אם יש למישהו פרטים על הרקדת

אם יש למישהו פרטים על הרקדת

"לילה לבן" היום בת"א, נא לשלוח לי במסר פרטי...תודה. {לא מצאתי ת'שרשור בנושא..}

שמונה, תשע או עשר ???

התווכחו פה אם ההרקדה מתחילה ב 20:00 או ב 22:00, ובאתר של עיריית ת"א אני רואה עכשיו שבכלל כתוב 21:00.

משהא

New member
שרק יקר מציע לך להחליף שם- סופרסטאר

שוטטתי באתר והחלטטתי לרשום לפני באופן גס את פעילותך בהרקדות אל פי המקומות שציינת שאליהם הגעת והודעות למקומות שאתה עומד להגיע אליהם. אז אני עובר באלונים, בגניגר, בבית דני ובאוניברסיטה, לילה לבן והרצליה ועוד ביקור פתע בגן נחום. וודאי יש מקומות ששכחתי. אני משער שאתה עובד ומתפרנס, אתה צעיר ומבלה, יש לך חברים, אינך מתנזר מנשים ?? וראיתיך פעם מרחוק ונראת חתיך אז נשאר לך להיות סופר סטאר. כמו הבדיחה שאומרת שבחורה צריכה ארבע חיות על מנת להיות מסודרת. "מינק" נותן מעמד, "יגואר" נותן עושר, "נמר" סמל המין ועל כל אלו "חמור" שישלם עבור כל אלו. אז תהיה בריא סופרסטאר. ותבוא בשבת לאשלים. ריקודים שמחים אורי גבעוני

חחח... לא סופרסטאר ולא בטיח...

הנה הסבר...בימים שילדיי אינם עימי אני פנוי בערבים. לפעמים אני יושב בבית, ולפעמים יוצא {לא בהכרח להרקדה}. בקשר לנסיעות הרחוקות, אני אוהב לנהוג {זה מרגיע..}, והליסינג ממילא מממן כבר את הדלק, ולכן אין לי בעייה להגיע להרקדות מרוחקות. נכון... בבקרים יש לי בעיה לקום... אבל יש לי הספק לא רע בעבודה...וזה מפצה על כך. והסיבה שאתה שומע על כך - זה רק בגלל שאני קשקשן.... תיקון קל: בסוף לא הייתי בגניגר, והרצליה {???}. נתראה באשלים.

למעלה