אם מאמן אומר שאין יצירתיות

אם מאמן אומר שאין יצירתיות../images/Emo4.gif

אז למה הוא מאמן בכלל? משחק רע מאוד של האדומים. אין התקפה. אין הגנה שלא נדבר על מרכז. היו כמה שהשתדלו. כמו מרקש ויוסי אבוקסיס. גם גרשון עזר במקצת. היתה לי אכזבה . ראיתי את כל האוהדים האדומים מסביבי מעודדים ולאט לאט מתיאשים. מה יהיה אני לא יודעת. ימים יגידו. אולי באמת גילי צריך ללכת הביתה? אולי יביאו שחקנים יותר טובים? לאדומים פתרונות. בנתיים נקווה לטוב. אולי ישתנה משהו נתפלל ונקווה

תקנו כמה שופטים......

אוליי הם יעזרו לכם בהמשך המשחקים????...... איך שאתם נראים, (אלי אלי שלא יגמר לעולם) רק טוב יכול להיות לנו......

ראפר צודק... אני חושבת...

למרות שזאת רק תחילת הדרך אני לא רואה שהוא מצליח לתקשר איתם... הלוואי שיהיה טוב... בעצם אני בטוחה שיהיה טוב...

על האש

New member
איך שאנחנו נראים...

כמו שכבר הבנתם,במשחק לא הייתי,ולצערי גם לא ראיתי... אבל לפי מה שנכתב בעיתון,ובאינטרנט המצב לא נראה טוב... וזוהר,אני אופטימי מאוד אפילו. תהנה מרגעי האושר הדלים הללו אצלך בנוגע לכדורגל
. רק אל תשכח שגם בהתחלת עונה שעברה הספידו אותנו אחרי שלושה מחזורים,למרות שהקבוצה לא הגיעה בעונה שעברה ליעדים שציפינו,היא השתפרה מאווד אחרי התחלה כושלת... אז תהנה,אבל תזכור אלה רגעים מעטים של אושר. אבל אחרי הכל,זה מה שיש לנו לא?.

בכל אופן למרות הכל בחיוך../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif|חמס

שתהיה לכולם שנה טובה מתוקה הרבה אושר ואהבה כל הזמן. יהיה בסדר איך אומרים בשנה הבאה נשב בטריבונה ונחייך. העיקר כל האדומים ביחד והלואי שיהיה שלום בין הקבוצות . ומי אמר שהאדומים לא בראש? תסתכלו על הנוער הנפלא שלנו. אז יש למה לצפות מכינרת אחרת האדומה תמיד לעולמי עולמים לנצח נצחים

למעלה