אם כבר מדברים על עישון...

Black Star

New member
אם כבר מדברים על עישון...

מה עם נרגילות? אני אישית לא נוגעת ובחיים לא לקחתי אפילו שאחטה מסיגריות, ונרגילה אני מעשנת המון. אבל אני יודעת שיש כאלה שחושבים שזה כמו סיגריה וכל זה... אז מה דעתכם?

שני16

New member
רוב מי שלא...

אני חושבת שרוב מי שלא מעשן,לא נוגע בזה בגלל הריח והטעם(אני לא כל כך יודעת,אני כבר לא זוכרת מתי התחלתי....). בניגוד לסיגריות,לנרגילה יש טעם מצויין,והריח שלה אפילו עוד יותר...אז אני מבינה את כל אלה שלא מעשנים סיגריות,אבל כן נרגילה....אבל..... נרגילה היא מצויינת,אבל אין,אין תחליף לוינסטון שלי....

MiSheL

New member
``הבה נרגילה .....``

וואי איזה משעשעת אני, למות ממני.... בכל אופן, סיגריות בחיים לא ניסיתי אבל נרגילה זה סבבה לפי דעתי בגלל שעל הטעם ועל הריח אין להתווכח הוא אחלה וזה כייף :) הכי כייף לעשן נרגילה על שפת הים......אחלה זולה טוב גם נרגילות אצלי זה לא הרגל קבוע , רק לעיתים רחוקות באירועים שונים. אבל על סיגריות אין בכלל מה לדבר- זה לא מתאים בכלל :) מישל

Bar k

New member
רק בגלל הטעם את לא שמה לב

תדעי שנרגילות יותר ממכרות מאשר סיגריות רק בגלל שחושבים בטבק אין ניקוטין, טועים יש יותר מאשר בסיגריה אבל לא מרגישים.....

י.קטן

New member
לא מושפעת...

ככה אומרים. אני בחיים שלי לא נגעתי לא בסיגריות ולא בנרגילה לא כי אני פוחדת שיקרה משהו, פשוט זה לא כל כך מסקרן אותי לדעת איך וזה לא כל כך מסקרן להתנסות. אנשים אומרים שאני לא מושפעת מכלום, לא מאופנה, ולא מהסביבה. אבל רק אומרים, אני אין לי מושג, ואולי אני כן משפעת?.... לא יודעת אבל כל אחד חייב להיות מושפע ממשהו, אני אחשוב על זה ויודיע לכם. יערה.

בלאונט

New member
דווקא לא

הטעם והריח מאד מפריעים אבל הסיבה שאני לא נוגע בסגריות זה שזה כ``כ גרוע למצב החברתי שלי. באמת, העולם התקדם - כל השטויות האלו על לחץ חברתי וכל השיט הזה כ``כ לא נכון. אצלנו, דווקא אלו שמעשנים הם הפחות ``מקובלים``, מנודים, ומרוחקים. הם יושבים בקבוצות קטנות, כל הפסקה, באיזו פינה נידחת בביצפר. רובם מנסים להפסיק אבל נגררים חזרה לפינה הזו שלהם, בכל שניה חופשית. זה פתטי.

שני16

New member
או קיי,אם את אומרת....

זה נראה לי מטומטם להתחיל לעשןבגלל החברה,ולכן נראה לי גם מטומטם לא לעשן בגלל החברה.... תחשבי על משהו בנוסח:זה נורא מזיק לבריאות......

בלאונט

New member
שני - אני איש

כתבת עלי בלשון נקבה. אני איש. זכר. וכמובן שלא, אני אמרתי את זה רק כדי להדגיש שזה כבר לא מה שזה היה פעם ושהיום המצב די הפוך. אני לא מעשן כי אני לא רוצה, מסיבות אישיות, זה היה לצורך הקצנה.

שני16

New member
סליחה....

