אם כבר דיכאון...

• פותח הנושא me123
  • פורסם בתאריך

me123

New member
אם כבר דיכאון...

אלוןמתגייס ביום שני!!!! אלון - בהצלחה ענקייייייייייייייית בצבא!
אל תישאר שבתות - למרות שזה לא באחריותך
תהנה שם כמה שאתה יכול
ואני סומך עליך שאתה יכול
ותעשה הרבה חברים
וגם על זה אני סומך עליך
ותנצל את הימים האלה לשינה
ואני מאחל לך שתצליח לישון ביום ראשון בערב

pandora 2

New member
וואי איזה פחד זה להתגייס ../images/Emo178.gif

אתה מתחיל תקופה חדשה בחיים... אז שיהיה לך בהצלחה ותהנה כמה שאפשר

dcohn

New member
מה שווה הפורום בלי אלון?../images/Emo7.gif

עכשיו רק חסר לי שאורי ואמיר יתגייסו לאנשהו
(בנות אני אוהבת גם אתכן, אבל אתן יודעות...
)

חח כשאני אחזור לשירות

אחרי סוף התואר, או שאני אתגייס איתך או שאת קצת לפני
ואני אמור להיעלם מתישהו, כשיחליטו לעשות לנו טירונות.

dcohn

New member
חחחחחח "תתגייס איתי"...

זה נשמע כזה רחוק לפעמים, כשתבכלס זה קרוב:| עוד שנה אני מסיימת תיכון, ואז יהיה לי קצת זמן כי אני קטנה ואז אני אתגייס. אמאלה. [ואתה לא נעלם לשומקום
]

dragonit12

New member
אלונושצ'וק!

מותר לי לעוות את השם שלך נכון?
אני מקווה שאתה לא כועס עליי..
טו אתה מתגייס! ולובש מדים לא סתם מדים. מדים בצבע זית שיהיו איתך לאורך 3 שנים יש תלבושת אחידה
אז בהצלחה בצבא! ותהנה כמה שתוכל ותחזור עם מלא חוויות! ולא יודעת מה עוד לרשום לך.. שתפיק את המוטב מזה?{ככה אומרים?
} ושיהיה לך הכי כייף בעולם. ואל תשכח, אנחנו פה כדי לעודדך! אז אם תרצה לפרוק,לשתף,לספר חוויות אנחנו כאן!

tkuihehr

New member
חח, תודה רבה, אני אזכור את זה

ואין לך טעות בעברית, אז מה אם זה לא המשפט המוכר, עדיין אין שום טעות בלאחל להפיק את המוטב. תודה

limors2

Active member
אלון!!!../images/Emo195.gif

היום שממנו חששנו הגיע (יגיע)
אתה עוזב אותנו והולך להתגייס
אז בהצלחה!!!!!!!!!!!!!! תהנה כמה שאפשר, ותחזור(!) אלינו בכל פעם עם חוויות וסיפורים אלוניים, או אפילו סתם קיטורים. נשמח לשמוע ממך בכלמקרה
וכדאי מאד שתחזור אלינו, אנחנו יודעים איפה אתה גר
או לפחות את העיר
ואת הטלפון
דונט שוט דה שריף

אדוני לובש מדים וקדימה לצבא../images/Emo195.gif

אלוו אלון אלון.. פורום גלגלצ באמת לא אותו הפורום בלעדיך.. אתה היית בקומונה.. אתה היית אדום שבועיים אתה החופר המרכזי שלנו
ואיך אפשר אלון בלי מיקה.. איש חכם אחד אמר.. "שירים מזכירים לי פנים" ותמיד שאני אשמע מיקה אתה הראשון שאני אחשוב עליו.. כי זה כ"כ אתה.. ואולי גם שיר הקיץ בע בע בע [אבל לא נראה לי שאני אשמע אותו
] טוב אני לא אחפור... כי אני סתם מאבדת עכשיו את המוזה מהעיפות... אז שיהיה לך המון המון בהצלחה..וכמו שאורי אמר.. :"תהנה שם כמה שאתה יכול ואני סומך עליך שאתה יכול" כי זה כ"כ אלון! אז רק תהנה!!!
ותזהר לשכוח אותי בימי הולדת

tkuihehr

New member
תודה רבה../images/Emo140.gif../images/Emo79.gifלהתראות, שלום.

בטח שמתם לב שאני כבר לא כותב פה כל כך הרבה [או לא כותב פה בכלל], זאת היתה הסיבה העיקרית, להתרגל איך לא לשרוץ פה בפורום כל הזמן כי בצבא כבר לא אוכל לעשות את זה. אז אני אכתוב כאן תודה לכולכם... תודה לכל המתחילים שהתחילו את הפורום בזמן שאני התחלתי- ועזרו לי להתקדם בפורום ולהשאר פה שנתיים שלמות. תודה לכולם על שיצרתם קהילה כ"כ תומכת ומפרגנת, תודה על כל הכתיבה הארוכה בפורום שגרמה לי להכנס לכאן כמה פעמים ביום כל יום ולהנות מזה. ותודה לכם, למרות שאתם גם התודה של 2 התודות האחרונות, תודה לכם, תודה. אני אוהב את כולכם, ומבטיח שאנסה לעקוב ולהמשיך להיות כאן מדי פעם כשייצא [וזה עדיין עלול להיות יותר מאחרים
]... תאמינו לי שאני יכול להתחיל לכתוב פה בצורה עצובה ורגשנית ולהשאיר מכתב למזכרת, אבל החלטתי שאני לא עושה את זה, אני לא מתחיל להתרגש, כי זה לא אירוע מיוחד ומרגש לכולם, אלא רק לי, וכולכם תעברו אותו ,וחלקכם כבר עוברים אותו, וכולם שורדים ואפילו נהנים. המילים שלכם הכי מחזקות בעולם... "אני עוזב את הבית בחיוך ותחושה שאני יכול הכל- אתה יכול כל דבר שאתה מאמין שאתה יכול!" מדהים לראות מה שמילים של בן אדם יכולות לעשות לאנשים אחרים. אז תזכרו לפרגן, לתמוך, לאהוב... תראו אחד לשני שאכפת לכם גם מדברים שהם מעבר לפורום הזה- ונכנסים לתוך העולמות האמיתיים של כל אחד ואחד מכם. האינטיליגנציה הרגשית כאן שוברת את הרף ומרקיעה לשיאים חדשים.. תנצרו את זה, ותמשיכו להנחיל את זה עמוק לעתיד של הפורום הזה. אני יוצא לדרך החדשה הזאת שכולם מדברים עליה וכולם מגיעים אליה, ועכשיו כנראה שזה תורי, ואני מקווה שכמו שאני יוצא כך אני אחזור, פלוס אולי כמה חוויות נחמדות ששווה לשמור
. היי צבא, הנה אני בא. סי יה פורום
.
.

dcohn

New member
../images/Emo7.gif

~מתקשרת לצבא ודורשת איחור גיוס~

למעלה