אם כבר מקום להכיר בדיסקרטיות אז כאן, שווה לנסות:

Ellis Murphy

Well-known member
היו קצת, יותר סטוצים.
אבל עיקר הקשרים הארוכים שלי הגיעו מפה ומאתרים אחרים באינטרנט...

אגב, עד כמה שזה יכול להשמע הזוי, דווקא יותר בפורום כזה (ופחות באנשים מזדמנים בחיי היום יום) אפשר לעלות על אופיו של אדם לפי הכתיבה שלו כי נדירים האנשים שיכולים לזייף אופי למשך זמן ממושך כל כך.
מראה חיצוני זה כבר סיפור אחר אבל זה מתברר בשניות הראשונות של המפגש הראשון אז זאת לא באמת בעיה...

אישון34

Well-known member
קראתי את ההגיגים הפילוסופים של חלק מכם. בשעשוע
אותה אחת שממליצה לנו ללכת להכיר את האהבה שלנו בחוגים בקבוצות במקום עבודה בטיולים וכדומה

אני סקרן לדעת האם ככה גם את הכרת את הבן זוג שלך אם יש לך כזה ?
כמה מכם בדיוק הצליחו להכיר בדרך "הנורמאלית" הזאת את בת הזוג שלהם במידה ויש לכם
תנו לי להמר כאן שפחות מ 1% של האוכלוסיה.
אשמח לגלות שטעיתי
הדיבורים האלה על להכיר באופן טבעי שייכים ללפני 4 או דורות אחורנית
לא הכרתי עד לרגע זה אפילו אישה גרושה אחת שהיתה לה אהבה של ממש בחייה דרך הכרות "טבעית" כפי שאתם קוראים לה.
מיתוס ששייך לדורות שלא יחזרו עוד
אני הכרתי רק לא בנט. בתחביב (ריקוד) ברחוב ועוד ועוד.

אני נוהג לדבר על אנשים רבים מידי יום.

האמת שאני חושב היה פעם מזמן אירוע שהכרתי בנט. חד פעמי.

אישוניאיש.
הכרויות אישיות.

Yakir4179

Well-known member
הכרתי תוך כדי עבודה לקוחות קולגות,7 שנים עבדתי עם נשים צמוד,בפורום הכרתי לקשרים לא מחייבים נעימים ומספקים,וגם בפייסבוק גם הכרתי,וכיום באתר סוינגרס אני מכיר מה שמתאים ,מעדיף להכיר במציאות מאשר וירטואלי ,בעקרון אם אתה ממגנט מה שנקרא ,אז לא נשאר הרבה לעשות בכדי להתקדם.​

alongrin100

Well-known member
קראתי את ההגיגים הפילוסופים של חלק מכם. בשעשוע
אותה אחת שממליצה לנו ללכת להכיר את האהבה שלנו בחוגים בקבוצות במקום עבודה בטיולים וכדומה

אני סקרן לדעת האם ככה גם את הכרת את הבן זוג שלך אם יש לך כזה ?
כמה מכם בדיוק הצליחו להכיר בדרך "הנורמאלית" הזאת את בת הזוג שלהם במידה ויש לכם
תנו לי להמר כאן שפחות מ 1% של האוכלוסיה.
אשמח לגלות שטעיתי
הדיבורים האלה על להכיר באופן טבעי שייכים ללפני 4 או דורות אחורנית
לא הכרתי עד לרגע זה אפילו אישה גרושה אחת שהיתה לה אהבה של ממש בחייה דרך הכרות "טבעית" כפי שאתם קוראים לה.
מיתוס ששייך לדורות שלא יחזרו עוד
תעשה חשבון.
מספר הודעות אתה שולח לנשים מול התשובות שאתה מקבל?
מתוך אלה שענו לך, עם כמה הצלחת להתקדם לשיחה משמעותית?
מתוך אלה שהתקדמת איתן לשיחה משמעותית, עם כמה נפגשת פנים אל פנים?
ומתוך אלה שנפגשת איתן פנים אל פנים, עם כמה זה התקדם לצימר?

doriangray011

Well-known member
כמעט כל הקשרים שפיתחתי בעשור האחרון היו דרך פורומים/אתרים וכדומה. הווה אומר דרך הרשת.
בעבר נוצרו קשרים גם בנסיבות ״טבעיות״.
יש מעט יתרון לקשר שנוצר כתוצאה מהכרות שאינה מותניית כגון כאן בפורום למשל. אפשר ללמוד על האחר לפני שפונים אליו במידת מה.
קשר שנוצר ממפגש כמעט תמיד תלוי בחזות הצד השני ומעט מאד מעבר. אם זה מתפתח אז כבר מכירים ממש.
נשים למדו להנות רק מסקס אמרה לי נערה מהדרום לפני כשבועיים. אז נשים יוזמות גם אבל הרבה פחות וחבל.

EYAL20201

Member
לא התכוונתי לאף אחד או אחת באופן אישי כאן משום שאין לי מושג בכלל עם מי אני מדבר ועם מי לא אני כותב לקהל אלמוני ובעיקר כנראה פורק תסכול לחלל האוויר... כי כלום לא ייצא מיזה באמת
ואולי נכון בדורות הקודמים אנשים הכירו מהחיים האמיתיים
עובדה שזה לא מצליח לרובנו בדור הזה
מת לדעת כיצד מכירים משהיא דרך תחביב משותף ? מה זה ילדים קטנים שמתאספים בחצר למטה ומשחקים כדורגל או קלאס ? איך בדיוק מכירים משהיא דרך תתחביב משותף ? סליחה על השאלות הטרוויאליות האלה. בכל מה שקשור לנושא החיבור הזוגי אנחנו כנראה באמת פאקינג דור מזוין...
ואני בכלל בן 53...

