אם חורגת (+אסטביבי)=
-פרק 38

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo77.gif

ספרת?????????????????????
אבל היא לא בכתה רק 5 פעמים!!!! ביית עם הילדים זה נחשב ל15 פעם!!! פעם לכל סצנה
באנה, לא כואב לויקטוריה הראש מרוב לבכות???? כי לי כאן

קולולולולולולולולולולולו../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

מחר חתונההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
מי רוצה לבוא איתי??????????????

מה שמריה לבשה היום../images/Emo77.gif

זה מה שהיא לובשת בקליפ כשאסטריה את הקטור שמים עליה
זה אמור להיות סימבולי??? באנה, כל הטלנובלה הזאת ספרותית!! יש גם מלא מוטיבים!! מוטיב ה20 שנה לדוגמא!!!
חשבתי שכדי שמשו יהיה מוטיב הוא צריך לחזור על עצמו פעמיים, שלושה, לא 20, 30

הלו??????????????????../images/Emo77.gif

אפחד לא ראה היום??????????????? היה פרק י-א-פ-ה!!!!!! לא בהיתי לרגע במשו שהוא לא היה ה
זאת רק אני??

Daniella 21

New member
לא היה הכי יאפההה../images/Emo4.gif

מה היה יפה
הממטרה האנושית פעלה בפול טנק היום כולםםם בכווו
מה זה טלנובלה מקסיקנית או סרט הודי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo77.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
רצחת אותי ברגע זה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ממטרה אנושית
טוב, בצבא אני בטח אהיה מש"קית ממטרות!! אני אתקן אותה!! אבל עד שאני אגיד לצבא, כבר תיגמר הסדרה.... ככה שתצטרכי לסבול אותה הרבה בוכה!! אבל את יודעת מה יותר גרוע מלראות +לשמוע אותה בוכה???? לשמוע את אסטריה~~~~~ היא קודחת לי בסכל הילדה הזאת!!!!

וכן היה יפה!!../images/Emo77.gif

אני ממש ממש ממש ממש ממש אהבתי תפרק!! אחורי זה אני אתן תגובה ותראי למה היה יפה!!

marichula

New member
גם אני אהבתיייייייי../images/Emo13.gif

היי, אני חדשה כאן. רק אתמול גיליתי את הפורום.....סופסוף יהיה לי עם מי לדבר על הנובלה המהממת הזוווווווווו! אני מתה על ססר אבורהההההה! מקווה שתקבלו אותי לפורום
אהבתי איך היום אסטבנסיטו הגן על מאאריה לפני הילדים שלו.אבל חשבתי לעצמי אם הוא החליט להתחתן איתה בגלל שהוא אוהב אותה באמת או שאולי הוא פחד להגיד לילדים את האמת שלא ישנאו אותו בגלל ששיקר להם????????? אהבתי מאוד את הסצינה שהילדים באו לדבר איתו אח"כ והוא אמר להם שהוא אהב את מריה לפני המון זמן וכשהם שאלו אם אהב אותה יותר מאמא שלהם...אם רק היו יודעים את האמת חחחחחחחחחחחחחחחח היו גם קטעים מצחיקים כמו המרדף אחרי המודעות...ושה"דוכסית" המכוערת הזו אמרה לפולפו המעצבן כשהוא בכה שאיבד את בנו שגם לה היתה פרה שמתה והיא לא בכתה כ"כ...........גדול!!!!! ויויאן מקסימה- איך היא אמרה למריה שהעיניים שלה נוצצות כשהיא מדברת על אסטבן- ישר בפרצוף! היא אחלה! אומרת כל מה שהיא חושבת! כמו שלפני יומיים כשאנחל ואלמה יצאו מהמסעדה היא אמרה כשראתה את הכסף "איזה כייף הזמינו אותנו לארוחה" וישבה לראות ת התפריט.....חחחחחחחחחחחחחחח זה מה שאני זוכרת בינתיים.............. בסה"כ סופסוף יש מה לראות בויוהההההההההההה

marichula

New member
תודה../images/Emo24.gif

קוראים לי ריקי ולך? כרגע אני צופה רק באם חורגת. ראיתי פרקים מתקדמים, יודעת כל מה שיקרה ועדיין נהנית מהנובלה!!!!! כייף לקרוא את התגובות כאן בפורום- הרבה צופים בנובלה?

אני אביטל,את יכולה לקרוא לי אבי../images/Emo77.gif

טוב, אבל אל תגלי לנו מה יקרה
יש כמה וכמה אנשים שצופים, אבל לא מגיבים בשרשורים...... הרוב רואים בשידור חוזר, אז בגלל זה.....

marichula

New member
אין בעיה!!!!../images/Emo9.gif

לא מספרת כאן שום ספוילר. אם פונים אלי במסר פרטי אפשר לספר?? חחחחחחח זה הפורום הראשון שנכנסתי אליו בתפוז

חחחחחחחחחחחח../images/Emo77.gif

בטח שאת יכולה, האמת שגם פה את יכולה לספר, רק לא לשכוח לסמן
, רק עדיף שלא, שלא נתפתה לקרוא חס וחסה!!

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif ../images/Emo185.gif../images/Emo80.gif

אני אורית, אני צופה באם חורגת ועוד כל מיני טלנובלות.. תהני מהפורום

למעלה