או קיי,גברררררררר למען האמת אצלי בחברה,בלי קשר למקובלים או לא,הרוב מעשנים...ולמען האמת,(אני שונאת את הקטע הזה של המקובלים פופולרים וכל השטויות האלה...)ה``פופולרים``,לרוב,כן מעשנים.. כל החברים שלי מעשנים... ודרך אגב,אני בטוחה שגם אם תעשן,אם מצבך החברתי הנוכחי טוב, זה לא מה שיגרום לך להפוך לשולי החברה האנושית...זה רק יעשה אותך פחות חכם... הרי ברור שהחכמים לא מעשנים....

נעל

New member
לא חכמה

זאת אומרת, אפשר לומר שזה חכמה מסוג אחר, לא החכמה שתמיד מדברים עליה. אנשים יכולים לעשות את החישוב ולהחליט שזה שווה להם להעביר את החיים בסתלבט עם סיגריה ביד, כי במילא אחרי הצבא הם `נגמרים`, או אחרי 35, או מתי שלא יהיה.

Bar k

New member
זה תלוי

זה תלוי לפי מקום המגורים שלך, בביצפר שלי דווקא כל המוקבלים שמעשנים, והמנודים מחקים אותם. אבל אצלנו אין לחץ חברתי!!!!!!!!!

נעל

New member
לחץ חברתי

לחץ חברתי יכול להווצר גם ללא עידוד מצד החברה עצמה. ברגע שאת יחידה מול רבים, לפחות ב``קבוצה שלך`` (בין אם זה מנודים או מקובלים או פריקים או מה שלא יהיה) זה כבר משפיע במידה מסויימת. על אנשים מסויימים זה יכול להשפיע אפילו מאוד. כמובן שאם החברים מסביב לוחצים זה נעשה קשה פי כמה וכמה.

goldy

New member
בדחיפות: www.smoky.co.il

אתר זה הוקם ע``י משרד הבריאות ובו מפורטות כמעט כל הסכנות שבסיגריות. (ידעת שסיגריות מכילות אפילו אצטון? כן! אותו אצטון המשמש להורדת לק מהציפורניים) חוץ מזה, שנרגילה היא סיגריה בבקבוק! הרי גם בנרגילה את מעשנת טבק, וכל הטבקים יש ניקוטין (אותו הניקוטין שבסיגריות) וכולם מזיקים באותה מידה. אני לא מבדיל בין עישון נרגילה ועישון סיגריה. נ.ב סיגריה מריחואנה אחת = 15 סיגריות רגילות!! (גם לייט)

פלומפי

New member
לא זה ולא זה!

אומנם חיים רק פעם אחת אבל למה לא לעשות את זה בצורה הכי בריאה שיש ולהנות מכל מה שהעולם הזה מציע לנו?

יש לי מה להגיד בנושא!!!

קודם כל זה ממש לא כמו סיגרייה זה ממש שונה אבל מה שאומרים שזה כמו סיגרייה מתכוונים לזה שיש כאלה שהם מעשנים נרגילה ועוברים אחר כך לסיגרייה בגלל שכבר הנרגילה לא מספיקה להם אבל יש כאלה שלא והם כאלה שלא נגררים

ishizik1

New member
נרגילה וסיגריה - מצא את ההבדלים

מבחינת הטעם הריח ההרגשה וכל השאר לדעתי אין מקום להשוות בין נרגילה לסיגריה זה 2 דברים שונים. נרגילה היא הרבה יותר כיפיית , יש יותר עשן ויתר טעם וזה משהו שעושים עם עוד אנשים מעין ארוע חברתי . לעומת הסיגריות בעלות הטעם הריח וההרשה השונה לחלוטין. אבל מבחינת הנזק שנגרם לגוף לנרגילה וסיגריה אותן השפעות אותם אנשים שחושבים שנרגילה פחות מזיקה מסגריה טועים יש גם לנרגילה וגם לסיגריה השפעות מזיקות לגוף ובנרגילה אין פילטר כך שהנרגילה אפילו יותר מזיקה . אבל למי איכפת ....

למעלה