אם יש גן עדן/רון לשם

לא יודע :))))

נורא קשה לי לדמיין אותך בתור היועץ אולי בתור המנהל עם השוט :) סתם אבל רציני אם היית היועץ בבית ספר שאני למדתי בו אז הייתי משחק אותה מעורער נפשית רק כדי לשבת אצלך בחדר אצלנו היועצת הייתה רגילה היא דאגה לי יותר מדי כל הזמן היא הייתה נוגעת לי ביד שהיא הייתה מדברת הפסקתי בכלל ללכת אליה אחרי שהיא אמרה לי שהקול שלי בטלפון אפילו יותר נעים מהקול האמיתי ....

מחשבות

New member
בזמן אחר ובאותו מקום הייתי גם

האחראי על המשמעת. אבל היעוץ היה הכיף שלי.

ליזביי

New member
המפ

ספרות עברית בכי. בכי בכי רע? כך?! כך, כן; כך... התעסקות בביצה. היא אמרה לו: התעסקות בביצה. להלן כמה תשדורות לSIV30 מלוין הריגל: 1. התעסקות בביצה: מתוך מכתב שכנראה החמיץ מזמן. איש כותב לסופר עברי: "האם עלה על דעתך כמה חסר להרבה "צברים" מ"הסוג שלי" כוח ספרותי שיהא נושא להערצתם, כלומר -- מבטא בנאמנות את רוח-בטנם הנלוזות ואת חיבוטיהם הרוחניים בתוך ההוָיה הארצישראלית המתהוָה, הנבוכה, הבלתי מגובשת. ולך ישנם כל הסיכויים -- אם תרצה ואם תסרב-- להיות האדם הזה. לכל נוער בעולם ישנו האדם-סופר שלו העומד גבוה-גבוה מעליו-- ובתוכות. כאלה היו לנו"... 2. מענין מה הגבולות של ה'ספרות העברית', בעיניך. יש לי כמה הימורים בנדון. על-כל-פנים; רציתי לומר עוד משהו והתחרטתי. אני מתחרט על כל ההודעה הזאת. נו, נו, מה יבוא עכשיו. האם אמחקה או אשגרה. מי יודע?

האמת, ספר מתיש ברמות קשות.

סומכת עליך שתגנוז אותו תוך שעה, שעה וחצי גג.
(איזה כיף לחרוץ לך לשון, פעם היית מתעצבן מזה, התרגלת)

siv30

New member
../images/Emo6.gif הרה תני לו לסבול

רק בשביל הביקורת שלו שווה שהוא יקרא את הכל...

siv30

New member
../images/Emo6.gif רק בשביל להוכיח לי

שהטעם שלי קלוקל הוא יקרא ויסבול

מחשבות

New member
מאז שאנחנו משפחה מאמצת צריכים

להתנהג יפה ליד הילד, בעיקר לילד רגיש כמו שיש לנו.

מחשבות

New member
אני מאוד נאמן למשפחה. אבל אני

לא תמיד מבטיח לשלוט בעצמי ואם תהיה עקיצה פה ושם זכרי שאני עקרב (אפילו שאני בעצם גדי).

גם אני בדרך כלל לא חוזרת לספרים

אבל קראתי אותו לפני משהו כמו שנה + ועכשיו כשראיתי את הסרט זה עשה לי חשק.

למעלה