in bal1

Well-known member
לא התכוונתי לאף אחד או אחת באופן אישי כאן משום שאין לי מושג בכלל עם מי אני מדבר ועם מי לא אני כותב לקהל אלמוני ובעיקר כנראה פורק תסכול לחלל האוויר... כי כלום לא ייצא מיזה באמת
מת לדעת כיצד מכירים משהיא דרך תחביב משותף ? מה זה ילדים קטנים שמתאספים בחצר למטה ומשחקים כדורגל או קלאס ? איך בדיוק מכירים משהיא דרך תתחביב משותף ? סליחה על השאלות הטרוויאליות האלה. בכל מה שקשור לנושא החיבור הזוגי אנחנו כנראה באמת פאקינג דור מזוין...
ואני בכלל בן 53...
בוא אנסה לעזור לך. לא מדובר בילדים שמשחקים בחצר.
סיפרת שאתה חובב בישול נכון? ברור שאתה יכול להמשיך לבשל להנאתך בבית.אבל למה שלא תנסה לבדוק סדנאות לבישול.מה שמושך אותך.זה יכול להיות מהכנת בצקים עד...הבנת למה אני חותרת נכון? שם אני מניחה שיהיו נשים,לאט,לאט נוצרת שיחה. שיחה הקשורה לתחום הבישול.אם תדע להתנהל נכון השיחה יכולה גם להגיע למקומות אחרים.

אבח"י

Well-known member
ואני בכלל בן 53...
חוגי ריקודי עם, מקום מעולה לפגישות פו"פים וסקס אח"כ ללא התחייבות
קורסי צילום, טיולים ב ארץ של החברה להגנת הטבע, קורסי גננות, יוגה, מכון כושר - מה בדיוק צריך להסביר ולא הוסבר.

in bal1

Well-known member
בוא אנסה לעזור לך. לא מדובר בילדים שמשחקים בחצר.
סיפרת שאתה חובב בישול נכון? ברור שאתה יכול להמשיך לבשל להנאתך בבית.אבל למה שלא תנסה לבדוק סדנאות לבישול.מה שמושך אותך.זה יכול להיות מהכנת בצקים עד...הבנת למה אני חותרת נכון? שם אני מניחה שיהיו נשים,לאט,לאט נוצרת שיחה. שיחה הקשורה לתחום הבישול.אם תדע להתנהל נכון השיחה יכולה גם להגיע למקומות אחרים.

חוגי ריקודי עם, מקום מעולה לפגישות פו"פים וסקס אח"כ ללא התחייבות
קורסי צילום, טיולים ב ארץ של החברה להגנת הטבע, קורסי גננות, יוגה, מכון כושר - מה בדיוק צריך להסביר ולא הוסבר.
אני גם אומרת שאין פה יותר מדי מה להפסיד.

gever240

Member
פשוט ראיתי המלצות להכרות בסדנאות בישול וכו'.
מי מחפש חוויות בסדנאות בישול?

in bal1

Well-known member
פשוט ראיתי המלצות להכרות בסדנאות בישול וכו'.
מי מחפש חוויות בסדנאות בישול?
אם היית קורא את כל ההתכתבות מהתחלה היית מבין.כיוון שהבחור כתב שהוא חובב בישול הצעתי לו ללכת לסדנאות בישול ואולי שם להכיר.אם היה אומר שהוא חובב דרמה.הייתי מציעה לו ללכת למשהו שקשור אולי בתיאטרון.
אני בהחלט מבינה שהדברים התקדמו.או שאולי לא. וכיום יותר מקובל להכיר דרך הרשתות החברתיות.אז לחלק מהאנשים זה מצליח ולחלק פחות.ולמי שלא מצליח.
מה רע שינסה בדרך הישנה?

in bal1

Well-known member
אם היית קורא את כל ההתכתבות מהתחלה היית מבין.כיוון שהבחור כתב שהוא חובב בישול הצעתי לו ללכת לסדנאות בישול ואולי שם להכיר.אם היה אומר שהוא חובב דרמה.הייתי מציעה לו ללכת למשהו שקשור אולי בתיאטרון.
אני בהחלט מבינה שהדברים התקדמו.או שאולי לא. וכיום יותר מקובל להכיר דרך הרשתות החברתיות.אז לחלק מהאנשים זה מצליח ולחלק פחות.ולמי שלא מצליח.
מה רע שינסה בדרך הישנה?
וזה לא משנה אם אדם רוצה להכיר מישהי ליחסים קבועים, או סתם לסטוץ.סטוץ יכול גם להפך למשהו קבוע.
כולם מחפשים את אחד מהשניים. ושאף אחד לא יתיפייף פה לא גברים ולא נשים!

gever240

Member
זו תחילתה של מריבה? היה כדאי אם לפחות היה בסופה מייקאפ סקס :)
לא קראתי,ואני לחלוטין מסכים איתך שהעולם יותר אינסטנט.
מפה ועד להכיר בסדנת בישול? לא יודע נראה לי ROI לא להיט

in bal1

Well-known member
חס ושלום מריבה.כל אחד שיעשה מה שמתאים לו.

אבח"י

Well-known member
מה זה - ROI?
ואיך אתה יודע שלא מכירים בסדנאות בישול?
יש'ך ניסיון אישי מוכח?

gever240

Member
מה זה - ROI?
ואיך אתה יודע שלא מכירים בסדנאות בישול?
יש'ך ניסיון אישי מוכח?
ROI- return on investment או בעברית החזר השקעה.
לא אמרתי שלא מכירים בסדנאות בישול/אפייה/אוריגמי,רק אומר שהתהליך ארוך מסוכן ולא בהכרח יישא פרי.

למעלה