אם כבר פורומ חדש אז היכרות[:

616

שם: זיו גיל: 20 מגורים: אלפי מנשה שיר אהוב: אין שיר של אינפקציה שאני לא אוהב. מסר לאומה: אין לי פטרוזיליה בסלט

itoosh2

New member
טוב אז סבבה...

קודם כל אני שמח שנפתח להם פורום... בדיוק היום חרשתי על "ככה מפנקים" שם: איתמר ברנשטיין גיל: 14 איזור מגורים: רעננה אייסקיו\מסנג'ר: 109823420/[email protected] שיר אהוב של אינפקציה: סרט של סקס מסר לאומה: הספורט מזיק לעישון

אממ

שם:עינב גיל:15 וחצי.. איזור מגורים:איפשהו בארץ אייסקיו\מסנג'ר:268840077 שיר אהוב של אינפקציה:כולם מסר לאומה:לאדעת?

חדשה../images/Emo108.gif

טוב נו
יותר חדשה ממכם.. בכל אופן אני שאיה, בת 14 מבאר שבע (כן, אי שם בדרום הנידח הזה) ואני מאוד מחבבת את אנפקציה ^^ המ.. היי P:?

חמוסים ../images/Emo108.gif

שם
שאיה גיל
14 איזור מגורים
באר שבע אייסקיו\מסנג'ר
[email protected] אייסיקיו בפרטי שיר אהוב של אינפקציה
אציטון ^^ דע מסר לאומה
חמוסים זה נחמד, כל עוד הם לא על הפרצוף שלך

bib2

New member
חה

שם בר -ק סוכנת חשאית 007 גיל 15 איזור מגורים נתניה אייסקיו\מסנג'ר [email protected] שיר אהוב של אינפקציה מה לאכול והיום שלנו מסר לאומה חה-חה! יומטוב! 2005
סתם חהה

Freaky Styley

New member
mi

שם: רועי גיל: 14, וחצי
איזור מגורים: מרכז אייסקיו\מסנג'ר: 327303297, [email protected] שיר אהוב של אינפקציה: סרט של סקס, עין הנמר (קורע) מסר לאומה: stfu

Sheygets16

New member
אהמפ. :X

שם: נטע. :] גיל: 16 וחצי. איזור מגורים: אייסקיו\מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של אינפקציה: קשה מדי. :] מסר לאומה: ארבעה ימים בית ריק

../images/Emo115.gif |ארנב| ../images/Emo39.gif

דיס 18 דרום 164097110 ים המלח צריך להרוג אחים קטנים ולמכור את גופותיהם לערבים לפירוק. בכסף נלך להופעות של אינפקציה

בנטליקע

New member
האא אני

שם: מיכל בנטל גיל: 15 איזור מגורים: השרון אייסקיו\מסנג'ר: 170518341 שיר אהוב של אינפקציה: אלטעזאכן, סרט של סקס מסר לאומה: סוף סוף פורום!!! XD

yoseflotz

New member
מימימי../images/Emo112.gif

שם: אלון גיל: 14 איזור מגורים: רעננה אייסקיו\מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של אינפקציה: זה עושה לי שמחחח מסר לאומה: אל תאכלו כרוב אנשים!!

היי, אני חדש, נראה לי נחמד פה

שם - אלדד, או ג'ים, אני מעדיף ג'ים גיל - 16 וחצי איזור מגורים - טבעון, זה ליד חיפה, צפון בכל מקרה ICQ\מסנג'ר - 221054817, ו[email protected] שיר אהוב - כמעט כולם מסר לאומה - ברני אוכל בתחת! לא סתם ממ, לא יודע, אינפקציה זה רולז

../images/Emo110.gifא-ני:)

שם:רונית גיל:17 איזור מגורים: חיפה אייסקיו\מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של אינפקציה:אציטון
וגם ככה מפנקים!! מסר לאומה: מי שאמר שם למטה- אל תאכלו כרוב טועה!! כרוב טעיםםםםםם!!!:p

AvtipuS

New member
רז

שם-רז גיל-15 איזור מגורים- קרית מוצקין (לא רחוק מחיפה) אייסקיו\מסנג'ר- 172993007 [email protected] שיר אהוב של אינפקציה- זה עושה לי שמח מסר לאומה- ניר טרטר הזמר הכי טוב בעולם

אני : )

דניאל בן 17 וחצי מאשדוד שיר אהוב: זה עושה לי שמח או סרט של סקס מסר לאומה: it's your life and it's ending one minute at a time בווווויאאאאקה!

s h e e p i t

New member
אני ../images/Emo3.gif

שם: רותם גיל: 17 איזור מגורים: נורדיה [מושב ליד נתניה] אייסקיו\מסנג'ר: 98023460 שיר אהוב של אינפקציה: אציטון, ורד
מסר לאומה: אמ

למעלה