אם יש לכם עצה טובה

אני מעט אבהיר את המצב

קודם כל תודה על העצות. אני אכן כמו שנכתב פה לא היחידה. יש קבוצה מגובשת שחלק ממנה אינם שייכים כי במקור הם לא חלק מהקבוצה שהם חברים מעבר לתנועה. חלק גדול מהאנשים בקבוצה אני בקשר איתם וחברה שלהם, אך למרות זאת אני לא חלק מהם. שיחות קבוצה יש לנו ודי הרבה. אנשים מודעים לבעיה. זה הגיע למצב שלא היה לאנשים מה להגיד בקשר לזה, מן שתיקת מבוכה, אך למרות זאת פעולות לאחר מכן הבעיה לא השתנתה. אומנם לא אני ספיציפית, אבל אנשים אחרים שגם הם לא ממש חלק (להערות לא ידידותיות במיוחד). אחת הסיבות שאני לא רוצה לפרוש הן שהפעולות ממש מעניינות, והן פחות הבעיה כי יש דיון ואני כן לוקחת חלק. בעיה דומה נתקלתי כשאני הדרכתי חניכים בצעירה, ושברנו את הראש כיצד לפתור את הבעיה.

Mindtraveller

New member
תפסיקו כבר להתבכיין!!!!

די! נמאס מכל ההודעות "אף אחד לא אוהב אותי" האלה! אם רע לכם בקן- דברו עם חברי הקן!!! מה אנחנו, אנשים שאפילו לא יודעים איך קוראים לך יכולים לעשות? האם אנחנו יכולים לשפוט את חברייך לקן על סמך מה שאת אומרת? את חושבת שזה הוגן? אסור שהפורום יהיה המקום שבו אנשים יוציאו את העצבים שלהם על מה שקורה אצלם. שינסו לתקן את זה לפני שהם באים לפה (לא שזה יעזור אז). אל תקחי את זה קשה- זה קשור לכל מה שקשור פה בפורום בזמן האחרון. ובאמת- תתחילו להתבגר כבר! די להתבכיין.

למעלה