אם כבר פורומ חדש אז היכרות[:

אם כבר פורומ חדש אז היכרות[:

שם גיל איזור מגורים אייסקיו\מסנג'ר שיר אהוב של אינפקציה מסר לאומה יומטוב!

טוב אני יענה ראשונה

שם- טניה או טנצ'יק גיל- 16 וחצי איזור מגורים- צפון אייסקיו\מסנג'ר- 237496244 שיר אהוב של אינפקציה- אציטון מסר לאומה- תחיו כל עוד אתם יכולים

all star girl

New member
me

שם: ירדן גיל: 15 מגורים: חיפה איסיקיו: 328412943 מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של אינפקציה: פתח תקווה\מסעדות דגים\סרט של סקס ערב טוב [:

Slim Jim

New member
../images/Emo150.gif

שם: רז גיל: 17 איזור מגורים: כפר יונה אייסקיו\מסנג'ר: 162868922 שיר אהוב של אינפקציה: פירמידות\קיפוד קרח\שקם מסר לאומה: "אל תדאג" אמר הדג.

Danihell1

New member
oh well..

שם: דניאל גיל: 18 איזור מגורים: חור בדרום אייסקיו\מסנג'ר : 152531985 שיר אהוב של אינפקציה: נקרופיל/שלי/קיפוד קרח מסר לאומה: Exercise. Eat right. Die anyway.

Maytallll

New member
פורום שולט

שם :מיטל גיל: 15 וחצי איזור מגורים: בארש בעעע אייסקיו\מסנג'ר: 305251712 שיר אהוב של אינפקציה: סרט של סקס מסר לאומה: אני מיטל

heaven is here

New member
אני../images/Emo13.gif

שם: שירה גיל: 18 איזור מגורים: ראשל"צ אייסקיו\מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של אינפקציה: ככה מפנקים
מסר לאומה: שיהיה בכיף!

moshit1

New member
../images/Emo13.gif

שם- הדר גיל- 15 איזור מגורים- כוכב יאיר אייסקיו\מסנג'ר- 242156634 שיר אהוב של אינפקציה- אממממ זה קשה ^^ מסר לאומה- איזה כיף שנפתח הפורום

יאאא מגניב פורום של אינפקציה!

שם: איילת גיל: 17 איזור מגורים: אני לא מאמין שאני גר בפתח תקוהההההה (דווקא סבבה) איסיקיו :261916790 שיר אהוב: זה עושה לי שמח/לא היה זיתים/פ"ת/טמפון עם דם/ככה מפנקים איזה שיר יש של מכבי אש?1?!?!?! ראיתי שמישהו כתב~! מישהו רוצה כרטיסים לניצנים לא של אינפקציה של עידן רייכל!??

AvtipuS

New member
בהופעה האחרונה עשו שיר חדש

בשם "מכבי אש" שמוקדש לזכר אנשי מכבי האש שנהרגו באסון התאומים

../images/Emo121.gifהדר.. את צריכה עוד ללמוד איך

עושים את זה...
שם: גלעד
איזור מגורים: ירושלים
אייסקיו\מסנג'ר: [email protected]/265973535
שיר אהוב של אינפקציה: ככה מפנקים
מסר לאומה: הדר!!! יהיה טוב

למעלה