח לינק לדבר כזה הבנתם כבר מה הדעה שלנו עליכם, פתטי, עצוב, אין מה לעשות יש בעיות קצת יותר רציניות בחיים. יאללה שבת שלום לכם........ תכלס אני מקווה שטניה תהיה מנהלת רק שתפסיק להיות כזו מלודרמטית
אוהבבבבבבבבבבבבת אותך רצח!!!!!

MaryJane1

New member
הולך ברגל

במוח במוח לא בכוח בכוח אין מוח המוח חסר משמעות סתם מה כולי מדברת כמו סאחית על הבוקר. אני לא יכולה להגיד לך שהכל מסתדר בטח כבר שמת לב לוירוס הזה שמתפשט בלוד שנקרא זנות ZNUT זנות אני האמת היא הייתי דיי עיוורת ניסיתי בכל הכוח להתעלם מזה ומה מסתבר לי בסוף, עישון גראס-מקבלים על זה תיק זנות-מקבלים על זה טיפול רפואי עכשיו שרק יעיז לבוא לי איזה אלסמניק ויתחיל לזיין לי תמוח הספיק לי מהם. לא מדברת אליך טניה אני מכבדת כל מילה שאת אומרת ואני יודעת שאת לא אטומה להקשיב, אם היית כזאת, בחיים לא היית נקייה כל הזמן הזה. בטח גם עליך יש """שמועות""" שהם יעעענו ראו אותך גמורה מתה מחומר תאמיני לי יש אנשים שמחפשים להרוס לכל החוטאים רבותי אנחנו נתראה בגיהנום!

tanay111

New member
לא הבנתי כלום

למי את מתכוונת לשוטרים ? מה קרא לך פתחו לך תיק ? דברי איתי באי סי

MaryJane1

New member
חחח ראית מזה אני בורה

נראה לי אני אלך להתאבד עם כוס קפה
כדאי להם להגיע ללוד מתומרת? ישיבה?

למעלה