אם למישהו עדיין איכפת קצת ממני

נגנבתי

New member
אם למישהו עדיין איכפת קצת ממני

אז אני אספר שהפסקתי את הפגישות עם הפסיכולוג שלי, כי אני לא מרגישה בו צורך, וחוץ מזה אני מנסה לצאת מהמעגל הזה וכול פעם שאני הולכת לפסיכולוג אני צריכה לדבר על זה ואז אני שוב נכנסת למחשבות על זה. אז למה לי? אני מרגישה שאף אחד לא מגיב כבר להודעות שלי וזה מבאס אותי רצח, כי אני משתדלת להגיב כמעט לכול מי שיש לי מה להגיד לו. אז אתם לא פאריים... סתם סתם.. אל תקחו את זה קשה זה באמת מה שאני מרגישה לגבי הפורום כרגע אבל בקטנה חברים.. אני עדיין זוכרת כשהייתי בהתחלה כמה עזרתם לי!
בכל אופן אני מרגישה סבבה ואפילו יום שישי יצאנו עם עוד זוג לסרט ואחר כך ישבנו בפאב ושתיתי 2 בירות... (לא רציתי להגזים ולשתות וודקה/יגאר) היה נחמד דווקא.החיים חוזרים למסלולם תודה לאל.. עדיין עייפה רוב היום וכל הזמן משתעלת אבל הכי בריא זה לא להתייחס העיקר שהכאבי ראש חלפו. עוד חודש מתחילה ללמוד!!! ויש לי כל כך הרבה הוצאות הבעיה היא שאין לי מספיק כסף לכולם.. בכל אופן אין לי יותר מה לרשום אני באמת מאחלת לכולכם שתהיו בריאים בגוף ובנפש... אוהבת

limorki

New member
כל הכבוד

גם אני נמצאת בשלב שלך. אתמול היתי בפגישה עם המטפלת ולא קבענו את הפגישה הבאה, כלומר שכנראה שזו היתה הפגישה האחרונה. מעכשיו, רק תרגולים. גם לי היו הרבה כאבי ראש לאחרונה וגם הם עכשיו הולכים ונעלמים.... מה שכן, מאד קשה להרפות מהמחשבות המציקות, נכון? אבל כולי תקווה שהן ייעלמו יחד עם שאר התופעות. וכן, מעכשיו תוכלי לתת עצות לאחרים. זה מחזק אותך באותה מידה שזה מחזק את זה שאת מייעצת לו. מקווה עוד לשמוע ממך בפורום!

נגנבתי

New member
בהצלחה גם לך

גם המחשבות פחות או יותר עזבו אותי כי במקביל אני לוקחת כדורים. אבל יהיה בסדר תודה על התגובה

קסנקס

New member
שכחת לומר שזה בזכותי:)

תראי לא כולם פה במצבים הטובים ביותר בחייהם ולא תמיד יש כח לשבת לכתוב, אל תקחי את זה אישית. ואם את מרגישה כל כך טוב, אז באמת תעברי לצד השני, תתמכי, תעזרי, גם לך זה ייתן המון תחושת סיפוק פנימי. קסנקס

למעלה