אם כבר אנחנו בקטע של סקרים..

RedRose

New member
אם כבר אנחנו בקטע של סקרים..

יש לי סקר.. שהוא כמובן מאוד היפוטטי (למאותגרים- מבוסס על הדימיון.. או משהו דומה..) נגיד ו.. הייתם מסתובבים בקניון, ורגליכם דרכה בתוך חנות גולף (כן כן.. אני יודע.. אבל לא נשארו חניות
) נגיד, לא רק שהייתם בגולף, הייתם גם רואים ז´קט מהמם. ושאני אומר מהמם.. אני מתכוון למ-ה-מ-ם
ונגיד.. הוא היה עולה 1000 שקל (אבל רק נגיד.. למרות שהוא עולה 1000 שקל..) עכשיו, נגיד גם שהוא היה מעור.. ונגיד עוד משהו.. הוא ממש ממש יפה, ואני ממש ממש רוצה אותו (למרות שזה מקרה היפוטטתי..) הייתם קונים

shirhayam

New member
../images/Emo31.gifלא

אני לא אוהבת קניות...ואני לא פריקית של פריטי לבוש כמו אנשים רגילים לעומת זאת- אם זו הייתה גיטרה, או משהו בסגנון...אז כן - בהחלט כן!!!

גלעד יא

New member
נו וודאי!!!

אני למדתי דבר אחד בכל הנוגע לבגדים - לא לגרום לעצמך חסכים. כשאתה בחו"ל ורוצה משהו ולא קונה בסוף, אתה משתגע כשאתה חוזר לארץ. למרות שאתה מדבר על גולף (גולף? אתה פליט שנות השמונים?!?), ולמרות שהמחיר הוא 1000 שקלים, אני אומר - לקנות!!! שתי שאלות, אם אפשר - האם יש לך 1000 שקלים ומה קורה אם לא? שאלה שניה - האם השאלה הזאת תופיע בבגרות הבאה במתמטיקה כשאלה לינארית?

RedRose

New member
אויש.. שקט עם מתמטיקה../images/Emo70.gif ../images/Emo3.gif

שאני בחו"ל אני תמיד תמיד קונה, כי זה לא כל כך פשוט לחזור שוב ולקנות (אני אישית לא מתנגד.. אבל אתה יודע.. הורים..) את ה- 1000 שקל אין לי.. יש לי.. הממ.. שניה אני מחשב.. 350 שקלים.. אבל אמא תתן לי 400 שקלים (היא עדיין לא יודעת.. אז ששש...) וזה אומר שבערך בחודש הבא (כלומר- משכורת הבאה) אני אוכל לקנות אותו.. אבל אני לא בטוח.. כאילו.. לא בגלל המחיר, אלא בגלל היעילות.. אני יכול לקנות 4 זוגות מכנסיים באותו מחיר, בערך 6 חולצות, ו-2 זוגות נעליים.. לא ביחד..

RedRose

New member
הממ.. די בהכרח..

זה יהיה 4 זוגות מכנסיים.. אולי אפילו 3.5.. יש לי בעייה קלה עם מותגים..

RedRose

New member
תקפצי הודעה../images/Emo70.gif תקפצי../images/Emo70.gif

ללללללללללללללממממממממממממממממעעעעעעעעעעעעעללללללללללללהההההההההההה

לירונר

New member
יש בסקר אופציה של

אותו פריט הלבוש, עם הנחה משמעותית, רק ללא התווית של "גולף" בתוך החולצה

RedRose

New member
כבר לא..

מסתבר שמי שהיה יכול לסדר לי הנחה מייבא את כל הפריטים.. אבל את הפריטים מהעור גולף מייבאים ישירות מטורקיה.. אז באסה.. אבל אני מברר עכשיו על הזק´ט זמש (דמוי זמש.. לפחות לפי המחיר..) בלי השרוולים.. שהוא גם היה יפה..

white star

New member
לא

אני מצטרף לדיעה של שירהים. דרך אגב הרבה פעמים הבגדים מדהימים על אנשים מדהימים אז... מה שכן סקרנת אותי נראה לי שאני אחפש איפה לעזאזל יש פה גולף ולראות מה יש להם...

למעלה